Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
O 22 ???
-
Spoty wrocławskie
Dwa razy nie byłem Widzisz Karolku i po co Ci to było-troszke pałke zachlałeś ostatnio
-
[ALL B5] Luzy na prodawnicach fotela pasazera
Kup w serwisie komplet ślizgów na fotel 3 sztuki kosztuje grosze - powinno pomóc chyba że samo oparcie ma duże luzy.
-
Spoty wrocławskie
Mój koleś ze mną pracuje do 14tej dlatego dzwoń po południu.[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 16:12_________________________________________________ Cycu do 21.20 jestem z dzieciokami a potem to i tak za póżno bo rano pobudka.
-
Spoty wrocławskie
o czym mamy z Tobą rozmawiać ?? Nie musicie ze mną -poczytałbym coś.
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Uszkodzona rolka albo się zatrzyma i zerwie się pasek albo rozleci i spadnie pasek w obu przypadkach może się wkręcić w pasek od pompa wody-wspoma-alter. i kłopoty są bo już ten pasek szkód narobi może uszkodzić wiatraki ,przewody od sprężarki,uszkodzić pompę wspomagania a nawet dostać się do rozrządu-pasek sam w sobie jest bardzo mocny do tego dochodzą obroty silnika
-
[B5 AFN] Rozrząd-wymiana
Bo masz przedlifta dlatego.
-
Spoty wrocławskie
Rozpisujecie się prze okrutnie .
-
Spoty wrocławskie
Właśnie biję się z myślami czy wstanę ... ustawiłem się z sąsiadem dzisiaj na Nie pije :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________Chodżcie na balety a nie kur... siedzicie w domu i pierdzicie w kanape patrząc w telewizor albo w laptopa- rosną wam tylko brzuchy i d*py-ale wam doj**ałem jade do magnolii :polew: Rośnie i co z tego.. jak urośnie to i spadnie... Pójdzie się z Tobą na balety a później trzeba Cię pilnować bo zasypiasz u innych przy stolikach.... Uderzylem w czuły punkt - nie celowałem w nikogo
-
Spoty wrocławskie
Nie pije :>[br]Dopisany: 16 Lipiec 2011, 18:26_________________________________________________Chodżcie na balety a nie kur... siedzicie w domu i pierdzicie w kanape patrząc w telewizor albo w laptopa- rosną wam tylko brzuchy i d*py-ale wam doj**ałem jade do magnolii :polew:
-
[B5 AVV] Problem po wymianie licznika auto nie pali
Dlatego najpierw trzeba poczytac żeby nie było stresu -mi mechanik zrobił taki temat w 15 minut.
-
Spoty wrocławskie
;( ;( ;([br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 22:17_________________________________________________ :hi: polećcie mi coś http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213336.new#new Umów się z moim kolegą 885 211 338.
-
Spoty wrocławskie
Jeżdziłeś po rondzie u mnie o 20.40 ?
-
Spoty wrocławskie
Noooooooo lubie cytryne
-
[B6 AVJ] ZANIM POJADĘ DO MECHANIKA... HELP
Lewarkiem? podejrzewam że nie będzie problemu.
-
Spoty wrocławskie
Ale whisky przylipowałeś dzisiaj .
-
F1, Rajdy i Motorsport
Mnie zaciekawiła ta nakrętka która potoczyła się mechanikowi w alei serwisowej- nie sądziłem że jeszcze potem będzie płatać figle-Borowczyk też o niej wspominał. :blink:szkoda mi Butona.
-
[B6 AVJ] ZANIM POJADĘ DO MECHANIKA... HELP
Przyjedż na spota pogrzebjemy -możesz wziąść dziecioka
-
[B6 AWX] Buczą opony
Może być wyząbkowana jedna opona tylko w jednym miejscu musisz dokładnie je obadać dlatego hałasuje w takim przedziale prędkości mogłeś najechać na większy kamień przy większej prędkości i uszkodziła się siatka wewnątrz opony bo nic innego przy tak małym przebiegu chyba nie mogło by się zdarzyć
-
Spoty wrocławskie
miałeś być ciepła bułka o tej porze.
-
[B5 ADR] Problem z mechanizmem różnicowym?
Złote opiłki to oznaka zużywających się synchronizatorów w skrzyni biegów.
-
Spoty wrocławskie
Ostatni raz się pytam odnośnie wieczornego wyjścia -oczywiście nie rowerem-idzie ktoś czy same leszcze bo musze żonie powiedzieć do 18.00 że wychodze.
-
Spoty wrocławskie
Niestety jutro ide do pracy
-
Spoty wrocławskie
Nie gadać o autach - może jutro jakieś piwo jebniemy-tak k**wa dalej być nie może do jasnej cholery -pisać listy nie listy i w wuja nie walić-w niedziele i tak każdy troli w wyrze do jedenastej-nara
-
[B5 AFN] Pękł pasek od alternatora w czasie jazdy
Rada na teraz -założyć pasek jeżdżić i obserwować nie wymieniać i nie robić nic na zapas.