Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

juri-gtd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez juri-gtd

  1. czy te felgi z q7 nie maja 5x130? masz do nich dystanse?
  2. założyłem w końcu felgi 9x20et29 z S5 (te same co rs4) z oponami 235/30/20 na gwincie i było ok i nic nie obcierało bez żadnych przeróbek nadkoli itp
  3. wymieniona dioda we włączniku i już nie miga ...
  4. lampy zalozone, wymieniony modul lwr na afs i smiga
  5. każdemu tak głośno nawala jak się łączy i rozłącza? masakra jakaś dlatego bardzo rzadko tego używam bo jak wracam wieczorem i wysiadam to sąsiadów budze
  6. a czy ktoś umie z ciszyć lub wyłączyć te dźwięki przy łączeniu się telefonu z BT po włączeniu zapłonu oraz przy rozłączeniu bo jest strasznie głośno i denerwuje, już próbowałem dac w adaptacjach i 6db i nic nie dało
  7. pin1 masa pin2 +12v pin3 can H pin4 kl15a pin5 masa pin6 can L
  8. ja mam do 280 u siebie w 3.2 fsi i 2.0 tfsi tez ma do 280km/h
  9. ja mam teraz BBS z A6 4F0 z ET 48 + dystanse 20mm i opony 235/35/19 i jest ok nic nie przyciera, zimę przejeżdze :) takie mam nowe zimówki... A gbyby nie quattro to wjechałyby tu moje BBS LM 8,5 i 10,5x20 z poprzedniego auta a tak leżą i czekają na odpowiedniego klienta poza tym teraz już nie pogoda żeby gwint zakładać i kombinować z kołami, mam parę kompletów po zimie będę testował
  10. audi a4 cabrio 3.2 fsi 2006 quattro,mierzyłem kiedyś tarcze i wychodziło mi coś ponad 340mma teraz patrze i po numerze vin w etce mi wychodzi 345x30mm,
  11. sama klamka nie występjue , trzeba zamówić całą klapkę
  12. będzie pasować ok każdego w tym s4 oprócz rs4 który nie ma zdejmowanej dokładki tylko wyjmowaną kratkę środkową
  13. od cabrio przednie błotniki są inne 8H0 , nie nie pasują do sedana / avanta 8E0, sam szukalem do cabrio.... zderzak ten sam co sedan grille mam już dwa, progów ani tylnych błotników nie ma nigdzie na allegro są zderzaki przednie, tylne, błotniki przód i to byłoby tyle
  14. can pod zegary się podpina żeby wyświetlało komunikaty navi na zegarach
  15. ja mam u siebie 8,5 x19 et 43 + 20mm dystans co daje et 23 i opona 235/35/19 i nie obciera
  16. czy ktoś miał u siebie w aucie może ORYGINALNE FELGI Z RS4 B7 9x19 et29 na zwykłej budzie a4 chętnie obejrzę foto bo zamierzam coś takiego założyć ?
  17. dziś gdy wsiadłem do auta odpaliłem ( światła mialem w pozycji auto jak zawsze) i zauważyłem ze miga na pomarańczowo ikonka AUTO chwilę pomigała i przestała?! o co z tym może chodzić ?
  18. do b7 to napewno alarm po CANie wiec seo perfect ca , ampio bp can, quasar qcan, forteca can itp.
  19. Manetka, kodowanie i poszlo tylko sprawdź czy twój muduł kierownicy obsługuje tempomat? kiere masz milti?
  20. nie ma jakiejś mega filozofii żeby przerobić instalację z h7 na bi-xenon lub bi skętne, czy tam nawet przeróbka z zwykłych bi na skrętne juz to przerabiałem kilka razy, wymiana kostek pod xenon i kilka kabelkow do srodka do MCE
  21. ja w swoim b7 (bi-xenon) bez problemu na ulicy w 5 min wymianiłem dwie zarowki pozycyjne i nie ma w tym żadnej filozofii
  22. a sprzadziłeś czy masz odbiornik pilota wogóle? tzw. telestart?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.