Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Gniady

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Gniady

  1. Też bym zjadł kiełbase w piwie
  2. Odbarwi i będą plamy,po zimie będzie o wiele ładniej
  3. pany spoko tak tylko napisałem a że duża zmiana po tylu latach to swoja drogą chyba jeszcze nie doszło za bardzo do mojej bańki - wróciłem z kina i nalałem sobie szklanke Teachersa i oglądamy z Ulką film.pozdrawiam.
  4. masz jakieś ekstra papiery ? suwnica, wózek, tig/mig, SEP ? Palnik acetylenowo tlenowy, suwnica ,podnośniki śrubowe,mig,trochę tig,dyscyplina i doświadczenie w końcu 17 lat w zawodzie .
  5. Mam nadzieję że to nie wypowiedzenie ... Z tego co mówiłeś kolorowo nie jest Niestety trafiłeś Maciejo.
  6. No co Jak dzien wolny, jest ustalony odgornie, to czemu nie mam na niego czekac z utesknieniem Wiem bo mam imieniny to musi być wolny nawet w pracy dostałem prezent ale takiego to nikt by nie chciał.
  7. Dopiero znalazłeś prace a już myślisz o wolnym
  8. boję się że Ci ta pompa padnie nim ogarniesz i rozgryziesz temat tego płynu
  9. Może ktos mi tutaj odpowie szczotki w alternatorze bosch 120A są wymienne razem z regulatorem za 100zł.czy zostałem wprowadzony w błąd [ AFN ]
  10. szczałeczka
  11. Chyba samochód bardziej.
  12. Robiłem koledze w toyocie awensis -nabiłem nasadkę 16 ale jak dobrze pamiętam 12 kątną i po sprawie.
  13. Tył 20 przód 15 i jest na zero przy ori i et 45.
  14. Na mnie możesz liczyć To nie sąsiad ale podjade jutro po południu. jasną szatańską skórę reza mam nadzieję że mu się nie uda i odda mi za flaszkę cały zestaw Dzięki -a Gobi kupił skórę tylko się okazało że oparcie tylnej kanapy jest od Wartburga i będzie trzeba mocowania przerobić
  15. Pietrecki ujawniać sie!
  16. Maciek spytałbyś się swojego sąsiada ile kosztuje ''odnowienie '' alternatora najlepiej przywiózłbym go rowerem i najlepiej jakby go zrobił na miejscu jak trzeba kupić zestaw naprawczy to kupie
  17. Myśle bo moja fabryka za rok będzie legendą jak siądę z piwem przy kominku to opowiem o niej wnukom-planowane zwolnienia 150 osób.
  18. to ile będziesz miał zrobione żeby w środku zimy wymieniać ,nie lepiej wymienić na wiosnę.
  19. Witamy. Ja dzisiaj leczę się łychą Do opon ???
  20. Jo bede
  21. Ja odpadam.
  22. Sloneczko Jarku... To jakim olejem w koncu to zalewac? Bo w innych tematach wszyscy pisza ze tylko Febi 6162 bo to mineralny olej. A originalny (004) z ASO jest syntetyczny... i to zle dla pompy itd. Ma być mineralny i febi jest odpowiedni mam zalany od roku i jest wszystko dobrze -przebieg 214 tyś.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.