Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. No przerabiam teściowej schody za domem przerzuciłem 1200 kg. zaprawy cementowej wypiłem lecha i już leże jedno oko zamkniete.
  2. Od pażdziernika 2009 chyba już kolega wymienił -spójrz na date.
  3. Po co dzisiaj napisałeś posta ? napisz jutro :> Kolega chce spuścić i tyle potrzebne musi byc A bo ciekawski jestem -jedż świąteczne ciasto lepiej
  4. No raczej.
  5. Ale po co w ogóle chcesz spuszczać pojeżdzij troche.
  6. Przecież to 100KM do przejechania w jedną stronę. Czasu potrzeba.... Czesć gościu
  7. mnie też nie
  8. Przecież te silniki tyle palą podczas jazdy w mieście. Nie widzę tutaj żadnego zawyżenia. Ja w swojej 110 mam spalanie w mieście 7,5-8 z fisa-a nie depcze.
  9. Rozpalam grila święta czas zacząć :beer1 :beer1:
  10. zachowaj dla siebie.
  11. Nawciągał się mąki jak piekł ciasto na sięta Najlepsiejszego
  12. Ale dzisiaj cieplo
  13. Bendem
  14. Powinieneś napisać gdzie stoi Wrocław mały nie jest.
  15. Brawo dla Webera.
  16. Ale ja naprawde stukałem piętami nie zdając sobie z tego sprawy,ta baba miała racje.
  17. Mieszkałem dawno temu u dziewczyny w bloku przez kilka miesięcy. Pod nami mieszkała kobieta z rady osiedla i nie podobało jej się to że stukam piętami podczas chodzenia pierwszy raz jak się poskarżyła szczęka mi opadła co?????? mam się od nowa uczyć chodzić ,chodziłem na boso może jak bym miał klapki byłoby inaczej ale dziewczyna po wysłuchaniu czterech skarg kazała mi chodzić bardziej na palcach za***iste nie ! Po kilku miesiącach i tak się wyprowadziłem.
  18. Ja siedzę przy winie Browary łoje.
  19. Temat do zamknięcia.
  20. A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.
  21. Wrzuci ktoś wyniki kwalifikacji?
  22. Qurczak gdzie Ty jesteś przecież teraz mamy darmowego kierowce przez trzy miesiące możemy ładować browary na baletach jak smoki-brudnym autem ale nas porozwozi :oklaski:
  23. Trzeba zmienić kodowanie radia na dodatkowy wyświetlacz - odsyłam do działu Diagnostyka VAG jest tam kodowanie wszystkich sterowników. Licznik z 99r może wyświetlać tylko otwarty bagażnik ale to tez nie każdy. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:41_________________________________________________Panowie podpjąłem temp.do fisa i wyświetla mi po wejściu do auta i włożeniu kluczyka 10.5 stopni dopiero po chwili zaczyna malec albo wzrastać a przecież powinna być od razu taka jak temp. otoczenia ,podpjąłem jeden przewód brązowo żółty tak jak wyczytałem.
  24. Te kabelki ena data clock podpinam do radia z tyłu tak jak naklejka na radiu przedstawia i wtedy się rds wyświetli czy jeszcze trzeba aktywować vagiem ? Drugie pytanie mam licznik 1998 rok założony do 1999 czy może mi fis wyświetlać otwarcie drzwi czytałem wątek ale jakoś sam już nie wiem czy się da? pozdrawiam.
  25. Nie dasz rady :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.