Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Dobrze, że to chociaż nie pora kiedy dzieciaki wracają/idą do szkoły
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Szaleńcy Coś czuję, że ja pojadę sam gdzieś z tyłu do tej Piły 50-tka jest niestety.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja już dotarłem. Moja maszynka dostała ostro w palnik Spocik jak zwykle pierwsza klasa
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeden był Przemka a drugi Kamila o ile dobrze pamiętam :gwizdanie:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to wygląda na to, że brakuje grilla i "wsadu"
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
ale bedziesz? .. wezmiesz vag'a ? Być będę, ale vaga nie mam. Jak ktoś potrzebuję to musze wiedzieć wcześniej, bo tak to musiałbym sie wracać do domu, a mam zupełnie nie po drodze.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ze mną będzie cienko, mam dużo roboty i nie wiem czy zdążę gdzieś do sklepu wyskoczyć, ale zobaczymy.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No farta mamy. Od jutra znów przelotne deszcze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Myślę, że możemy się spotkać tam w Nałężu, gdzie grillowaliśmy ostatnio.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Noo, widzę, że jakieś konkretne propozycje się pojawiają Ognicha bez zgody tam chyba nie można robić. Można zaryzykować, ale jak nas ktoś miejscowy podkabluje, to może być ciepło potem Co do toru to w BB nie ma, był koło stacji Statoil na partyzantów, ale już dawno nie istnieje.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, ten czerwony jest na niezłym wypasie, ale kolorek hmm... kwestia gustu. Widziałem takiego w sedanie i niezbyt mi się to podobało. Ostatni jest świetny, nie znam się dokładnie na s-line, ale wydaje się, że to pełny s-line. Tylko czy na pewno automacik ? RNS-E będziesz musiał dorezać, bo to było montowane od 2004 dopiero.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak też podejrzewałem, ale nawiązałem do tematu :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wydaje mi się, że chyba jedyną opcją będzie wypad do DE.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ja jak szukałem to wiedziałem, że musi być z quattro
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No to czas wyskoczyć z kaski i zmienić Też bym chciał, ale to nie moja półka niestety
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
No ta wolność to piękna sprawa, ale z drugiej strony nie ma kto przytulić, pocieszyć
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
A ja stary kawaler :>
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Moim skromnym zdaniem to jest jakaś rzeźba, bo jakoś nei chce mi się wierzyć, że przy takim wyposażeniu ktoś oszczędził na ori radiu. Co do zlotu syrenek to nic nie wiem, ale i tak nie dałbym rady, bo już jestem umówiony na dziś.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jak się to czyta to w sumie jestem zadowolony, że mój nie był jakoś mocno stuknięty. A na wszystko no nie idzie zwrócić uwagi przy zakupie, emocje jednak trochę przyćmiewają uwagę.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tu jest ładna klubowa fura http://allegro.pl/show_item.php?item=636861835 A tu http://allegro.pl/show_item.php?item=637616462 ładny s-line z bi-xenonami A tu http://otomoto.pl/audi-a4-navi-skora-tdi-6-biegow-C8570321.html B7, coś tania, ale można obejrzeć
-
[ALL B6] Brzdęk po ruszeniu
Myślę, że to pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t38220.0.html
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tą A4 widziałem, moim zdaniem była bita z lewej strony z przodu. Może nie było to bardzo poważne, ale widać. W środku tunel mocno poobdzierany i do tego jakiś taki niebieski (były takie wersje), ale to tez może kwestia zdjęcia. No i to drewno A6 fajne, kwestia czy chcemy taką kobyłę Poza tym auto do opłat. No i trzeba coś poszukać o tym silniku 2.7.
-
[B6 AKE] Mój powóz V6 TDI Avant Quattro
Taka fantazja poprzedniego właściciela Listwy są do wymiany, szukam carbonowych lub ewentualnie fish scale, ale nie ma nigdzie takich
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Strzelam . Musiałem trochę dłużej poczekać na wjeździe na tą drogę na Warszawę i już was nie dogoniłem, albo gdzieś zjechaliście.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Byłem. Generalnie trochę chaos tam panuje. A6-tki, A4-ki, Trabanty A cóż to za kontrola ? Myślałem, że to się skończyło z tym kontrolowaniem legalności softu.