Treść opublikowana przez Gniady
-
Spoty wrocławskie
Też bym zjadł kiełbase w piwie
-
czym wyczyścić kostkę brukową z on
Odbarwi i będą plamy,po zimie będzie o wiele ładniej
-
Spoty wrocławskie
pany spoko tak tylko napisałem a że duża zmiana po tylu latach to swoja drogą chyba jeszcze nie doszło za bardzo do mojej bańki - wróciłem z kina i nalałem sobie szklanke Teachersa i oglądamy z Ulką film.pozdrawiam.
-
Spoty wrocławskie
masz jakieś ekstra papiery ? suwnica, wózek, tig/mig, SEP ? Palnik acetylenowo tlenowy, suwnica ,podnośniki śrubowe,mig,trochę tig,dyscyplina i doświadczenie w końcu 17 lat w zawodzie .
-
Spoty wrocławskie
Mam nadzieję że to nie wypowiedzenie ... Z tego co mówiłeś kolorowo nie jest Niestety trafiłeś Maciejo.
-
Spoty wrocławskie
No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.
-
Spoty wrocławskie
Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
boję się że Ci ta pompa padnie nim ogarniesz i rozgryziesz temat tego płynu
-
[B5 AHU] Pasek wieloklinowy i "krzywe" koło napinacza - Audi A4 Avant 1,9TDI 1996
h...j nie mechanik.
-
[B5 AVG] Koło pasowe alternatora.
Może ktos mi tutaj odpowie szczotki w alternatorze bosch 120A są wymienne razem z regulatorem za 100zł.czy zostałem wprowadzony w błąd [ AFN ]
-
Spoty wrocławskie
szczałeczka
-
[ALL B5] Audi S4
Chyba samochód bardziej.
-
[ALL B5] Jakie dystanse do ori felg 16"
No na zero panie
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
Robiłem koledze w toyocie awensis -nabiłem nasadkę 16 ale jak dobrze pamiętam 12 kątną i po sprawie.
-
[ALL B5] Jakie dystanse do ori felg 16"
Tył 20 przód 15 i jest na zero przy ori i et 45.
-
Spoty wrocławskie
Na mnie możesz liczyć To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. jasną szatańską skórę reza mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw Dzięki -a Gobi kupił skórę tylko się okazało że oparcie tylnej kanapy jest od Wartburga i będzie trzeba mocowania przerobić
-
Spoty wrocławskie
Pietrecki ujawniać sie!
-
[ALL B5] kto ogarnie sprężyny w moim wozidle? Prośba.
O szybko
-
Spoty wrocławskie
Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie
-
Spoty wrocławskie
Myśle bo moja fabryka za rok będzie legendą jak siądę z piwem przy kominku to opowiem o niej wnukom-planowane zwolnienia 150 osób.
-
Spoty wrocławskie
to ile będziesz miał zrobione żeby w środku zimy wymieniać ,nie lepiej wymienić na wiosnę.
-
Spoty wrocławskie
Witamy. Ja dzisiaj leczę się łychą Do opon ???
- Spoty wrocławskie
-
Spoty wrocławskie
Ja odpadam.
-
[B5 AFN] Instrukcja Wymiany Pompy Wspomagania
Sloneczko Jarku... To jakim olejem w koncu to zalewac? Bo w innych tematach wszyscy pisza ze tylko Febi 6162 bo to mineralny olej. A originalny (004) z ASO jest syntetyczny... i to zle dla pompy itd. Ma być mineralny i febi jest odpowiedni mam zalany od roku i jest wszystko dobrze -przebieg 214 tyś.