Treść opublikowana przez Gniady
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jestem na etapie zakładania oryginalnej manetki od Avanta i czerwonej kostki FIS. Jeśli chodzi o manetkę to obyło się bez przeróbek bo wtyczki pasowały te co miałem aktualnie, ale dołożyłem 4 brakujące piny (zdemontowałem je z niepotrzebnej kostki ISO radioodtwarzacza). Przed montażem sprawdziłem, który pin jest od czego i oto wyniki: Odebrałem również z ASO zamówiony czujnik temperatury oleju, jednak na razie jest niepodłączony, bo zapomniałem zamówić do niego wtyczkę, a nie chcę robić "paści". Zdziwił mnie fakt, że jest wybite na nim 24V (24 Volt??) Na jakiej zasadzie działa ten czujnik?? Masa jest z obudowy chłodniczki oleju, a plus idzie z pinu 21 zielonej kostki?? Na tym zdjęciu gdzie jest opis wtyczki manetki do fis nie ma oznaczonych przewodów 5 i 6 ja mam manetke z 2.5 tdi i zakładam ją do 1.9 i wtyczka ma te dwa przewody czarny i brązowy czy u mnie moge je gdzieś podpiać żeby spełniały jakąś funkcje?[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 18:44_________________________________________________ Drugie pytanie w czerwonej wtyczce od fisa przy liczniku mam oprócz tych przewodów co na zdjęciu jeszcze dwa -wejście nr.6 przewód czarny i wejście nr.9 przewód koloru brązowego z czerwonym paskiem od czego one są -pozdrawiam.
-
[ALL B5] Ciężko obracąjace sie tarcze hamulcowe.
Obracaj kołem a nie tarczą.
-
Spoty wrocławskie
Czemu sie pytasz jak nie przyjezdżasz?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie wiem czy to było ale przy zmianie licznika z 1.9 na 2.5 do korekty dochodzą obroty wczoraj gość mi to ustawiał sam był lekko zaskoczony.
-
Spoty wrocławskie
Na razie wystarczy aerobik
-
[ALL B7] Magiel, zbieżność, wahacz
To jaki ten luz duży że aż zbieżność traci?
-
Spoty wrocławskie
Wojtas już nie przyjeżdża. Spoko spoko bede przyjezdzal, nadejdzie ten czas :> No w końcu poznał bym założyciela tego wątku.
-
[B5 AHU] Pytanie w sprawie licznika!
Wystarczy przeczytać temat który zaznaczył Ci kolega mcm.
-
[ALL B5] Objaw zużytych siłowników klapy
Wystarczy przejechać się bez siłowników żeby je wykluczyć.
-
Spoty wrocławskie
Wojtas już nie przyjeżdża.
-
[B5 AFN] Pomoc przy wymianie licznika-korekta.
Gość mi powiedział że jeżeli podepną się do tego auta w serwisie to wyjdzie że licznik był np. z kradzionego auta i będę miał problem ,on mi ustawi ''moje numery''.[br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 15:40_________________________________________________Nie ma chętnych -trudno
-
Spoty wrocławskie
a Ty co już wakacje rozpocząłeś ? :polew: Troche mnie przewiało.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Karol nie myje auta bo mu brzuch przeszkadza- Spoty wrocławskie
Ba jasne, że aktualna ... dzisiaj było miło... rowerki i browarki No- Spoty wrocławskie
Właśnie wróciłem z placu na Krzywoustego - d*pa mnie boli- Spoty wrocławskie
To osły jedne... a ja sam sączę w domu.. :gwizdanie: sąsiedzi jak z kozie piz..y trąba O jak już wyzywa to już chyba ciężko z nim albo opłakuje sąsiada stąd te nerwy.- Spoty wrocławskie
Właśnie Szczuraz przechodził moją ulicą no to wypiliśmy po jednym- Spoty wrocławskie
było chlać ?! i to jeszcze bez nas a idż- Spoty wrocławskie
Cholera nie wiem bo młoda mi zajęła sobote.- gdzie w podróż poslubna
Musisz napisać czy chcesz leżeć na plaży czy zwiedzać bo my z żoną w Tunezji potrafiliśmy po kilka godzin jeżdzić pociągiem żeby zobaczyc koloseum gdzie inni leżeli na leżakach przy basenie i też mówili że jest fajnie.- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Do zrobienia korekty przebiegu potrzebny jest vag tacho we wrocławiu gość chce 80zł. za tą usługe. zaczynam też powoli wymiane ,w końcu się zdecydowałem na kupno fisa .- Spoty wrocławskie
Racja nie ma bata!- Spoty wrocławskie
Jestem pod telefonem :gwizdanie:- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie