Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Ja jechał trasą p.Kuliga nie tak dawno do sztolni.
  2. Szczała pany może ma ktoś uszkodzony licznik z polifta bo potrzebuję kupić za 5 złotych tą tylną czarną obudowę.
  3. Ja wkład filtra zalałem dzień wcześniej papier porządnie nasiąkł na drugi dzień wkład wymieniłem odkręciłem śrubkę zalałem do pełna strzykawką dokręciłem śrubkę i jazda nawet nie zadrżał przy odpalaniu.
  4. Godzina 23.05 wsiadam do auta a tu blokada na kole o matko świnta-dojechałem do domu właśnie jebnęłem dwie sety dobrze że wacki lawety nie zamówiły:shock3::shock3:.
  5. Zdelegalizujmy samochody, bo w końcu na trzeźwo też zdarzają się wypadki. Innymi słowy najprostsze i najprymitywniejsze rozwiązania. Ktoś kogoś zastrzelił? Zabierzmy WSZYSTKIM broń! Ktoś kogoś przejechał? Zabierzmy WSZYSTKIM samochody! Nie tędy droga. Jeśli ktos lubi alkohol, to niech go spożywa w okolicznościach, w których nie bedzie zagrażał innym. A jak zagraża, to należy go eliminować, a nie ograniczać wolność innych, którzy również lubią alkohol, ale w przeciwieństwie do jednostek potrafią go spożywać i zachowywać się po spożyciu. Właśnie dlatego w USA NIGDY nie zakażą posiadania broni. Jednostkowe przypadki NIGDY nie mogą być powodem ograniczania wolności ogółowi. ---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ---------- Oczywiście. Dzis nie wiem, czy mój sasiad nie był karany za jazdę po alkoholu czy nie ma odebranych uprawnień. Gdyby wszyscy sąsiedzi o tym wiedzieli, ciężko byłoby mu wsiąść do samochodu po alkoholu. Z tym upublicznianiem to jest racja w Zielonej spadła o 1/3, druga rzecz jedzie po publicznej drodze to niech publicznie pokaże zapitą mordę a nie potem się kutafon kurtką zasłania .
  6. świecą prawidłowo na siedzisko i oparcie kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk No no hujowe faktycznie:kwasny: michu93 specjalnie siadł na środku, żeby zobaczyć co i jak - totaaaaalnie nic go nie raziło Nie no spoko tylko chciałem coś napisać a nie wiedziałem co
  7. Podejrzewam że unosił się w powietrzu po takiej dawce fuka zioło i alkohol szkoda że mu dziewczyna w czasie jazda nie wyrzuciła kluczyków przez okno.
  8. świecą prawidłowo na siedzisko i oparcie kaju bazgroli na iPhonie via Tapatalk No no hujowe faktycznie:kwasny:
  9. To jest auto znanego pedofila dalej podzielasz to zdanie ? mam w d*pie że to audi.
  10. Nie znam Czesława Imię nie wróży dobrego dilla Robert ściąga kurczakowi auta:wink: Co umieram:facepalm: Jakaś sałatka Ci zaszkodziła?
  11. Jeżeli masz więcej niż 0.2 promila kara 10.000 zł.jeżeli nie masz kasy sąd rozłoży ci na raty bo jednak kara finansowa polaka boli najbardziej żadne punty czy zabranie prawka-przestańcie pisać o jakimś biczowaniu czy kamieniołomach chociaż sam bym wiązał do pala w rynku na dwa tygodnie. Nawet dożywocie nie jest uczciwą karą bo bandyta ma w d*pie rachunki .węgiel na zimę ,posiłki itd. jeżeli nie ma wykształcenia i dużo nigdy nie zarobi to nawet mu taki kibel na rękę :telewizor.play station i inne urozmaicenia a zapłacimy za to my pozdrawiam.
  12. Też idziesz na spacer z dziećmi -to najlepszego.
  13. Wypiłbym piwo ale nie chce mi się z wyra podnosić
  14. Autem byłem na wulkanizacji a potem na pieszo bo chciałem trochę kurczaki po wsi przepędzić.
  15. Niebespieczne-ojczyzna polszczyzna:grin:
  16. Arek przesłuchaj sobie love forever, to dopiero jest chore:decayed: Ryjki Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku, oby Kaju walił mniej w c**ja w Nowym roku:wink: dzięki ryju, więcej mięsa do tłuczenia na salonach Ostatnio mam k**wa taki ruch w wyrze, że ja pier**le. Jak tak dalej będzie, to się zajadę Musisz wykrochmalić prześcieradło bo ten ruch powodują trudne do zwalczenia drobnoustroje i bezkręgowce które lubią wilgoć i przykry zapach.
  17. Gniady odpowiedział(a) na miron123 temat w 1.9TDI
    Z zer wynika 4 miliony:decayed:
  18. Piwo Litewskie Svyturys -bardzo dobre znalazłem w tesco polecam.
  19. Made in Poland też może być
  20. Pod mostem pizga frytek nie lubicie
  21. Kiedy łożyska wymieniane ?
  22. Gniady odpowiedział(a) na Emejcz temat w Układ Jezdny
    Po kiego grzyba ją przykręcać ? pisać kto tak zrobił?
  23. Zakład naprawczy czyt. spawanie plastiku
  24. No
  25. Mam na sprzedaż dwie kolumienki aiva.Kolumna posiada 4 głośniki 3 małe i 1 duży basowy ładnie grają i fajnie wyglądają piszę tutaj ponieważ kiedyś było ''czemu nie mówiłeś bo bym wziął''pojutrze wrzucam na dział sprzedam .Wys.30cm. szer.21cm. Cena 40 zeta.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.