Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Nic nie wyjdzie bo widzę zainteresowanie mizerne. Każdy bawi się w swoim gronie Chciałem wczoraj dzisiaj mam dyżur.
-
Spoty wrocławskie
Gobi nie jesteś u siebie na wsi.
-
[ALL] Opiłek w komorze spalania
Ta kamerka to endoskop podobny jak do robienia gastroskopii żołądka.
-
Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj zakańczam swoją''fuche od teściowej'' także od jutra mam wolne popołudnia i moja spotowa frekwencja od następnej niedzieli będzie 100% pozdrawiam.
-
[ALL] Klejenie akumulatora
Bez problemu klej żywicą epoksydową [np. epidjan]zrób rowek na pęknięciu zmatuj zalej żywicą żeby był garb 24h.schnięcia , tego nie rozpusci elektrolit potem akumulator postaw na cienkiej piance w aucie troche wyeliminuje drgania.
-
Spoty wrocławskie
A jutro?
-
Spoty wrocławskie
A co idziemy na piwo.
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
wybierak do wymiany wtedy jak same biegi wyskakują.
-
[B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Ja załałem 75W90 i okazał się gęściejszy od tego co był w skrzyni tydzien męki i nalałem s powrotem stary o wiele lepiej bo rzadszy.
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Ja pije grzane z sokiem malinowym albo z mniodkiem i do wyra fajnie grzeje.- Spoty wrocławskie
Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić Ty chory - mleko z czosnkiem na gorąco i do łóżka .- Spoty wrocławskie
Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>- Spoty wrocławskie
Karol jedziesz dzisiaj do niego bo jak coś to mam kawałek wolnego wieczoru jak nie chcesz jechać sam.- [ALL B5] 2.8 AAH Kapitalny remącik i problem.....
remącik- [B5 ALF] [ALL B5] Czy wy też macie siłownik pod mglownicą?
Ja w 1.9 nie mam.- Spoty wrocławskie
1. vaga bierze szczur 2. gniady zapodaje kabel ja biorę lapa i się skasuje Kabela moge wziąść ale da rade wykasować sterowaniem przy liczniku jak?szukaj na forum bo nie pamiętam- Spoty wrocławskie
Niedługo będzie ''skarpety po pięć zloty 10 sztuk'' dobrze że ktoś tu trzyma porządek.- Spoty wrocławskie
Rozmawiałem ma mi przesłać jakieś symulacje .- [ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
Do b5 synchronizator 170zł. jeżeli tylko jeden i nie wiadomo jak przesuwka.- Spoty wrocławskie
LESZCZ No to jak wypijesz to chyba respirator w najgorszym wypadku defibrylator.- [ALL B5] Problem z pierwszym biegiem
- [B5 AFN] Sprzęgło czy skrzynia biegów?
Obstawiam 100% synchronizatory a gałka Ci drga bo możesz mieć pozrywane poduszki pod skrzynią biegów.- Spoty wrocławskie
Zdrastwujtie riebiata- Spoty wrocławskie
Tym bardziej trzeba się dogrzać Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie: Mam dobrą i złą wiadomość ( zależy dla kogo) W przyszły piątek jestem ustawiony na wódkę, dziwki i kox więc będę miał zaprawę przed sobotą :gwizdanie: A koks to u kogo będziesz zrzucał do piwnicy zawsze sobie roboty szukasz.[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 19:27_________________________________________________ Nie śmiej się Waldek bo jeszcze będziesz chciał z nami pójść w tango - Spoty wrocławskie