Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Ja myślałem o pupie
-
Spoty wrocławskie
Mowiles ksiedzu żeby sobie coś poszukal jak ciebie nie będzie
-
Strefa Śmiechu
Przecież na fotkach już widać ze to jest stary SL przerobiony na nowego- Przecież nowy nie miał nigdy dachu z materiału! A goście mieli nadzieję za 17 koła kupić nowego SL-a ha ha ha! ogarnij się i naucz czytać informacje co autorzy chcieli pokazać Jeszcze raz obejrzałem i nadal nie wiem co chciał pokazać ( czego jeszcze nie było juz widać w ogłoszeniu) Żeby nie było OT... ( nie umię fotki wgrać- Tapatalk robi problemy) Może to że bezwypadkowy napisał w ogłoszeniu. nie umię :grin:
-
Spoty wrocławskie
wygląda jak jakiś ulep z powrotu do przyszłości nie lubię takiego bajeranckiego ospoilerowania... jestem za !!! trochę przegiął .... Ryfel pod nogami jest a to się ceni
-
Spoty wrocławskie
Jadę do Hanoi na osmiornice zobaczymy co to z tego będzie
-
F1, Rajdy i Motorsport
Kupił -niech żyje Marian Kmita.
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
Jeżeli dystans ma przelotowy otwór centrujący to co ma jedno z drugim ?
-
Spoty wrocławskie
Trzeba najpierw poprzyjezdzac bezinteresownie.
-
Zabezpieczenia do kół czyli co wybrać?
Akurat te z zewnętrznym frezem na łbie to łatwo odkręcić bo kupię najtańszy taki zestaw na alegro i dopasuję nasadkę w 3 minuty ja mam McGard i polecam chociaż niestety jest tylko jedna nasadka w komplecie,zestaw mój ma dłuższe śruby bo mam dystanse kosztował 120 zeta.
-
Spoty wrocławskie
No najlepszego
-
Spoty wrocławskie
No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga. to chyba dobrze? pasują ? Pasują elegancko
-
Spoty wrocławskie
Anielski orszak niech mą duszę przyjmie Kaju nie ma bata byłeś grabarzem
-
Spoty wrocławskie
No siema tak apropo to ta bblaszka się ściąga.
-
Spoty wrocławskie
Dopiero zjechałem na baze.
-
F1, Rajdy i Motorsport
Ktoś zna szczegóły dlaczego nie będzie transmisji F1 w polskiej telewizji co tu jest grane ?
-
Spoty wrocławskie
Wczoraj o 20.30 poszedłem do kolegi na jedno piwo wypiłem osiem a rano do roboty ale zesrany jechałem
-
Spoty wrocławskie
Żeby Nelson nie był czasem pierwszy po tą hustawke,
-
Spoty wrocławskie
Goldik nie widzę wpisu odnośnie aerobiku o 8!
-
Spoty wrocławskie
Panu gdzie kupię w miarę blisko szczoty do altka nie chcę dymac na huby?
-
Spoty wrocławskie
No no a cóż to się stało, kolizja na spocie piszę w imieniu syna ja nic nie zrobiłem.
-
Spoty wrocławskie
Maciek sorry za klapę
-
Spoty wrocławskie
O matko świnta a ja od rana pokój maluje bo mnie sytuacja ponagla -jestem z dzieciokami o 5 pod mostem.
-
Spoty wrocławskie
Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ to jak dzisiaj z dzieciakami ? Raczej tak potwierdze koło 15.
-
Spoty wrocławskie
Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ
-
Spoty wrocławskie
Byłem tydzień temu a teraz postawiłem przed laptopem butelkę tequili i mam brzydko mówiąc wyjebane -pozdrowienia dla pijących