Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Dzięki Goldiki dzięki Cwiara +Karol [kierowca]za podwózkę-impreza mega!
-
kluczyki zatrzasniete w bagażniku brak zapasowych jak się do nich dostać
Ja bym odchylił tylne oparcie i wykonał okienko rewizyjne,wyciąłbym kółko wstawił uszczelkę i z bani.
-
Spoty wrocławskie
Pigwówka, finlandia ,krupnik no i sąsiada musiałem za rączkę odprowadzić do domu to że ze Szczurkiem byłem na spacerze to pamiętam ale czy piwo piłem to nie pamiętam:grin: Ula mi tylko mówiła że jak wróciłem to z powrotem za stół zamiast do spania ale o dziwo czuję się wyśmienicie:banan:
-
Spoty wrocławskie
Sąsiad odpad idziesz na piwo?
-
Spoty wrocławskie
Jak wpadniesz na grila to wezmę
-
Spoty wrocławskie
Właśnie przyszli sąsiedzi i z racji tego że jestem na własnym obiekcie -pijemy wótkje
-
Spoty wrocławskie
Wolność moja kochana wolność moja jedyna...
-
Spoty wrocławskie
wpisz przy okazji drogę powrotna żebyś nie skonczyl jak jeden z klubowiczy któremu po alko spocie zj***l się kompas i trafił w inną część miasta zamiast do domu A kto to taki? Kto? Gniady wyjdz z nory Co potrzeba?
-
Spoty wrocławskie
Jak ostatnio Dokładnie. Mogę z prawie czystym sumieniem napic się browara i liczyć ze nie zadzwonia ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- A piwa wieczorem ci się chce ? Ula chce ze mną drina wypić także odpadam.
-
Spoty wrocławskie
Ja nie idę bo mi się nie chce
- Jakie dystanse?
-
Spoty wrocławskie
Ja wyjazdy przesunolem rodzina zawsze zaczekać moze
-
Spoty wrocławskie
Ty już dawno zostałeś zjedzony
-
Spoty wrocławskie
A paczemu piatok a nie sobota u Golgika[tak napisał szefo]? Bo Goldik ma inne plany na sobote spoko tak pytam .[maq chce bana]
-
Spoty wrocławskie
A paczemu piatok a nie sobota u Golgika[tak napisał szefo]?
-
Słabszy po uszczelnieniu pompy.
Całą pompę uszczelniałeś czy tylko górę?Możesz napisać ile zapłaciłeś ? bo ogólnie to żle ustawił,pwinieneś mieć jazdę próbną.
-
Spoty wrocławskie
Jo i moja kobjalka
-
Spoty wrocławskie
Wstępnie rowerem bo kolega trzeżwieje i się plan lekko zmienił.
-
Spoty wrocławskie
Ok , jak ja czytam wypowiedzi gniadego to już mi się odechciało przyjechać na spota. To narazie , mnie nie ma. Przyjedż proszę przecież nie spędzisz całej niedzieli na plebanii.
-
Spoty wrocławskie
Foch klasyczny proszę państwa:grin::grin: ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Obyś kolego nie został pantofelkiem przez ten brak swobody:grin:
-
Spoty wrocławskie
Wchodzę na forum czytam wypowiedzi szopena i automatycznie wyłączam komputer na wiele tygodni ,profilaktycznie zażywam Deprim na depresje i idę na rower żeby zapomnieć bo nie chcę o tej porze pić alkoholu pa!
-
Spoty wrocławskie
To wpadnij pijemy koło schela od 22.00
-
Spoty wrocławskie
No dobra to jedź ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- E9matik co ty obrażony czytasz a się nie odzywasz?
-
Spoty wrocławskie
tezet627 - nie znam.
-
Spoty wrocławskie
przeca pisał że -pociąg.