Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Tym bardziej trzeba się dogrzać Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie:
  2. Widze wymiękacie
  3. Borowska -Wszystko dla auta
  4. To nie zakopane albo śnieżka browary trzeba pić
  5. Pasaż Niepolda wieczorem
  6. Jest temat o kubicy.
  7. Dobra to jak się nie wyśpię to nie idę .
  8. :naughty:
  9. Czołem brygada.
  10. Z żołądkiem bo z kimś wczoraj troche zatańczyłem
  11. kto tu tak śmieci!
  12. Mój ojciec ma 250 od nowości- przejechane ma nie całe 20tysięcy wychuchana zawsze nakryta kocami .
  13. Ja mam auto od helmuta który dał karteczke z kodem ale nie od tego radia
  14. mnie się pytasz ? Jak ja nie pamiętam :shocked:
  15. k**wa ile ja tych piw wypiłem? No cześć!
  16. chyba hornet pójdziemy sami- ale nie szkodzi masz jakiś bar u siebie na wsi u mnie jest na krzyżówce na nowym dworze bar ale tam wieje nudą chyba bliżej centrum trzeba.
  17. Moja Gieńczysława zostaje z dziećmi ja mam przepustke od 20 do 5 oczywiście żartuje z tą przepustką ale można gdzieś iść się troszke up***dolic nie wiem bar czy balety?czekam na odzew
  18. Ide z młodym na basen wróce pogadamy .
  19. Powinieneś wybrać tą najważniejszą
  20. Podaj godzine ja proponuje 0,7 na dwóch kto się jeszcze pisze?
  21. Dzień dobry -to kiedy pijemy nie ma co owijać w bawełne
  22. Jak nie masz zaufania to na gębe nie rób bo jak zacznie żle chodzić za miesiąc,ja wpisałem w google aso audi i chyba motorpol mi się wyświetlił -mnie zdziwiła rozpiętość cenowa
  23. Masz gwarancje na skrzynie ?troche duże ceny za te wodziki ja do swojej się pytałem 170zł. za sztuke na jutro.
  24. Witam wszystkich.Chcialbym się dowiedzieć czy ostatnimi czasy ktoś zalewał swoją skrzynie owym specyfikiem i może coś na ten temat powiedzieć?pozdrawiam.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.