Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Cześć nie przejeżdżasz któregoś popołudnia przez moje osiedle byśmy tego lapka zrobili bo jak mam z dzieciakami jechać to dłuższe przygotowania typu prowiant na ciepło itd. nie chce Ci się zwalać na chate-mam dobre wino swojskie przyjedż rowerem.
-
[ALL B6] Wyciągniecie śruby łączącecej wahacze górne
Posmarowałeś przed złożeniem
-
Spoty wrocławskie
Chyba ze strachu zamelinował się w szopce żeby przeczekać nasz plan
-
Spoty wrocławskie
Może w piątek ? Tak, żeby w sobotę się wyleczyć. Ja w sobote ide do tyry to wolałbym w sobote po południu bo pewnie Szczurek też w sobote pompuje-no i niech posprząta :>
-
Spoty wrocławskie
NNNooo będzie blisko powiedzcie Szczurkowi żeby tam ogarnął troche.
-
Spoty wrocławskie
uuu to kiedy pijemy ? Nie wiem piątek sobota -też bym coś chlapnął -a frekwencja?
-
Spoty wrocławskie
Pisałem że chrzciny mam w niedziele :bicz3:
-
F1, Rajdy i Motorsport
Swoją drogą "ch....wej baletnicy rąbek u spódnicy" :wink4: Mariusz masz awatar niezgodny z regulaminem
-
Spoty wrocławskie
Tylko niektóre były concert plus.
-
Spoty wrocławskie
Wczoraj wszedł do kin film -Tożsamość- polecam ciekawa sensacja.
-
Spoty wrocławskie
Witam w niedziele mnie nie ma bo pleban z mojej córeczki będzie demony pędził w kościele także się rodzinka zjeżdża laptop poczeka nie ma wyjścia,Hornet zapomniałem Ci powiedzieć że Piotrek był bardzo zawiedziony twoją nieobecnością na spocie.
-
Spoty wrocławskie
Hornet [br]Dopisany: 04 Maj 2011, 21:37_________________________________________________ Kurczaczek to zrobisz mi te trojany ??
-
[ALL B6] Wyciągniecie śruby łączącecej wahacze górne
Trzeba zawsze śrube posmarować pastą miedzianą przed montażem.
-
Spoty wrocławskie
Kiedyś mi kolega wykasował wszystko i wprowadził na nowo ale teraz go już nie poprosze bo nigdy nie ma czasu-teraz mam lapka tesciowej ale już kręci kinolem więc nie wiem którego z Was mam słuchać bo i tak nie wiem o co chodzi bo jestem z branży mechanicznej a nie komputerowej.
-
[ALL] Przyciemnianie szyb Wrocław
Blaknie i odkleja??? -chyba że na klej do tapet-masz takiego typu doświadczenia dziwne wystarczy że fachowiec zrobi dobrą folią i się nie martwisz.
-
Spoty wrocławskie
Młoda zawirusowała laptopa - trojany i inne skur... nie dają żyć ogarnął by mi ktoś ten temat żeby to wszystko normalnie fungowało-kto się nudzi wieczorami ??? piwo już chłodze
-
Spoty wrocławskie
A ja sanki młodego wyniosłem -a co z mięsem na grila ? chyba w domu rozpale.
-
mandat za wyprzedzanie
Nie ważne z jakiego powodu -ale chodzi o to że przekroczyłeś prędkość dozwoloną -sąd beż sensu bo 100% przegrana .
-
Spoty wrocławskie
Nie słuchaj go ponieważ on już przepity jest Nie pracujesz to nie wiesz
-
Spoty wrocławskie
Ciężko było na rower wsiąść ja się doturlałem chociaż ta estakada kto to wymyślił wiatr w oczy rowerzystom a i carlsberga dużego wypiłem -chłopaki wąchali ze smakiem Ja nawet na rower bym nie wsiadł :polew: :hi: Nic ze świąt nie będziesz pamietał
-
Spoty wrocławskie
Ciężko było na rower wsiąść ja się doturlałem chociaż ta estakada kto to wymyślił wiatr w oczy rowerzystom a i carlsberga dużego wypiłem -chłopaki wąchali ze smakiem
-
Spoty wrocławskie
Co ktoś sobie kupił na Twoje konto ?
-
Spoty wrocławskie
Przywiozłeś coś włoskiego w płynie ? dpbra to też jestem.
-
Czym jezdziłeś, zanim kupiłeś Audi?
Troche stara ta pozycja nr. 6
-
Spoty wrocławskie
Wiem że nie każdy lubi ale w Lidlu jest duży carlsberg za 2,20 kupować na święta bo wchodzi