Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Hola hola mam niebieską zieloną i czerwona do fisa była zaizolowana fabrycznie przy kolumnie
  2. Bezalkoholowe ---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ---------- Ale ze co? ---------- Post dopisany at 13:19 ---------- Poprzedni post napisany at 13:18 ---------- Marcin jaka Ty obudowe potrzebujesz? Jakie kostki z tylu wychodza? polift z fisem czyli czerwona niebieska i zielona.
  3. Ryjku jakie piwo???
  4. To ja mowilem ze mam obudowe do licznika A Grzesiu Ryj pomyliłem się
  5. Magnolia
  6. Yo! KAROL-co chcesz za tą obudowę do licznika ? HORNET - córka ma trzy lata także zaczęły sie lalki poprzednie zabawki albo zniszczone albo w komisie dziecięcym poszły nie wiem czy coś znajdę.CHOPIN-postaram się być na spocie także weż miche.Ogólnie to mam numer wjazdowy na Vag Nysa:banan::banan:
  7. Cześć jak byś miał stary licznik wyrzucać to chętnie przytulne tylną obudowę
  8. Nie bądź tym co koń pod brzuchem nosi
  9. h*j kładzie nie odzywa sie świeżo upieczony Helmut.
  10. Strzegomska akcja trzeźwość ---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 06:57 ---------- Ciekawe czy dużego miał dzwona
  11. I tak dalej to będzie bidna skodzina
  12. Trochę dużo tego światła tym bardziej po co tak oświetlać tablicę -komu to potrzebne:grin:.
  13. Możemy iść na browar -spoko.
  14. Ty mi najpierw napisz czy dobrze koła odpowietrzyłeś?
  15. nie-i gapi się tam przy odpowietrzaniu żeby płynu nie brakło.
  16. Same mordy do którego ryja piszesz?
  17. lolo kierowca potem obok kierowcy potem za kierowcą potem wlew paliwa koniec kropka .
  18. Spoko sobota dzisiaj też już zacząłem pić ważne że nie podnosisz lewej ręki jak mówisz lewa strona :grin:także tego pierwszy od kierownicy:grin:
  19. Spartan a nie odpowietrzamy od najdalszego do najbliższego ? Lolek a płyn Ci uciekł ze zbiorniczka jak tak to odpowietrzanie kilka razy też miałem miękkiego pedała:grin:
  20. Da się to zepsuć bo chciałem tam zamontować diodę od alarmu.:shock3:
  21. Dokładnie -wszystko trzeba najpierw rozebrać i wyczyścić a potem wrzucać zdjęcia
  22. po c**j mu palnik?! z całą puchą wycinasz i w to miejsce wspawać rure - ile to roboty!? Trzeba grzac. Dobrze gada na zimno nie ruszy flanszy przy turbo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2 Niekoniecznie u mnie problemu nie było żadnego.
  23. Goldika ulubione zabawki:grin:
  24. Bry
  25. Jak zabierzesz nas tym autobusem na balety a potem rundka po mieście jak prężyciele na pełnej spince to pogadamy:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.