Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Cześć nie przejeżdżasz któregoś popołudnia przez moje osiedle byśmy tego lapka zrobili bo jak mam z dzieciakami jechać to dłuższe przygotowania typu prowiant na ciepło itd. nie chce Ci się zwalać na chate-mam dobre wino swojskie przyjedż rowerem.
  2. Posmarowałeś przed złożeniem
  3. Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan
  4. Może w piątek ? Tak, żeby w sobotę się wyleczyć. Ja w sobote ide do tyry to wolałbym w sobote po południu bo pewnie Szczurek też w sobote pompuje-no i niech posprząta :>
  5. NNNooo będzie blisko powiedzcie Szczurkowi żeby tam ogarnął troche.
  6. uuu to kiedy pijemy ? Nie wiem piątek sobota -też bym coś chlapnął -a frekwencja?
  7. Pisałem że chrzciny mam w niedziele :bicz3:
  8. Swoją drogą "ch....wej baletnicy rąbek u spódnicy" :wink4: Mariusz masz awatar niezgodny z regulaminem
  9. Tylko niektóre były concert plus.
  10. Wczoraj wszedł do kin film -Tożsamość- polecam ciekawa sensacja.
  11. Witam w niedziele mnie nie ma bo pleban z mojej córeczki będzie demony pędził w kościele także się rodzinka zjeżdża laptop poczeka nie ma wyjścia,Hornet zapomniałem Ci powiedzieć że Piotrek był bardzo zawiedziony twoją nieobecnością na spocie.
  12. Hornet [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:37_________________________________________________ Kurczaczek to zrobisz mi te trojany ??
  13. Trzeba zawsze śrube posmarować pastą miedzianą przed montażem.
  14. Kiedyś mi kolega wykasował wszystko i wprowadził na nowo ale teraz go już nie poprosze bo nigdy nie ma czasu-teraz mam lapka tesciowej ale już kręci kinolem więc nie wiem którego z Was mam słuchać bo i tak nie wiem o co chodzi bo jestem z branży mechanicznej a nie komputerowej.
  15. Blaknie i odkleja??? -chyba że na klej do tapet-masz takiego typu doświadczenia dziwne wystarczy że fachowiec zrobi dobrą folią i się nie martwisz.
  16. Młoda zawirusowała laptopa - trojany i inne skur... nie dają żyć ogarnął by mi ktoś ten temat żeby to wszystko normalnie fungowało-kto się nudzi wieczorami ??? piwo już chłodze
  17. A ja sanki młodego wyniosłem -a co z mięsem na grila ? chyba w domu rozpale.
  18. Nie ważne z jakiego powodu -ale chodzi o to że przekroczyłeś prędkość dozwoloną -sąd beż sensu bo 100% przegrana .
  19. Nie słuchaj go ponieważ on już przepity jest Nie pracujesz to nie wiesz
  20. Ciężko było na rower wsiąść ja się doturlałem chociaż ta estakada kto to wymyślił wiatr w oczy rowerzystom a i carlsberga dużego wypiłem -chłopaki wąchali ze smakiem Ja nawet na rower bym nie wsiadł :polew: :hi: Nic ze świąt nie będziesz pamietał
  21. Ciężko było na rower wsiąść ja się doturlałem chociaż ta estakada kto to wymyślił wiatr w oczy rowerzystom a i carlsberga dużego wypiłem -chłopaki wąchali ze smakiem
  22. Co ktoś sobie kupił na Twoje konto ?
  23. Przywiozłeś coś włoskiego w płynie ? dpbra to też jestem.
  24. Troche stara ta pozycja nr. 6
  25. Wiem że nie każdy lubi ale w Lidlu jest duży carlsberg za 2,20 kupować na święta bo wchodzi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.