Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

proton2

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez proton2

  1. Spocik fajny Dzięki za piwko :>
  2. Witka Mi wkręcili NGK i w sumie nie narzekam. Na pierwszy montaż lecą BERU. Online to chyba tylko http://www.vagcat.com/epc/ Poszukaj sobie programu ETKA, tam jest wszystko.
  3. To jaktam jutro, kto się melduje na spocie ? BTW, za niewiele ponad miesiąc będziemy mieli 3 latka :>
  4. proton2 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    To chyba po holendersku zużyte klocki hamulcowe. Tak więc klocki do wymiany zapewne.
  5. Już się w miarę nieźle czuję, ale nie wyzdrowiałem jeszcze. Drapie mnie w gardle i kaszlę mocno.
  6. Widzę, że weekend był upojny dla niektórych :>
  7. Niom, żarnik do wyrzucenia. Nie zniknie niestety. Swoją drogą dziwne uszkodzenie, bo raczej linie padaja, a to jakby pękło.
  8. No to jest właśnie kabelek odpowiedzialny za załączenie wzmacniacza. Pokaż zdjęcie opisu złącz radia - zwykle są na górnej obudowie, to się zobaczy czy jest gdzie to podpiąć.
  9. W żadnym wypadku nie mostkuj pinu +12 do wzmacniacza z zasilaniem z kostki A. No chyba, że chcesz się pozbyć akumulatora - wzmacniacz będzie cały czas na chodzie nawet jak zamkniesz auto. Jeśli Twoje radio ma wyjście na wzmacniacz w postaci gniaz rca to właśnie je musisz wykorzystać, a nie wyjścia na tylne głośniki. Skoro masz przejściówkę z rca na tą kostkę c1 to powinna ona działać, tylko z braku +12 nie włącza się wzmacniacz i dlatego masz ciszę. Zobacz opis gniazd w radiu, skoro wyjscie na wzmacniacz jest, to może i będzie pin na którym pojawia się +12 w momencie włączenia radia, wtedy to podepniesz do pinu 6 kostki c1 i bedzie grało.
  10. A na czym taka zabawa miałaby polegać ? I nie mam tu na myśli rozbieranego pokera :> A no stoisz przed kamera i grasz w jakies bardzo proste gry za pomoca wlasnego ciala [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 10:04_________________________________________________Na tej stronie jest filmik pokazowy http://www.brontesprocessing.com/pl/gry Hmm... nie mam nawet kamerki żeby spróbować, ale wygląda ciekawie.
  11. Obejrzyj sobie ten filmik, wszystko Ci wyjaśni.
  12. Witam [br]Dopisany: 05 Luty 2010, 09:31_________________________________________________ A na czym taka zabawa miałaby polegać ? I nie mam tu na myśli rozbieranego pokera :>
  13. Hmmmm ... w trybie awaryjnym tez ? Możesz też ściągnąć sobie taki Live CD z windowsem http://www.ubcd4win.com/ i po odpaleniu z płytki zmienić nazwę. Potem poprawić wpisy w rejestrze.
  14. Czemu nikt nie napisze jak było na spocie ? Dla schorowanego nieobecnego moglibyście coś skrobnąć
  15. W sumie powinno się to dać zrobić tak jak poniżej, ale nie próbowałem. - logujesz się na inne konto z uprawnieniami administratora niż to, które będziesz zmieniał - w eksplorerze, czy tez innym menadżerze plików, włazisz w Documents and settings - zmieniasz nazwę folderu JULIA na MARTA - odpalasz edytor rejestru (Start->Uruchom, regedit) - włazisz w gałąź HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList są tam podgałęzie odpowiadające identyfikatorom SID użytkowników przeglądasz wszystkie w poszukiwaniu tego, gdzie wartość ProfileImagePath zawiera %SystemDrive%\Documents and Settings\JULIA zmieniasz wartość na %SystemDrive%\Documents and Settings\MARTA i zamykasz edytor rejestru. Restartujesz kompa i próbujesz się zalogować na konto Marta. W razie niepowodzenia zawsze możesz przywrócić poprzednie ustawienie.
  16. http://moto.onet.pl/140548,6060807,1,zdjecie.html?node=27 Damn, 3 miejsce. Chociaż przepaść dość duża jest do 2-go miejsca. No i kurde co jest takiego w tym passacie, wcale to nie jest takie super auto moim zdaniem.
  17. A ja tu zdycham, a na zewnątrz takie warunki dla
  18. A ja byłem cienki z matmy :> Jeden semestr zdawałem chyba z 6 razy, ale to też kwestia tego, że wykładowca był poje*any. Browar, hmmmm..... każdy markowy :>[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 12:09_________________________________________________ Aaa, piter. Podczas ostatniego rezanka zostawiłeś u mnie mały śrubokręt - to tak jakbyś szukał :>
  19. dzieki mister takiej odp szukalem cco do czujnika to musze wziazc ten z zestawu a gdzie wpiac ? - chyba cos takiego kupie http://allegro.pl/item907874507_podkladka_pod_filtr_oleju_ulatwia_mont_auto_gauge.html Ciekawe rozwiązanie. Trzeba chyba jednak zwrócić uwagę na to, czy po założeniu takiego czegoś będzie dość miejsca żeby filtr przykręcić No i trzeba pewnie się dowiedzieć, czy jest tam odpowiedni gwin na Twój czujnik - pewnie są jakieś standardy, ale tego nie wiem. No i przed założenim tego raczej trzeba odkleić tą naklejkę z oznaczeniem gwintu. No chyba, ze to jakas odporna bestia i się nie odklei pod wpływem temperatury i oleju
  20. Samoluby :> Co do regresji liniowej, to prostą aproksymującą najlepiej chyba znaleźć metodą najmniejszych kwadratów. funkcja linowa to oczywiscie y = ax + b a i b wyznaczamy ze wzorów: Jeśli się nie pomyliłem to wyszło mi a = -0,06 b = 22,45 więc y = -0,06x+22,45[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 11:31_________________________________________________ Jak sam dobrze podejrzewasz, ori czujnik nie daje informacji o ciśnieniu oleju, jedynie o tym czy jest ono dobre czy też nie. Potrzebujesz inny czujnik. Gdzie się wpiąć w sumie nie wiem, ale można dobrym miejscem byłby jakiś trójnik na wężu doprowadzającym olej do turbiny.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.