Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Spoko nie będziesz musiał nic mówić będziesz dawał znaki-reszta pisać o sylwku bo nie wiem czy siedzieć w domu czy gdzieś będziemy dawać po instalacji.
-
[ALL B6] Regulacja wysokości świateł.
Ale masz tam mróz.
-
Spoty wrocławskie
A co kto robi na Sylwestra może się każdy określi czy będzie wspólny sylwek czy każdy gdzieś tam u siebie z tego co wiem to Karol rodzi a reszta ???/
-
Spoty wrocławskie
Dzięki już nie skorzystam.
-
Spoty wrocławskie
1. COŚ - mam na dysku 2. leszcz :polew: przecież oni często gęsto tam stoją Ej zawsze tam latam około 120 wczoraj stwierdziłem że pojadę 80.
-
Spoty wrocławskie
Jak by się ktoś chciał zesrać w kinie to proponuje nową wersję kasowego jednego z najlepszych filmów S-F lat osiemdziesiątych ''COŚ'' jak by było mało to mnie wysuszyli na sto złotych na estakadzie
-
[ALL B6] Wandalizm - ktoś psiknął sprayem
Spróbuj rozpuszczalnikiem ale słabym jak wyblaknie to sobie spolerujesz.
-
[B5 ABC] Czy te felgi podejdą do mojego auta?
Ja bym szukał już coś ładniejszego bo te to jak z d*py kołpaki naprawde
-
[B5 AFN] Wymiana paska wielorowkowego
Byłeś na spocie - mogłem Ci wszystko pokazać
-
Spoty wrocławskie
Niestety w niedzielę nie piję bo byłem dzisiaj na rozmowie i dostałem nową pracę także nie moge śmierdzieć bo mam się stawić na 6 rano w starej jeszcze pracuję ale mam urlop tacierzyński potem trzeba będzie pochodzić do dwóch naraz żeby w starej umowa wygasła a nowej nie stracić no i dalej uczyć się niemieckiego.Karol nie dawaj takich zdjęć bo dopiero doszedłem dlaczego mój syn płacze.
-
Spoty wrocławskie
Po co Ci antybiotyk ?
-
Spoty wrocławskie
:oklaski: Możemy flaszkę wypić u kogo bedziesz spał?
-
[ALL B5] VAG-Tacho lekarstwem na wszystko ?
Jest obszerny temat''zmiana licznika na fis''
-
Spoty wrocławskie
Potem beczy że koła nie zaliczy
-
Spoty wrocławskie
A Ty co się tak hihrosz -poważne sprawy.
-
[ALL B6] Zaliczony krawężnik
Maglownica oczywiście też mogła ucierpieć bouderzenie poszło przez drążek kierownicy.
-
Spoty wrocławskie
zobaczymy jak się w żonie wzbudzi instynkt macieżyński :>
-
Spoty wrocławskie
No co Ty.. z moją Panią. Kierowca musiał jakiś być bo tak to bym nie pił. Niech jeżdzi bo niedługo tylko pieluchy po mieszkaniu będzie zbierał.
-
Spoty wrocławskie
Mroził ktoś dzisiaj d*pę na spocie ?
-
Spoty wrocławskie
Daniel G. mi robił 150 pln teraz tam mają mega rolkę i wszystko wyremontowane. Gdyby hamował mnie Mirek płaciłbym 100 ale nic to mam papier. my z Ewą jednak nie pojechaliśmy kończymy 2 butlę grzanca :gwizdanie: wypilem 3/4 0,7 i trochę zamiata-ogólnie b. dobre może to zostawie i jeszcze browara jebne
-
Spoty wrocławskie
Dzisiaj na gardle SOBERANO.
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Szklanej kuli potrzeba
-
[ALL B6] Dziwna maż na feldze. Wyciek?
No szukać w sklepie.
-
Spoty wrocławskie
Ogólnie trochę zrobione trochę do zrobienia może ktoś kiedyś kupi
-
Spoty wrocławskie
Pisz tu bo na PW możesz nakłamać