Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Witam czy jest ktoś we Wrocławiu kto zrobi mi korekte licznika [przebieg] po wymianie na inny, przekoduje immo + numer vin z licznika za ... właśnie ile? Jak coś tel.503103789.
  2. Tylko serwis podać dane auta+numer vin ale najpierw rozebrałbym skrzynie i ocenił stan pozostałych synchronizatorów i dopiero potem zamawiał części .
  3. przelotowe, czyli bez kołnierza? gratuluję odwagi Flyer miał 10mm bez kołnierza i mu biły Chopie a co tu ma przelot do kołnierza?
  4. Jak zdąże po Ciebie :gwizdanie:
  5. Dawaj dawaj pod mostem w lewo.
  6. Zadam Ci jedno no może dwa pytania.... 1. Ile razy byłeś na spocie ??? 2. Ile jeszcze będziesz..... Gniady bier kabel.....ja resztę wezmę a kolega flaszkę i zapraszamy. Sie robi
  7. Kup lemfordera
  8. Do kiedy do piątku
  9. Ale nic nie szkodzi[br]Dopisany: 26 Marzec 2011, 16:17_________________________________________________ Fajnie daj Ci Boże zdrowia!
  10. Zobacz też Bodzio są nie drogie wiem że jakość nie powala ale do dwóch tysi kupisz zestaw
  11. Nie umie znależć
  12. Audi po 2000roku dopiero???
  13. A smarowaliście póżniej tą długą śrube pastą miedzianą-pewnie nie.Ot cały problem.
  14. Nie no wiem pany.
  15. Dzięki ale ja jestem majsterkowicz wszystko staram się robić sam a turbiny nigdy nie rozbierałem dlatego kontrolnie można na początek we dwóch ale to może kiedyś bo dobrze chodzi - będzie okazja do wypicia browara.
  16. Jesteś na VAG TEAM ?? Pozdrów chłopaków od Horneta... jestem zarejestrowany ale nie zaglądam.... Co do spota to jestem za jakimś mini grilem i piwem przy rowerku. Karol pogoda ma być jesienna w niedziele także sie zobaczy-odnośnie vag tim mnie skody nie interesują.
  17. Ile u ciebie taka robota? Gdybys mieszkal we Wroclawiu to bym ci za 4ro paka ja ogarnal heh Dobrze wiedzieć -pozdrawiam.
  18. Znowu weekendy nabiorą odpowiednich kolorów i człowiek zacznie czekać na niedziele a nie na sobote
  19. Idzie ktoś na to piwo bo musze zaplanować weekend nie zawsze moge na ostatnią chwile,Kaju robicie grilla u nas w niedziele bo nie wiem czy mam boczne kółka do roweru zakładać?
  20. Bry[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:01_________________________________________________No to ilu chętnych na to piwo
  21. Niestety Karol w sony jest wejście szerokie dzięki.
  22. Nie no jak jest browar do zrobienia to raczej na pewno rowerem chociaż w wekend ma być tylko 5 stopni .Może kurzą się komuś w domu słuchaweczki do sony ericksona przygarne za chmiel w postaci płynnej.
  23. Jak pompa zacznie wyć to już wymiana płynu nie pomoże a w silniku czemu wymieniasz przecież się nic nie dzieje od wymiany do wymiany.
  24. Nie chcesz zobaczyć co jest ciekawego na placu na krzywoustego?[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:54_________________________________________________ Musiałbyś jakiś adres dokładniejszy albo nazwisko podać bo nie ma koło przejazdu kolejowego apteki :gwizdanie:[br]Dopisany: 22 Marzec 2011, 21:57_________________________________________________ Qurczak możemy o piątku pomyśleć może Gobi nam zrobi promocje na mundo Hornet się starzeje ale może jeszcze ktoś dołączy.
  25. Przyjedz na spota pogadamy zobaczymy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.