Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Ja jechał trasą p.Kuliga nie tak dawno do sztolni.
-
Spoty wrocławskie
Szczała pany może ma ktoś uszkodzony licznik z polifta bo potrzebuję kupić za 5 złotych tą tylną czarną obudowę.
-
Zapowietrzony układ paliwowy.
Ja wkład filtra zalałem dzień wcześniej papier porządnie nasiąkł na drugi dzień wkład wymieniłem odkręciłem śrubkę zalałem do pełna strzykawką dokręciłem śrubkę i jazda nawet nie zadrżał przy odpalaniu.
-
Spoty wrocławskie
Godzina 23.05 wsiadam do auta a tu blokada na kole o matko świnta-dojechałem do domu właśnie jebnęłem dwie sety dobrze że wacki lawety nie zamówiły:shock3::shock3:.
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Zdelegalizujmy samochody, bo w końcu na trzeźwo też zdarzają się wypadki. Innymi słowy najprostsze i najprymitywniejsze rozwiązania. Ktoś kogoś zastrzelił? Zabierzmy WSZYSTKIM broń! Ktoś kogoś przejechał? Zabierzmy WSZYSTKIM samochody! Nie tędy droga. Jeśli ktos lubi alkohol, to niech go spożywa w okolicznościach, w których nie bedzie zagrażał innym. A jak zagraża, to należy go eliminować, a nie ograniczać wolność innych, którzy również lubią alkohol, ale w przeciwieństwie do jednostek potrafią go spożywać i zachowywać się po spożyciu. Właśnie dlatego w USA NIGDY nie zakażą posiadania broni. Jednostkowe przypadki NIGDY nie mogą być powodem ograniczania wolności ogółowi. ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Oczywiście. Dzis nie wiem, czy mój sasiad nie był karany za jazdę po alkoholu czy nie ma odebranych uprawnień. Gdyby wszyscy sąsiedzi o tym wiedzieli, ciężko byłoby mu wsiąść do samochodu po alkoholu. Z tym upublicznianiem to jest racja w Zielonej spadła o 1/3, druga rzecz jedzie po publicznej drodze to niech publicznie pokaże zapitą mordę a nie potem się kutafon kurtką zasłania .
-
Spoty wrocławskie
świecą prawidłowo na siedzisko i oparcie kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk No no hujowe faktycznie:kwasny: michu93 specjalnie siadł na środku, żeby zobaczyć co i jak - totaaaaalnie nic go nie raziło Nie no spoko tylko chciałem coś napisać a nie wiedziałem co
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Podejrzewam że unosił się w powietrzu po takiej dawce fuka zioło i alkohol szkoda że mu dziewczyna w czasie jazda nie wyrzuciła kluczyków przez okno.
-
Spoty wrocławskie
świecą prawidłowo na siedzisko i oparcie kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk No no hujowe faktycznie:kwasny:
-
Jakim trzeba być kretynem !
To jest auto znanego pedofila dalej podzielasz to zdanie ? mam w d*pie że to audi.
-
Spoty wrocławskie
Nie znam Czesława Imię nie wróży dobrego dilla Robert ściąga kurczakowi auta:wink: Co umieram:facepalm: Jakaś sałatka Ci zaszkodziła?
-
Czy ktoś w tym kraju weźmie się w końcu za pijanych kierowców?
Jeżeli masz więcej niż 0.2 promila kara 10.000 zł.jeżeli nie masz kasy sąd rozłoży ci na raty bo jednak kara finansowa polaka boli najbardziej żadne punty czy zabranie prawka-przestańcie pisać o jakimś biczowaniu czy kamieniołomach chociaż sam bym wiązał do pala w rynku na dwa tygodnie. Nawet dożywocie nie jest uczciwą karą bo bandyta ma w d*pie rachunki .węgiel na zimę ,posiłki itd. jeżeli nie ma wykształcenia i dużo nigdy nie zarobi to nawet mu taki kibel na rękę :telewizor.play station i inne urozmaicenia a zapłacimy za to my pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
Też idziesz na spacer z dziećmi -to najlepszego.
-
Spoty wrocławskie
Wypiłbym piwo ale nie chce mi się z wyra podnosić
-
Spoty wrocławskie
Autem byłem na wulkanizacji a potem na pieszo bo chciałem trochę kurczaki po wsi przepędzić.
-
Przyciemnianie tylnych swiatel
Niebespieczne-ojczyzna polszczyzna:grin:
-
Spoty wrocławskie
Arek przesłuchaj sobie love forever, to dopiero jest chore:decayed: Ryjki Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby Kaju walił mniej w c**ja w Nowym roku:wink: dzięki ryju, więcej mięsa do tłuczenia na salonach Ostatnio mam k**wa taki ruch w wyrze, że ja pier**le. Jak tak dalej będzie, to się zajadę Musisz wykrochmalić prześcieradło bo ten ruch powodują trudne do zwalczenia drobnoustroje i bezkręgowce które lubią wilgoć i przykry zapach.
- Ceramizer
-
Spoty wrocławskie
Piwo Litewskie Svyturys -bardzo dobre znalazłem w tesco polecam.
-
Alufelgi orginał czy podróbka
Made in Poland też może być
-
Spoty wrocławskie
Pod mostem pizga frytek nie lubicie
-
obudowa alternatora goraca
Kiedy łożyska wymieniane ?
-
Luźna tarcza.
Po kiego grzyba ją przykręcać ? pisać kto tak zrobił?
-
Połamany zaczep z lampy polift
Zakład naprawczy czyt. spawanie plastiku
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Mam na sprzedaż dwie kolumienki aiva.Kolumna posiada 4 głośniki 3 małe i 1 duży basowy ładnie grają i fajnie wyglądają piszę tutaj ponieważ kiedyś było ''czemu nie mówiłeś bo bym wziął''pojutrze wrzucam na dział sprzedam .Wys.30cm. szer.21cm. Cena 40 zeta.