Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
No przerabiam teściowej schody za domem przerzuciłem 1200 kg. zaprawy cementowej wypiłem lecha i już leże jedno oko zamkniete.
-
rozrząd wymiana?????serwis??
Od pażdziernika 2009 chyba już kolega wymienił -spójrz na date.
-
[ALL B5] Spuszczanie paliwa
Po co dzisiaj napisałeś posta ? napisz jutro :> Kolega chce spuścić i tyle potrzebne musi byc A bo ciekawski jestem -jedż świąteczne ciasto lepiej
-
Spoty wrocławskie
No raczej.
-
[ALL B5] Spuszczanie paliwa
Ale po co w ogóle chcesz spuszczać pojeżdzij troche.
-
Spoty wrocławskie
Przecież to 100KM do przejechania w jedną stronę. Czasu potrzeba.... Czesć gościu
-
Spoty wrocławskie
mnie też nie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przecież te silniki tyle palą podczas jazdy w mieście. Nie widzę tutaj żadnego zawyżenia. Ja w swojej 110 mam spalanie w mieście 7,5-8 z fisa-a nie depcze.
-
Spoty wrocławskie
Rozpalam grila święta czas zacząć :beer1 :beer1:
-
Spoty wrocławskie
zachowaj dla siebie.
-
Spoty wrocławskie
Nawciągał się mąki jak piekł ciasto na sięta Najlepsiejszego
-
Spoty wrocławskie
Ale dzisiaj cieplo
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Powinieneś napisać gdzie stoi Wrocław mały nie jest.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Brawo dla Webera.
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Ale ja naprawde stukałem piętami nie zdając sobie z tego sprawy,ta baba miała racje.
-
[INNE] Wkurzający sąsiad - rada ?
Mieszkałem dawno temu u dziewczyny w bloku przez kilka miesięcy. Pod nami mieszkała kobieta z rady osiedla i nie podobało jej się to że stukam piętami podczas chodzenia pierwszy raz jak się poskarżyła szczęka mi opadła co?????? mam się od nowa uczyć chodzić ,chodziłem na boso może jak bym miał klapki byłoby inaczej ale dziewczyna po wysłuchaniu czterech skarg kazała mi chodzić bardziej na palcach za***iste nie ! Po kilku miesiącach i tak się wyprowadziłem.
-
Spoty wrocławskie
Ja siedzę przy winie Browary łoje.
-
[ALL B5] 3 bieg zgrzyta
Temat do zamknięcia.
-
Spoty wrocławskie
A co to już nikt na mieście nie pije co się dzieje do cholery sam w domu tyle nie wypije.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Wrzuci ktoś wyniki kwalifikacji?
-
Spoty wrocławskie
Qurczak gdzie Ty jesteś przecież teraz mamy darmowego kierowce przez trzy miesiące możemy ładować browary na baletach jak smoki-brudnym autem ale nas porozwozi :oklaski:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Trzeba zmienić kodowanie radia na dodatkowy wyświetlacz - odsyłam do działu Diagnostyka VAG jest tam kodowanie wszystkich sterowników. Licznik z 99r może wyświetlać tylko otwarty bagażnik ale to tez nie każdy. [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 14:41_________________________________________________Panowie podpjąłem temp.do fisa i wyświetla mi po wejściu do auta i włożeniu kluczyka 10.5 stopni dopiero po chwili zaczyna malec albo wzrastać a przecież powinna być od razu taka jak temp. otoczenia ,podpjąłem jeden przewód brązowo żółty tak jak wyczytałem.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Te kabelki ena data clock podpinam do radia z tyłu tak jak naklejka na radiu przedstawia i wtedy się rds wyświetli czy jeszcze trzeba aktywować vagiem ? Drugie pytanie mam licznik 1998 rok założony do 1999 czy może mi fis wyświetlać otwarcie drzwi czytałem wątek ale jakoś sam już nie wiem czy się da? pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Nie dasz rady :>