Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Wróciłem z Costa Brava tydzień temu z Malgrad de Mar -było gorąco ale z nóg nie zwalało-jedynie między 11a15h
  2. spoko jakoś odkopię je spod gruzów mojego składu :gwizdanie: W tamtej części Wrocławia niestety nie mamy aktywnych klubowiczów A i ja dopiero teraz dowiedziałem się o istnieniu takiej ulicy Gniady bedę jutro u Ciebie Hujdaja uzdatniłem dzisiaj do jazdy to może jutro odbiorę xenon i podrzucę Ci flaszkę .
  3. Siema -Ilustrowana historia formuły jeden-dostałem od syna na dzień ojca ogólnie książek nie czytam.
  4. Przyjedż sobie do mnie i będziesz sobie grzebał.
  5. Nie dzięki... ale kołyskę też możemy opić Z przyjemnością
  6. Siema wiem że troche wcześnie ale mam Karol do sprzedania kołyske drewnianą chyba że wolisz mieć łóżeczko
  7. Moja ślubna mówiła że Kurczak wygląda na grzecznego to mogę iść bez podania - także wieczorem spotykamy się na mieście wstępnie pręgierz o 20.00tym razem w tygodniu bo pare osób ma wolne,narazie idzie: Hornet , Gniady , Kurczak pisać kto ma ochotę .
  8. Siema pany wróciłem z wakacji ale mam jeszcze tydzień urlopu także można się umówić na jakiegoś browara czekam na chętnych.
  9. Siema ja dzisiaj o 04.15 wybywam na 8 dni do zobaczyska :hi:
  10. A nie wystarczy samą membranę ?
  11. Na Tęczowej jest jeden z lepszych we Wro.
  12. Szczurek jak żona przyjedzie planowo to przed 22.00 będe dzwonił.
  13. Senna z natury był bardzo spokojnym człowiekiem a wsiadając do bolidu zamieniał się w ostrego kierowce dla którego liczyło się tylko pierwsze miejsce.
  14. Co Ty gadasz, ja byłem z moim juniorem, sam zresztą widziałeś Cicho bo Ty wziąłeś żone do pomocy :>
  15. Szczurek może jutro jakieś piwo jebniemy bo w piątek wyjeżdzam - można jeszcze lipcowe zaliczyć.
  16. Musze napisać że nie byłem - ale miło o was poczytać fajna lektura
  17. Ano.
  18. Ja też w tym roku Hiszpania 30 lipca ale aeroplanem.
  19. Miałeś żółty dopiąć do żółtego który jest w kompie -nic się nie obcina.
  20. Ja dam 6,50 :polew:
  21. Ja nie chce a Kurczak pije chyba góra cztery.
  22. A co to do ogrzewania na butle?
  23. O 22 ??? ok bede dzwonił ok 22 jak wezmę wiewiórkę na spacer Wypili pogadali poszli spać.
  24. No trzeba w sklepie symbol dorożki podać i kupić - chyba najlepiej knechta- po co wymieniasz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.