Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Spoko nie będziesz musiał nic mówić będziesz dawał znaki-reszta pisać o sylwku bo nie wiem czy siedzieć w domu czy gdzieś będziemy dawać po instalacji.
  2. Ale masz tam mróz.
  3. A co kto robi na Sylwestra może się każdy określi czy będzie wspólny sylwek czy każdy gdzieś tam u siebie z tego co wiem to Karol rodzi a reszta ???/
  4. Dzięki już nie skorzystam.
  5. 1. COŚ - mam na dysku 2. leszcz :polew: przecież oni często gęsto tam stoją Ej zawsze tam latam około 120 wczoraj stwierdziłem że pojadę 80.
  6. Jak by się ktoś chciał zesrać w kinie to proponuje nową wersję kasowego jednego z najlepszych filmów S-F lat osiemdziesiątych ''COŚ'' jak by było mało to mnie wysuszyli na sto złotych na estakadzie
  7. Spróbuj rozpuszczalnikiem ale słabym jak wyblaknie to sobie spolerujesz.
  8. Ja bym szukał już coś ładniejszego bo te to jak z d*py kołpaki naprawde
  9. Byłeś na spocie - mogłem Ci wszystko pokazać
  10. Niestety w niedzielę nie piję bo byłem dzisiaj na rozmowie i dostałem nową pracę także nie moge śmierdzieć bo mam się stawić na 6 rano w starej jeszcze pracuję ale mam urlop tacierzyński potem trzeba będzie pochodzić do dwóch naraz żeby w starej umowa wygasła a nowej nie stracić no i dalej uczyć się niemieckiego.Karol nie dawaj takich zdjęć bo dopiero doszedłem dlaczego mój syn płacze.
  11. Po co Ci antybiotyk ?
  12. :oklaski: Możemy flaszkę wypić u kogo bedziesz spał?
  13. Jest obszerny temat''zmiana licznika na fis''
  14. Potem beczy że koła nie zaliczy
  15. A Ty co się tak hihrosz -poważne sprawy.
  16. Maglownica oczywiście też mogła ucierpieć bouderzenie poszło przez drążek kierownicy.
  17. zobaczymy jak się w żonie wzbudzi instynkt macieżyński :>
  18. No co Ty.. z moją Panią. Kierowca musiał jakiś być bo tak to bym nie pił. Niech jeżdzi bo niedługo tylko pieluchy po mieszkaniu będzie zbierał.
  19. Mroził ktoś dzisiaj d*pę na spocie ?
  20. Daniel G. mi robił 150 pln teraz tam mają mega rolkę i wszystko wyremontowane. Gdyby hamował mnie Mirek płaciłbym 100 ale nic to mam papier. my z Ewą jednak nie pojechaliśmy kończymy 2 butlę grzanca :gwizdanie: wypilem 3/4 0,7 i trochę zamiata-ogólnie b. dobre może to zostawie i jeszcze browara jebne
  21. Dzisiaj na gardle SOBERANO.
  22. Gniady odpowiedział(a) na lukaseq1 temat w 1.9TDI
    Szklanej kuli potrzeba
  23. No szukać w sklepie.
  24. Ogólnie trochę zrobione trochę do zrobienia może ktoś kiedyś kupi
  25. Pisz tu bo na PW możesz nakłamać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.