Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Tym bardziej trzeba się dogrzać Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
Widze wymiękacie
-
Spoty wrocławskie
Borowska -Wszystko dla auta
-
Spoty wrocławskie
To nie zakopane albo śnieżka browary trzeba pić
-
Spoty wrocławskie
Pasaż Niepolda wieczorem
-
Wypadek Kubicy....
Jest temat o kubicy.
-
Spoty wrocławskie
Dobra to jak się nie wyśpię to nie idę .
-
Spoty wrocławskie
:naughty:
-
Spoty wrocławskie
Czołem brygada.
-
Spoty wrocławskie
Z żołądkiem bo z kimś wczoraj troche zatańczyłem
-
Spoty wrocławskie
kto tu tak śmieci!
-
[INNE] MZ ETZ 251
Mój ojciec ma 250 od nowości- przejechane ma nie całe 20tysięcy wychuchana zawsze nakryta kocami .
-
kody radia na radiu !!!
Ja mam auto od helmuta który dał karteczke z kodem ale nie od tego radia
-
Spoty wrocławskie
mnie się pytasz ? Jak ja nie pamiętam :shocked:
-
Spoty wrocławskie
k**wa ile ja tych piw wypiłem? No cześć!
-
Spoty wrocławskie
chyba hornet pójdziemy sami- ale nie szkodzi masz jakiś bar u siebie na wsi u mnie jest na krzyżówce na nowym dworze bar ale tam wieje nudą chyba bliżej centrum trzeba.
-
Spoty wrocławskie
Moja Gieńczysława zostaje z dziećmi ja mam przepustke od 20 do 5 oczywiście żartuje z tą przepustką ale można gdzieś iść się troszke up***dolic nie wiem bar czy balety?czekam na odzew
-
Spoty wrocławskie
Ide z młodym na basen wróce pogadamy .
-
Spoty wrocławskie
Powinieneś wybrać tą najważniejszą
-
Spoty wrocławskie
Podaj godzine ja proponuje 0,7 na dwóch kto się jeszcze pisze?
-
Spoty wrocławskie
Dzień dobry -to kiedy pijemy nie ma co owijać w bawełne
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Jak nie masz zaufania to na gębe nie rób bo jak zacznie żle chodzić za miesiąc,ja wpisałem w google aso audi i chyba motorpol mi się wyświetlił -mnie zdziwiła rozpiętość cenowa
-
[ALL B5] Problem z wyjęciem kolumny amortyzatora przedniego
Zbić wahacz dolny prosty .
-
[B5 1Z] Skrzynia biegów
Masz gwarancje na skrzynie ?troche duże ceny za te wodziki ja do swojej się pytałem 170zł. za sztuke na jutro.
-
[ALL B5] Ceramizer do skrzyni biegów-doświadczenia.
Witam wszystkich.Chcialbym się dowiedzieć czy ostatnimi czasy ktoś zalewał swoją skrzynie owym specyfikiem i może coś na ten temat powiedzieć?pozdrawiam.