Treść opublikowana przez proton2
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
http://allegro.pl/show_item.php?item=625054291 [br]Dopisany: 14 Maj 2009, 16:29_________________________________________________ Przejrzałem dzisiaj całe otomoto i kurcze nie ma nic fajnego z V6 tdi. W ogóle mało jest V6-tek. Chyba się nie sprzedają to przestali sprowadzać.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dwa autka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obawiam się, że tylko dwie osoby.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurcze, chyba jako jedyny przyjadę brudnym autem ;(
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszystko w ramach możliwości. Ja jestem samotnikiem, to mogę sobie robić co chcę A żadna się nie chce przyczepić. Dobranoc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdybym nie musiał lecieć na Bielsko po pracy to pojechałbym z wami, ale niestety muszę być w BB po pracy i dopiero potem polecę na SK. Wprawdzie wysokim IQ nie grzeszę, ale dam radę sądzę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale tu u Was wesoło Widzimy się jutro w Katowicach. Wiecie czy to będzie tam na podziemnym gdzie ostatnio czy też na górze ? Ciekawe czy ja tam trafię jakoś sprawniej, bo ostatnio szukałem przejazdu na drugą nitkę żeby wjechać pod to centrum handlowe
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja już też dotarłem do chatki. Spocik myślę udany, kiełbaski się ładnie zrumieniły Co do jutrzejszego wyjazdu do Katowic, to jednak pojadę . Na chętnych będę czekał do 18:15 na parkingu przy stacji benzynowej przy Tesco na wylocie na Katowice.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ale się nam pogoda trafiła dziś Trochę wprawdzie zimno, ale przynajmniej nie leje jak ostatnio Ja montowałem na śląsku. Ten co mi to montował, mówił mi, że na Żywieckiej w Bielsku jest dobry gość, ale nie wiem dokładnie, który warsztat miał na mysli. Podejrzewam, że miał na myśli warsztat, który się znajduje po lewej stronie jakieś 300m od stacji benzynowej Orlenu, która jest przy skrzyżowaniu na Przegibek/Straconkę. Jest tam taki szyld 'Auto Radio Alarmy' czy jakoś tak.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tej drugiej - z salamandrami.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
W sumie nie trzeba aż mapy, zjeżdżasz z dwupasa, jadąc w stronę bielska, w prawo na Jasienicę (przy McDonaldzie) i jedziesz cały czas prosto w stronę gór, aż Ci się droga skończy
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Patrz, a myślałem, że tamta miała inny kolorek. No rush, ja dopiero do 25 strony z 63 doleciałm na otomoto
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Kurcze, cienko faktycznie z tymi 2,5. Z tego http://allegro.pl/show_item.php?item=632401366 bym fotele wziął [br]Dopisany: 12 Maj 2009, 15:02_________________________________________________ Ten http://otomoto.pl/audi-a4-avant-tdi-s-line-bose-navi-C8284085.html byłby fajny, gdyby nie brak quattro i tuning, który mi osobiście się nie widzi. Wydaje mi się, że kiedyś był na forum pokazywany w dziale zakup kontrolowany, ale nie znajde tego teraz.[br]Dopisany: 12 Maj 2009, 15:17_________________________________________________ Tu http://otomoto.pl/audi-a4-tdi-quattro-bezowa-skora-aso-C8608325.html masz śliczny. Nawet ma podgrzewane tylne fotele.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Nudzi mi się, to idę coś poszukać
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
2.5 ... na pewno i swiadomie Jak rozumiem tylko z quattro ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Piter, a ty chcesz 2,5 czy 1,9 czy jeszcze coś innego ?
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wszędzie zapraszają, nic tylko od imprezy do imprezy :> Co do miejscówki to tam gdzie ostatnio siedzieliśmy można spróbować myślę. Miejscówka jest dobra, ale przy pogodzie może tam być tłumek.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Wg prognozy numerycznej we środę ma być pogoda
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Ja się postaram o jakiś chlebek i trochę kiełbaski. Grilla ktoś musi wziąć jeszcze
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Jeśli nic mi nie wypali, to ja jestem oczywiście. Zbieramy się w Nałężu od razu ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A nie pytałeś o możliwość zwrotu starej pompy ? Ja jak wymieniałem rozrząd to dostałem nową pompę taniej oddając starą. Z tym, że to sobie warsztat jakoś sam załatwiał, więc nie wiem czy ASO coś takiego ma.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Tak sobie pomyślałem, że wybrałbym się na spota do Katowic w czwartek. Nie miałby ktoś ochoty się kopsnąć też ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wygląda raczej na awarię pompy wody lub jej napędu.
-
[ALL B6] Schemat elektryczny
Moduł centralnej elektryki wysyła do zegarów informację po szynie CAN o spalonej żarówce i zegary pokazują stosowną informację. Poprawcie mnie jeśli się mylę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Właśnie to dziwi, bo B5 jeździ zdecydowanie więcej, a jakoś nie giną.