Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Myślisz że będzie burza w sumie biometr niekorzystny.
  2. Mnie też nie ma.
  3. to na śniadanie Chopie kup sobie lodówke chyba że się z tym kąpiesz
  4. k**wa ale grzeje
  5. Mówił dzisiaj jego doktor że może w Brazylii pojedzie
  6. Na kasztance Karol na kasztance.
  7. Ja moczyłem dzisiaj ale dupe na basenie teraz wypiłem piwo zjadłem dwie karkówki bo teściowka miała imieniny a teraz ide na telewizor bo go dawno nie widziałem - moczyć morde sam widzisz ilu chętnych .
  8. Ja dzisiaj z familjadą idę do zoo także odpadam -Szczurek płytę możesz odebrać u mojej teściowki bo wczoraj mnie długo nie było.
  9. Damy rade Karol najwyżej browary -no i wolna chata będzie :>
  10. Naszego Szczurka nie było - żle się dzieje w narodzie polskim.
  11. :thumbdown: Ja wczoraj nie miałem z kim pić..... nawet nie zadzowniłeś Brat przyleciał z Londona musiałem z nim zawalczyć
  12. Karwa fa ale pogrilowałem
  13. A kogo obchodzi twoja homologacja czy ją masz czy nie ?
  14. Widze że wyjście na piwo nam nie wychodzi -więcej propozycji nie składam -żona się ucieszy bo chciała iść na nowych piratów z karaibów więc idę do kina.
  15. Chodzi o to że kraj jest w nędzy od lat non stop podwyżki wszystkiego ludzie narzekają i nic z tym nie robią za granicą protesty są na wielką skale ludzie dają o sobie znać -jedżmy na warszawe !!! Niedługo będziemy oddawać całe wypłaty na opłaty i podatki.
  16. Wymiana oleju nie pomoże bezpośrednio wysprzęgla docisk sprzęgła i on może być twardy możliwe że ze starości.
  17. Chyba wolą mleko :gwizdanie:
  18. No to na razie jest nas trzech
  19. Organizujemy wyjście na piwo w sobote zamiast spota niedzielnego -piątek odpada bo niektórzy pracują możemy iść z czteropakiem do parku na ławke jak będzie pogoda potem myśleć co dalej, ewentualnie gdzieś do ogródka piwnego albo od razu do klubu -Mundo odpada -pisze wcześniej żeby zaplanować wieczór - tyle ludzi w klubie zobaczymy kto pije mleko a kto chętnie napiłby się browara - pozdrawiam i czekam na chętnych :beer1:
  20. Do termometra bierzesz tylko jeden kabel reszte zaizoluj a ten żółty od spalania to oskóruj izolacje w jednym miejscu i się wlutuj nic nie wyciągaj.
  21. Ja nie miałem gdzie zaparkować tylu nowych się zjechało musiałem gablote między drzewami postawić
  22. Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew: :polew: :polew: milczy dziwnie mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie Mówiłem że da noge. właśnie wróciłem z pracy będę dzwonił do jednego czy drugiego to jakies piwko sie wypije ... Mam nadzieję że Gniady będzie jeszcze potrafił się kontaktować z otoczeniem :gwizdanie: Pisałem że chrzciny miałem następny chce w dupe :bicz3:
  23. Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan :polew: :polew: :polew: milczy dziwnie mam ostatnio strasznie dużo spraw na głowie wstaje o 5:20 a kładę się spać koło 1:00 byle do piątku ... co do soboty to teoretycznie powinienem zostac na noc pod Trzebnicą ale jakby co to telefony chyba naładujecie Mówiłem że da noge.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.