Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Myślisz że będzie burza w sumie biometr niekorzystny.
-
Spoty wrocławskie
Mnie też nie ma.
-
Spoty wrocławskie
to na śniadanie Chopie kup sobie lodówke chyba że się z tym kąpiesz
-
Spoty wrocławskie
k**wa ale grzeje
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mówił dzisiaj jego doktor że może w Brazylii pojedzie
-
Spoty wrocławskie
Na kasztance Karol na kasztance.
-
Spoty wrocławskie
Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj z familjadą idę do zoo także odpadam -Szczurek płytę możesz odebrać u mojej teściowki bo wczoraj mnie długo nie było.
-
Spoty wrocławskie
Damy rade Karol najwyżej browary -no i wolna chata będzie :>
-
Spoty wrocławskie
Naszego Szczurka nie było - żle się dzieje w narodzie polskim.
-
Spoty wrocławskie
:thumbdown: Ja wczoraj nie miałem z kim pić..... nawet nie zadzowniłeś Brat przyleciał z Londona musiałem z nim zawalczyć
-
Spoty wrocławskie
Karwa fa ale pogrilowałem
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
Nie wiesz od czego się zapaliło ?
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
A kogo obchodzi twoja homologacja czy ją masz czy nie ?
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Widze że wyjście na piwo nam nie wychodzi -więcej propozycji nie składam -żona się ucieszy bo chciała iść na nowych piratów z karaibów więc idę do kina.- Protesty w Hiszpanii i Portugalii, a w Polsce jest raj na ziemi?
Chodzi o to że kraj jest w nędzy od lat non stop podwyżki wszystkiego ludzie narzekają i nic z tym nie robią za granicą protesty są na wielką skale ludzie dają o sobie znać -jedżmy na warszawe !!! Niedługo będziemy oddawać całe wypłaty na opłaty i podatki.- [B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Wymiana oleju nie pomoże bezpośrednio wysprzęgla docisk sprzęgła i on może być twardy możliwe że ze starości.- Spoty wrocławskie
Chyba wolą mleko :gwizdanie:- Spoty wrocławskie
No to na razie jest nas trzech- Spoty wrocławskie
Organizujemy wyjście na piwo w sobote zamiast spota niedzielnego -piątek odpada bo niektórzy pracują możemy iść z czteropakiem do parku na ławke jak będzie pogoda potem myśleć co dalej, ewentualnie gdzieś do ogródka piwnego albo od razu do klubu -Mundo odpada -pisze wcześniej żeby zaplanować wieczór - tyle ludzi w klubie zobaczymy kto pije mleko a kto chętnie napiłby się browara - pozdrawiam i czekam na chętnych :beer1:- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Do termometra bierzesz tylko jeden kabel reszte zaizoluj a ten żółty od spalania to oskóruj izolacje w jednym miejscu i się wlutuj nic nie wyciągaj.- Spoty wrocławskie
Ja nie miałem gdzie zaparkować tylu nowych się zjechało musiałem gablote między drzewami postawić- Spoty wrocławskie
Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew: :polew: :polew: milczy dziwnie mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie Mówiłem że da noge. właśnie wróciłem z pracy będę dzwonił do jednego czy drugiego to jakies piwko sie wypije ... Mam nadzieję że Gniady będzie jeszcze potrafił się kontaktować z otoczeniem :gwizdanie: Pisałem że chrzciny miałem następny chce w dupe :bicz3:- Spoty wrocławskie
Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew: :polew: :polew: milczy dziwnie mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie Mówiłem że da noge. - Spoty wrocławskie