Treść opublikowana przez Gniady
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Powiedzcie mi czy bez ściągania skrzyni biegów zmienię oba łożyska stożkowe z układu różnicowego ale kompletne chodzi mi o pierścień zewnętrzny tego łożyska wewnątrz?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Jaki miałeś przebieg ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Witam czy któryś z kolegów jest w stanie opisać jak zniwelował luz podkładkami reperując prawą stronę w skrzyni czyli : jak zmierzył , czym i jaki luz pozostawił żeby łożysko się nie zatarło ?- Test Nawigacji z Mapami Europy
Witam panowie chciałbym kupić nawigację z dobrą mapą europy ewentualnie zainstalować dobrą mapę .Cena około 500 złotych ,w zeszłym roku goclever zaczął mi szwankować 2000 kilometrów od domu był problem z ekranem dotykowym więc ta firma na pewno odpada proszę o doradztwo bo jestem w tej dziedzinie trochę zielony.pozdrawiam.- Spoty wrocławskie
Nelson dlaczego masz sznurki na felgach ?- Spoty wrocławskie
a ja mam wyjmaki.- Spoty wrocławskie
Kluczem gniadego- Spoty wrocławskie
Pierdziol- Spoty wrocławskie
Ja dzisiaj u ojca na urodzinach- Spoty wrocławskie
Dobra:wink:- Spoty wrocławskie
Całkiem przyzwoita ilość :-D Wysłane z monopola 24/7 Tyle to sie pilo bez zadnych efektow ubocznych. Gniady kogo Ty sobie dobierasz do spozywania Chciał bardzo to mu pokazałem gdzie raki zimują- Spoty wrocławskie
Półtora litra na dwóch i sąsiad mi taras zarzygał także z wótką na razie przerwa- Spoty wrocławskie
Cycek masz łokcia zgnila zieleń?- Spoty wrocławskie
super chłopaki jesteście ale ja to już nie wasza liga,stary już jestem ,,,,, Zawsze można mieć wuja w klubie- Spoty wrocławskie
A gdzieś Ty lulał dzisiaj panie Ryju?- Spoty wrocławskie
Chyba nie chce się z nami napic?- Spoty wrocławskie
Czorny a co Ciebie sprowadza do wielkiego świata [czyt.Wrocław]???- Spoty wrocławskie
Maciek wypiłem parę lampek Torresa bo mnie gardło bolało i jak dzwoniłeś to już byłem wygaszony .- Spoty wrocławskie
Siemka pany- Spoty wrocławskie
Jan Mucha. google it ---------- Post dopisany at 17:57 ---------- Poprzedni post napisany at 17:56 ---------- Miałem Ci napisać ''jak byś się nie żenił to byś nie zachorował'' ale Ci tak nie napisze aktywny jesteś wieczorem na dwa szybkie ? nie bardzo- Spoty wrocławskie
Miałem Ci napisać ''jak byś się nie żenił to byś nie zachorował'' ale Ci tak nie napisze- Spoty wrocławskie
Kaju taki fajny chłopak a wódkę stawia w niedzielę ojojoj:kwasny:- Spoty wrocławskie
Możesz się bujać mamy nowego szefa:hi:- Spoty wrocławskie
Ej to jest akurat do widzenia nie oszukuj :grin: - Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni