Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Dzięki Goldiki dzięki Cwiara +Karol [kierowca]za podwózkę-impreza mega!
  2. Ja bym odchylił tylne oparcie i wykonał okienko rewizyjne,wyciąłbym kółko wstawił uszczelkę i z bani.
  3. Pigwówka, finlandia ,krupnik no i sąsiada musiałem za rączkę odprowadzić do domu to że ze Szczurkiem byłem na spacerze to pamiętam ale czy piwo piłem to nie pamiętam:grin: Ula mi tylko mówiła że jak wróciłem to z powrotem za stół zamiast do spania ale o dziwo czuję się wyśmienicie:banan:
  4. Sąsiad odpad idziesz na piwo?
  5. Jak wpadniesz na grila to wezmę
  6. Właśnie przyszli sąsiedzi i z racji tego że jestem na własnym obiekcie -pijemy wótkje
  7. Wolność moja kochana wolność moja jedyna...
  8. wpisz przy okazji drogę powrotna żebyś nie skonczyl jak jeden z klubowiczy któremu po alko spocie zj***l się kompas i trafił w inną część miasta zamiast do domu A kto to taki? Kto? Gniady wyjdz z nory Co potrzeba?
  9. Jak ostatnio Dokładnie. Mogę z prawie czystym sumieniem napic się browara i liczyć ze nie zadzwonia ---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:39 ---------- A piwa wieczorem ci się chce ? Ula chce ze mną drina wypić także odpadam.
  10. Ja nie idę bo mi się nie chce
  11. Gniady odpowiedział(a) na Kamaz1980 temat w Podkarpackie
    zakładaj
  12. Ja wyjazdy przesunolem rodzina zawsze zaczekać moze
  13. Ty już dawno zostałeś zjedzony
  14. A paczemu piatok a nie sobota u Golgika[tak napisał szefo]? Bo Goldik ma inne plany na sobote spoko tak pytam .[maq chce bana]
  15. A paczemu piatok a nie sobota u Golgika[tak napisał szefo]?
  16. Całą pompę uszczelniałeś czy tylko górę?Możesz napisać ile zapłaciłeś ? bo ogólnie to żle ustawił,pwinieneś mieć jazdę próbną.
  17. Jo i moja kobjalka
  18. Wstępnie rowerem bo kolega trzeżwieje i się plan lekko zmienił.
  19. Ok , jak ja czytam wypowiedzi gniadego to już mi się odechciało przyjechać na spota. To narazie , mnie nie ma. Przyjedż proszę przecież nie spędzisz całej niedzieli na plebanii.
  20. Foch klasyczny proszę państwa:grin::grin: ---------- Post dopisany at 12:53 ---------- Poprzedni post napisany at 12:49 ---------- Obyś kolego nie został pantofelkiem przez ten brak swobody:grin:
  21. Wchodzę na forum czytam wypowiedzi szopena i automatycznie wyłączam komputer na wiele tygodni ,profilaktycznie zażywam Deprim na depresje i idę na rower żeby zapomnieć bo nie chcę o tej porze pić alkoholu pa!
  22. To wpadnij pijemy koło schela od 22.00
  23. No dobra to jedź ---------- Post dopisany at 12:59 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ---------- E9matik co ty obrażony czytasz a się nie odzywasz?
  24. tezet627 - nie znam.
  25. przeca pisał że -pociąg.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.