Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Chcesz się błyszczeć na dzień niepodległości
-
Spoty wrocławskie
Ja, ale ja u szwagierki na 6 urodzinach :-) Nadane z nory szczura Nie pij na urodzinach dziecka łobuzie:rtfm:
-
Spoty wrocławskie
Panowie otworzyłem butelkę Napoleona rocznik 1999.Smacznego!
-
Spoty wrocławskie
Gyrosa byś sobie lepiej kupił
-
Spoty wrocławskie
Szczurko fele zostają piasty porobiłem i już zamontowane na mati.
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Nie godoc o kutasach
-
Montaż tempomatu A4 B5
Kabelki niby podłączone dobrze - bynajmniej szczerze napisałeś ,nie możesz szukać kabla po wszystkich kostkach wszystkie kable wpinasz w białą kostkę z wyjątkiem czerwonego zasilania-jeżeli nie masz przewodu czarnobiałego wpinasz się w przewód czarnożółty - obyś nic nie spalił.
-
Neutralny szampon
Jak pisałeś o ph to myślałem że mówisz o szamponie dla siebie
-
Spoty wrocławskie
Szóste urodziny mojego syna - Pirackie.Ja,mój syn i ojciec . \
-
Spoty wrocławskie
Pili na umór :grin: Jak zawsze nic z tego a plany takie wielkie były. Ty cicho bo trzy dni żeś transport załatwiał a przeciez w niedzielę to się do dzieci jeżdzi:grin:
-
Spoty wrocławskie
Toście się najebali :grin:
-
Spoty wrocławskie
Daj na rosół ile chcesz ?
-
Spoty wrocławskie
Ale humory-a ja jadę okna obrabiać do babci -wysokie budownictwo nie chce mi się
-
Przyciemnie przednich lamp przedliftowych z kierunkowskazem
Jak nie chcesz być widoczny to ich nie zapalaj.
-
Gwizd w rogu szyby od 120 km/h
Auto po dzwonie żle poskładane,uszkodzona uszczelka drzwi bądż musisz dogiąć ramkę okna do środka.
-
Coś przyhamowuje auto...
Również zardzewiały tłoczek może się nie cofać.
-
Spoty wrocławskie
Szczała mam za dobry prajs [2,50] tarcze do szlifowania firmy Klingspor nowe popakowane w kartony rozmiar 180/7/22.Szczurek kupiłem już boscha s4 za 350 z przesyłką także Twój naładowany czeka chyba że Ci podrzucę jak naszykujesz opony.
-
Spoty wrocławskie
Przejedż się jak emeryt autobusem
-
Spoty wrocławskie
Wielka wielka szkoda ale mój syn ma od dawna zaplanowane urodziny w niedziele - widzę że prężnie działacie w sprawach przelewowych słusznie ale termin mi nie pasuje .
-
[b5 AFN] Pęknięta tarcza.
Na jednym zdjęciu na zblizeniu faktycznie widzę że to rysa chociaż nie powinno jej być prawda .Druga sprawa że niektórzy się dowiedzieli że ate to porażka.
-
[b5 AFN] Pęknięta tarcza.
- [b5 AFN] Pęknięta tarcza.
Może i krzysztof61 ma rację nie wiem czy zdąże dzisiaj wrzucić zdjęcie ale rozmawiałem ze sprzedawcą z allegro i mówił że nigdy taka sytuacja nie miała miejsca a prosiłem żeby mówił szczerze bo i tak nie mam paragonu więc nie zareklamuje.- Spoty wrocławskie
Szczała chopy Nadane przez okno ze stajni- [b5 AFN] Pęknięta tarcza.
Witam mam wrażenie że mam pęknięte przednie tarcze firma brembo zrobiłem na niej 5tyś. rysa jest inna niż te co robi klocek dlatego wpadła mi w oko.Rysa jest na powierzchni roboczej czyli tam gdzie dociska ją klocek na jednej tarczy rysa jest naokoło na drugiej tarczy ma około 8 cm. zaznaczam że nie są to rysy na poprzek tylko wokół osi wyczuwalne pod ostrym narzędziem czy jest możliwe żeby tarcza wentylowana pękła w taki sposób ? Za tarcze z klockami ferodo dałem ok.400zł. Nie jestem zwykłym zjadaczem kromek dlatego wiem co widzę - chciałbym się dowiedzieć od znawców tematu czy się spotkali z takim przypadkiem bo dla mnie jest to dość niepokojące .pozdrawiam. - [b5 AFN] Pęknięta tarcza.