Treść opublikowana przez Gniady
-
1.8T wybebeszony kat i brak środka
Dobrze że radiowozy z analizatorami spalin wyjechały w końcu na polskie drogi i nie będą patrzeć czy diesel czy benzyna.
-
żarówki do halogenów A4 B8
Kup z dużym radiatorem bez wiatraka
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Nie
-
Regeneracja oświetlenia licznika
Nic nie trzeba robić.
-
Nowe halogeny przeciwmgielne - trzeba regulować?
Powinien odbłyśnik się regulować tym imbusem.
-
Drgania pojazdu A4 B8 2.0 TDI
Mam nowe łożyska wystawione po niższej cenie jakbyście potrzebowali. U mnie w polifcie są inne i się okazało że kupiłem złe.
- kostka / wtyczka
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Wystarczy dodać podkładkę za dychę tak się właśnie kasuje luz na dyferencjale.
-
Jakie dystanse w A4 B8
Mniej niż 13mm.chyba nie ma sensu bo efekt słaby tym bardziej że trzeba doliczyć koszt nowych śrub.
-
q5 migające cyfry lub nie świecące na obrotomierzu
Diody do wymiany, najlepiej wszystkie żeby często nie wyciągać licznika.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dziękuję
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Witam czy kolega Wrclaguna jest w stanie sprawdzić czy ten sterownik obsłuży pakiet światło. 8K0 907 063 DH pozdrawiam.
-
Luz na flanszu półośki strona pasażera
Jeżeli łożyska okażą się dobre to trzeba dołożyć podkładkę.
-
Migające zegary
Wysłać do porządnego elektronika.
-
Spasowanie przednich lamp
Ma być idealnie.
-
Zdjęcie z zagranicznego fotoradaru
Odsetki będą cały czas rosły a system przepływu informacji między krajami uni działa bardzo sprawnie i nie są to dla nich duże koszta.
-
Wymiana przegubu a rozpięcie dolnego wahacza.
Z przodu w b5 nie ma możliwości ustawiania kąta.
-
pompa wysokiego ciśnienia czy to mogą być opiłki ? czy brud ?
To sprawdzaniu tego zaworka odpala normalnie bez żadnego problemu.
-
Domykanie szyb z kluczyka nie działa
Albo kodowanie drzwi albo sterownik w drzwiach do wymiany dla tego nie działa domykanie z kluczyka.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
No to już lepiej wybić razem z simeringiem przez lewą stronę i założyć nowy jeśli skrzynia ma taki przebieg.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Jaki miałeś przebieg ?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Czy chuczenie to wina łożysk w jakim były stanie?Są specjalne przyrządy do wyjecia tej bierzni trzeba uważać na simering.Ja dołożyłem podkładkę bo luz miałem spory a łożyska idealne. Okazuje się że kupiłem i tak do przedlifta zestaw więc jak ktoś potrzebuje to sprzedam w niższej cenie. Myślałem że nie ma różnicy w takich elementach.
-
Męczące powiadomienie.
W obu przypadkach jest i najgorsze jest to że wydaje dźwięk. Vcds nic nie mówi.
-
Męczące powiadomienie.
Witam. Czy jest możliwość usunięcia tej informacji która się pojawia przy każdym otwarciu drzwi przy odpalonym silniku:" Switch off ignition before leaving car.Battery is being discharget"
-
"Proszę wyjąć kluczyk ze stacyjki. Akumulator rozładuje się". Jak wyłączyć?
Witam czy ktoś wie jak to wyłączyć ?