Treść opublikowana przez Gniady
-
[B5 AHU] Wymiana napinacza paska wielorowkowego FOTOSTORY
Rolkę oddaj weż napinacz pasek zostaw.
-
Spoty wrocławskie
Ten już.
-
Spoty wrocławskie
Czesć musisz coś o nim napisać bo do kondoniarza auta nie oddam bo za dużo się czyta o tych popaprańcach robiłem sam alarm ale parę rzeczy mam nie zrobionych.
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Moja stara rolka nie miała luzów ale jak juz kupiłem to zmieniłem -może pasek zamienić żeby w odwrotną stronę sie kręcił.
-
[ALL B5] Sprzęgło wysoko bierze - czy to standard ?
Awaria wysprzęglika-w sumie to nie wiemy o co pytasz.
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Przyjedż któregoś dnia do wrocławia po południu.
-
Spoty wrocławskie
Ma ten gość na giełdzie filtry paliwa jakieś dobre kupował ktoś ?Jeszcze speca od alarmów ma ktos dobrego w pobliżu bo mam nie dokończony
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Kolega psikał WD po to żeby zweryfikować po popsikaniu której rolki piszczenie ustanie druga sprawa na filmie widać że paski idą bardzo blisko siebie czy tak jest ?, trzecia rzecz czy napinacz jest w jednej lini bądż osi patrząc z boku bo może tak być że minimalnie odstaje w stronę wiatraka i dlatego piszczy.
-
Spoty wrocławskie
Ta część była fatalna nawet mojej śię nie podobała.[br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 11:01_________________________________________________ To nie zlot tylko spot... Na pocenie za zimno
-
[B5 AFN] Nowy napinacz paska wieloklinowego popiskuje na zimnym
Lożysko w napinaczu masz tylko w rolce jeżeli więc wymieniłeś rolkę to już z łożyskiem ja wymieniłem wszystko oprócz łożyska wiskozy ale ono luzów nie ma i lekko nie chodzi czyli nie jest wyrobione hałas tylko na zimnym.
-
Spoty wrocławskie
Pierwszy raz spałem dzisiaj w kinie'' Saga świt czy coś''Ulka mówi a wzruszyła cie ta scena wtedy i wtedy a ja nooooo a kużwa nie wiem jaka :polew:
-
[B7 BLB] puka na szybkich obrotach kierownicą
Już sam odpowiedziałeś co może stukać.
-
Jak się pozbyć niechcianego gościa spod maski
Załatw małego tygryska z zoo niech Ci się tam wyszcza.
-
Spoty wrocławskie
Bondziorna-odnowiłem uprawnienia na MAGa i zdałem dzisiaj egzamin teoria + praktyka
-
Spoty wrocławskie
Nie będzie Ci go w 100% naładowywał to wszystko- ogólnie jak tanio to bierz.
-
Spoty wrocławskie
Przyjechał bez bezpiecznika ?
-
Spoty wrocławskie
Bry ale ja akurat o Zołnierzu nie pisałem .
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
nie kłóćcie się bo jacyś nowi nas czytają
-
Spoty wrocławskie
Ja tam wole w cyckach pogrzebać
-
Spoty wrocławskie
Pewnie żeś krew rozrzedzał
-
[B5 ADP] Zgięta tarcza jakie preferujecie
Piłeś ? [brembo tak w ogóle i troszkę dziwnie napisane ]
-
Spoty wrocławskie
Spoko mechanior-nie było jeszcze całej paczki
-
Spoty wrocławskie
Konrad zamyśliłem się z tych świateł i spieprzyłem start chociaż na górze estakady 1.4 miałem na blacie
-
Spoty wrocławskie
Ja jeszcze nie wiem ale może ?