Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Nic nie wyjdzie bo widzę zainteresowanie mizerne. Każdy bawi się w swoim gronie Chciałem wczoraj dzisiaj mam dyżur.
  2. Gobi nie jesteś u siebie na wsi.
  3. Ta kamerka to endoskop podobny jak do robienia gastroskopii żołądka.
  4. Ja dzisiaj zakańczam swoją''fuche od teściowej'' także od jutra mam wolne popołudnia i moja spotowa frekwencja od następnej niedzieli będzie 100% pozdrawiam.
  5. Bez problemu klej żywicą epoksydową [np. epidjan]zrób rowek na pęknięciu zmatuj zalej żywicą żeby był garb 24h.schnięcia , tego nie rozpusci elektrolit potem akumulator postaw na cienkiej piance w aucie troche wyeliminuje drgania.
  6. A jutro?
  7. A co idziemy na piwo.
  8. wybierak do wymiany wtedy jak same biegi wyskakują.
  9. Ja załałem 75W90 i okazał się gęściejszy od tego co był w skrzyni tydzien męki i nalałem s powrotem stary o wiele lepiej bo rzadszy.
  10. Ja pije grzane z sokiem malinowym albo z mniodkiem i do wyra fajnie grzeje.
  11. Supeeerrr!!! Jednak są na tym świecie ludzie na których można liczyć ! Wiesz może co było powodem zamulenia ?? Już myślałem ,że bez osobistej wizyty w wrocku nie odzyskam walizki mocy... tym bardziej ,że to cholernie trudna rzecz do zdobycia. Nie chce chłopaki już Wam zaśmiecać wątku o spotach... kolego gniady_79 ... jak przyjade do Wrocka to chyba wódki w mieście braknie Zaśmiecaj zaśmiecaj.... on dużo nie może pić Ty chory - mleko z czosnkiem na gorąco i do łóżka .
  12. Kolego ghost 1717 ręka noga mózg na ścianie oko na widelcu ale udało się - mam twoją czerwoną walizeczke a w niej blokady :>
  13. Karol jedziesz dzisiaj do niego bo jak coś to mam kawałek wolnego wieczoru jak nie chcesz jechać sam.
  14. 1. vaga bierze szczur 2. gniady zapodaje kabel ja biorę lapa i się skasuje Kabela moge wziąść ale da rade wykasować sterowaniem przy liczniku jak?szukaj na forum bo nie pamiętam
  15. Niedługo będzie ''skarpety po pięć zloty 10 sztuk'' dobrze że ktoś tu trzyma porządek.
  16. Rozmawiałem ma mi przesłać jakieś symulacje .
  17. Do b5 synchronizator 170zł. jeżeli tylko jeden i nie wiadomo jak przesuwka.
  18. LESZCZ No to jak wypijesz to chyba respirator w najgorszym wypadku defibrylator.
  19. Obstawiam 100% synchronizatory a gałka Ci drga bo możesz mieć pozrywane poduszki pod skrzynią biegów.
  20. Zdrastwujtie riebiata
  21. Tym bardziej trzeba się dogrzać Widze że nie możecie się zdecydować a życie krótkie ja po czterdziestce na balety nie będe chodził :gwizdanie: Mam dobrą i złą wiadomość ( zależy dla kogo) W przyszły piątek jestem ustawiony na wódkę, dziwki i kox więc będę miał zaprawę przed sobotą :gwizdanie: A koks to u kogo będziesz zrzucał do piwnicy zawsze sobie roboty szukasz.[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 19:27_________________________________________________ Nie śmiej się Waldek bo jeszcze będziesz chciał z nami pójść w tango

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.