Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Jestem na etapie zakładania oryginalnej manetki od Avanta i czerwonej kostki FIS. Jeśli chodzi o manetkę to obyło się bez przeróbek bo wtyczki pasowały te co miałem aktualnie, ale dołożyłem 4 brakujące piny (zdemontowałem je z niepotrzebnej kostki ISO radioodtwarzacza). Przed montażem sprawdziłem, który pin jest od czego i oto wyniki: Odebrałem również z ASO zamówiony czujnik temperatury oleju, jednak na razie jest niepodłączony, bo zapomniałem zamówić do niego wtyczkę, a nie chcę robić "paści". Zdziwił mnie fakt, że jest wybite na nim 24V (24 Volt??) Na jakiej zasadzie działa ten czujnik?? Masa jest z obudowy chłodniczki oleju, a plus idzie z pinu 21 zielonej kostki?? Na tym zdjęciu gdzie jest opis wtyczki manetki do fis nie ma oznaczonych przewodów 5 i 6 ja mam manetke z 2.5 tdi i zakładam ją do 1.9 i wtyczka ma te dwa przewody czarny i brązowy czy u mnie moge je gdzieś podpiać żeby spełniały jakąś funkcje?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:44_________________________________________________ Drugie pytanie w czerwonej wtyczce od fisa przy liczniku mam oprócz tych przewodów co na zdjęciu jeszcze dwa -wejście nr.6 przewód czarny i wejście nr.9 przewód koloru brązowego z czerwonym paskiem od czego one są -pozdrawiam.
  2. Obracaj kołem a nie tarczą.
  3. Czemu sie pytasz jak nie przyjezdżasz?
  4. Nie wiem czy to było ale przy zmianie licznika z 1.9 na 2.5 do korekty dochodzą obroty wczoraj gość mi to ustawiał sam był lekko zaskoczony.
  5. Na razie wystarczy aerobik
  6. To jaki ten luz duży że aż zbieżność traci?
  7. Wojtas już nie przyjeżdża. Spoko spoko bede przyjezdzal, nadejdzie ten czas :> No w końcu poznał bym założyciela tego wątku.
  8. Wystarczy przeczytać temat który zaznaczył Ci kolega mcm.
  9. Wystarczy przejechać się bez siłowników żeby je wykluczyć.
  10. Wojtas już nie przyjeżdża.
  11. Gość mi powiedział że jeżeli podepną się do tego auta w serwisie to wyjdzie że licznik był np. z kradzionego auta i będę miał problem ,on mi ustawi ''moje numery''.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 15:40_________________________________________________Nie ma chętnych -trudno
  12. a Ty co już wakacje rozpocząłeś ? :polew: Troche mnie przewiało.
  13. Karol nie myje auta bo mu brzuch przeszkadza
  14. Ba jasne, że aktualna ... dzisiaj było miło... rowerki i browarki No
  15. Właśnie wróciłem z placu na Krzywoustego - d*pa mnie boli
  16. To osły jedne... a ja sam sączę w domu.. :gwizdanie: sąsiedzi jak z kozie piz..y trąba O jak już wyzywa to już chyba ciężko z nim albo opłakuje sąsiada stąd te nerwy.
  17. Właśnie Szczuraz przechodził moją ulicą no to wypiliśmy po jednym
  18. było chlać ?! i to jeszcze bez nas a idż
  19. Cholera nie wiem bo młoda mi zajęła sobote.
  20. Musisz napisać czy chcesz leżeć na plaży czy zwiedzać bo my z żoną w Tunezji potrafiliśmy po kilka godzin jeżdzić pociągiem żeby zobaczyc koloseum gdzie inni leżeli na leżakach przy basenie i też mówili że jest fajnie.
  21. Do zrobienia korekty przebiegu potrzebny jest vag tacho we wrocławiu gość chce 80zł. za tą usługe. zaczynam też powoli wymiane ,w końcu się zdecydowałem na kupno fisa .
  22. Racja nie ma bata!
  23. Jestem pod telefonem :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.