Treść opublikowana przez Gniady
-
[ALL B5] Czy to aby na pewno 1BA?
U mnie 1be obniżyło dokładnie jakieś 17-18mm. zmierz miarką tył od nadkola do ziemi a potem napakuj coś do kufra żeby te dwa centy siadł i zobaczysz ze tak średnio będzie.
-
Spoty wrocławskie
Ja właśnie pakuje............ browary do lodówki :oklaski:
-
Spoty wrocławskie
No cześć sportowcy
-
[ALL B5] Podłączenie krańcówek do alarmu i odcięcie zapłonu
AD1 Nie bo ta lampka w nogach zapala się tylko po otwarciu drzwi kierowcy-reszta drzwi nie będzie podpięta.
-
Spoty wrocławskie
No ja też
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Proponuje przerwę w temacie -tak do ochłonięcia.
-
[B5 AFN] Pękł pasek od alternatora w czasie jazdy
Obudziłeś się?
-
Spoty wrocławskie
nie oddawaj - jak zabiorą Ci prawko za pkt to będziesz miał drugie Dlatego ja bym tak szybko nowych nie wyrabiał -jakie jest prawdopodobieństwo że będziesz miał kontrole chyba że będziesz miał brudną tylnią rejestracje
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Widziałeś mine Busha jak się dowiedział -siedział w szkole i czytał dzieciom bajki sam nie wiedział co zrobić taki był zmieszany jakby wiedział o co chodzi.
-
10 rocznica zamachów z 11.09
ze niby co?? po uderzeniu samolotu?? kilka ton paliwa lotniczego zrozbilo tam niezla rozpierduche w konstrukcji :gwizdanie: Ja się dowiedziałem na drugi dzień w pracy od kolegów byli zdziwieni że nic nie wiem .Jak ktoś chce poznać prawde niech obejrzy film żeby szczeka opadła tytuł :Fahrenheit ... wieża stała na 17 stalowych słupach a zawaliła się jakby była z samej cegły budowana bo były podłożone ładunki powiedział to strażak który zdążył uciec zbiegał po schodach i słyszał co chwile wybuchy i czuł smród materiałow wybuchowych -paliwo lotnicze wypala się bardzo szybko dlatego tych słupów też by nie stopiło dla przykładu wieżowiec w Argentynie po uderzeniu samolotu palił się dwa dni i stoi do dzisiaj .
-
[B5 AEB] Dlaczego nie ma miejsca na ramkę tablicy w zderzaku? ktoś wie?
Mógłbyś sobie opalarką ładnie wyprofilować tą ramke bo odstaje od zderzaka jak deska i będzie miodzio.
-
Spoty wrocławskie
Nie wiem byłem u rodziców na wichurze dożynki były : zespół ludowy pieśni i tańca ,wesołe miasteczko, wata cukrowa w sześciu kolorach i wiele innych atrakcji
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Dokładnie- Kliczko nawet gardy nie musiał trzymać.
-
Spoty wrocławskie
U nas w mieście co druga audi ma ramki klubowe a na spoty przyjeżdza pięć aut,także nawet najstarsi indianie nie wiedzą kto to.
-
[B5 1Z] 1BE czy napewno ?
Tak.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Palec Vetela -pole position.
-
Spoty wrocławskie
Nekrolog by wisiał.
-
[ALL B5] Gdzie znajduje się zbiornik płynu pompy wspomagania
Zawsze się tak zaciskają -to nie od zapowietrzenia.Ach Ci moderatorzy
-
[B5 1Z] Spory problem...
Podejrzewam że banan pękł albo wyskoczył z niego sworzeń kulowy -ja bym z czystej ciekawości zajrzał pod auto.
-
Spoty wrocławskie
Napij się z nami w sobote razem poszukamy a nie sam pijesz.
-
F1, Rajdy i Motorsport
widzieliście tego gościa który pitał z toru pewnie miał pełne gacie Co to jest pitał ?
-
Spoty wrocławskie
I tak dobra cena chyba że schowasz uśmiech na jakiś czas albo zrób wszystkie na ostro tak jak w jeżdżcu bez głowy.
-
Spoty wrocławskie
no i dobrze, im więcej tym raźniej Gniady pamiętasz spota jak w Galerii w maku skończyliśmy? :> Będzie zimno to będziemy jeżdzić do maka do magnolii -wszyscy będą mieli bliżej niż do galerii domin.ogólnie to mógłbyś wpaść.
-
Spoty wrocławskie
chyba a4-klub.pl a nie club Jak mniemam byliście w odłanie klub.pl......... wybaczam Wam bo nie wiedzieliście co czyniliście Możesz nie wybaczać.
-
Spoty wrocławskie
Z powrotem masz b5? nie, b6 musimy się spotkać, żeby wyjaśnić o co chodzi, bo i się kiedyś wydawało, że jest jedno forum.. :-) Tam na wzgórzu andersa były spoty klubu audia4clubeu a pod mostem milenijnym są spoty audia4club.pl