Treść opublikowana przez Gniady
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie licznika-korekta.
Witam czy jest ktoś we Wrocławiu kto zrobi mi korekte licznika [przebieg] po wymianie na inny, przekoduje immo + numer vin z licznika za ... właśnie ile? Jak coś tel.503103789.
-
[B5 AFN] Synchronizator 5 biegu, w kawałkach
Tylko serwis podać dane auta+numer vin ale najpierw rozebrałbym skrzynie i ocenił stan pozostałych synchronizatorów i dopiero potem zamawiał części .
-
[ALL] Dystanse przelotowe a bezpieczeństwo
przelotowe, czyli bez kołnierza? gratuluję odwagi Flyer miał 10mm bez kołnierza i mu biły Chopie a co tu ma przelot do kołnierza?
-
Spoty wrocławskie
Jak zdąże po Ciebie :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Dawaj dawaj pod mostem w lewo.
-
Spoty wrocławskie
Zadam Ci jedno no może dwa pytania.... 1. Ile razy byłeś na spocie ??? 2. Ile jeszcze będziesz..... Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. Sie robi
-
[B5 AFN] Poduszka Silnika-Jaka moze być cena??
Kup lemfordera
-
Spoty wrocławskie
Do kiedy do piątku
-
Spoty wrocławskie
Ale nic nie szkodzi[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:17_________________________________________________ Fajnie daj Ci Boże zdrowia!
-
Gdzie kupić meble??
Zobacz też Bodzio są nie drogie wiem że jakość nie powala ale do dwóch tysi kupisz zestaw
-
Spoty wrocławskie
Nie umie znależć
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
Audi po 2000roku dopiero???
-
[ALL B5] Demontaż górnych wachaczy
A smarowaliście póżniej tą długą śrube pastą miedzianą-pewnie nie.Ot cały problem.
-
Spoty wrocławskie
Nie no wiem pany.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Dzięki ale ja jestem majsterkowicz wszystko staram się robić sam a turbiny nigdy nie rozbierałem dlatego kontrolnie można na początek we dwóch ale to może kiedyś bo dobrze chodzi - będzie okazja do wypicia browara.
-
Spoty wrocławskie
Jesteś na VAG TEAM ?? Pozdrów chłopaków od Horneta... jestem zarejestrowany ale nie zaglądam.... Co do spota to jestem za jakimś mini grilem i piwem przy rowerku. Karol pogoda ma być jesienna w niedziele także sie zobaczy-odnośnie vag tim mnie skody nie interesują.
-
[ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
Ile u ciebie taka robota? Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh Dobrze wiedzieć -pozdrawiam.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Znowu weekendy nabiorą odpowiednich kolorów i człowiek zacznie czekać na niedziele a nie na sobote
-
Spoty wrocławskie
Idzie ktoś na to piwo bo musze zaplanować weekend nie zawsze moge na ostatnią chwile,Kaju robicie grilla u nas w niedziele bo nie wiem czy mam boczne kółka do roweru zakładać?
-
Spoty wrocławskie
Bry[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________No to ilu chętnych na to piwo
-
Spoty wrocławskie
Niestety Karol w sony jest wejście szerokie dzięki.
-
Spoty wrocławskie
Nie no jak jest browar do zrobienia to raczej na pewno rowerem chociaż w wekend ma być tylko 5 stopni .Może kurzą się komuś w domu słuchaweczki do sony ericksona przygarne za chmiel w postaci płynnej.
-
[ALL B6] Czy jest sens wymieniać płyn do wspomagania?
Jak pompa zacznie wyć to już wymiana płynu nie pomoże a w silniku czemu wymieniasz przecież się nic nie dzieje od wymiany do wymiany.
-
Spoty wrocławskie
Nie chcesz zobaczyć co jest ciekawego na placu na krzywoustego?[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________ Musiałbyś jakiś adres dokładniejszy albo nazwisko podać bo nie ma koło przejazdu kolejowego apteki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________ Qurczak możemy o piątku pomyśleć może Gobi nam zrobi promocje na mundo Hornet się starzeje ale może jeszcze ktoś dołączy.
-
[B5 AVG] Ciężko wchodzą biegi na rozgrzanym. Sprzęgło Radzikowskiego.
Przyjedz na spota pogadamy zobaczymy