Treść opublikowana przez juri-gtd
-
[B7 BKN] 3.0 TDI, pakiet czerń - RECARO, Listwy S4 - 24.11.11r.
czy te felgi z q7 nie maja 5x130? masz do nich dystanse?
-
[ALL B7] Czy ktoś zalożył koła z rs4 b7 do zwykłej b7?
założyłem w końcu felgi 9x20et29 z S5 (te same co rs4) z oponami 235/30/20 na gwincie i było ok i nic nie obcierało bez żadnych przeróbek nadkoli itp
-
[ALL B7] Miga ikona auto na włączniku świateł
wymieniona dioda we włączniku i już nie miga ...
-
[ALL B7] Wymiana bixenon na bixenon skretny
lampy zalozone, wymieniony modul lwr na afs i smiga
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
każdemu tak głośno nawala jak się łączy i rozłącza? masakra jakaś dlatego bardzo rzadko tego używam bo jak wracam wieczorem i wysiadam to sąsiadów budze
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
a czy ktoś umie z ciszyć lub wyłączyć te dźwięki przy łączeniu się telefonu z BT po włączeniu zapłonu oraz przy rozłączeniu bo jest strasznie głośno i denerwuje, już próbowałem dac w adaptacjach i 6db i nic nie dało
-
[ALL B5] Tuner tv 4B0 919 146 rozpiska pinów poszukiwana
pin1 masa pin2 +12v pin3 can H pin4 kl15a pin5 masa pin6 can L
-
[B6 AVJ] Jaki układ wydechowy? Remus, Milltek, Magnaflow, Blueflame czy Custom?
ja mam MTM i jestem bardzo zadowolony
-
Wymiana tarcz zegarów A4 na tarcze od S4
ja mam do 280 u siebie w 3.2 fsi i 2.0 tfsi tez ma do 280km/h
-
[ALL B7] Czy ktoś zalożył koła z rs4 b7 do zwykłej b7?
ja mam teraz BBS z A6 4F0 z ET 48 + dystanse 20mm i opony 235/35/19 i jest ok nic nie przyciera, zimę przejeżdze :) takie mam nowe zimówki... A gbyby nie quattro to wjechałyby tu moje BBS LM 8,5 i 10,5x20 z poprzedniego auta a tak leżą i czekają na odpowiedniego klienta poza tym teraz już nie pogoda żeby gwint zakładać i kombinować z kołami, mam parę kompletów po zimie będę testował
-
[ALL B7] Jakie klocki do dynamicznej jazdy
audi a4 cabrio 3.2 fsi 2006 quattro,mierzyłem kiedyś tarcze i wychodziło mi coś ponad 340mma teraz patrze i po numerze vin w etce mi wychodzi 345x30mm,
-
[ALL B7] Numer klamki podlokietnika
sama klamka nie występjue , trzeba zamówić całą klapkę
-
[ALL B7] Dokładka tylnego zderzaka S4
będzie pasować ok każdego w tym s4 oprócz rs4 który nie ma zdejmowanej dokładki tylko wyjmowaną kratkę środkową
-
[ALL B7] Numery osprzetu zderzka RS4 przód i nadkoli
od cabrio przednie błotniki są inne 8H0 , nie nie pasują do sedana / avanta 8E0, sam szukalem do cabrio.... zderzak ten sam co sedan grille mam już dwa, progów ani tylnych błotników nie ma nigdzie na allegro są zderzaki przednie, tylne, błotniki przód i to byłoby tyle
-
[ALL B7] Wymiana zmieniarki na DVD ?
can pod zegary się podpina żeby wyświetlało komunikaty navi na zegarach
-
[ALL B7] Podłączenie iPod'a do radia.
adamooo ile za ten moduł?
-
[ALL B7] Czy ET 30 przy 19x8j wejdzie do B7?
ja mam u siebie 8,5 x19 et 43 + 20mm dystans co daje et 23 i opona 235/35/19 i nie obciera
-
[ALL B7] Czy ktoś zalożył koła z rs4 b7 do zwykłej b7?
czy ktoś miał u siebie w aucie może ORYGINALNE FELGI Z RS4 B7 9x19 et29 na zwykłej budzie a4 chętnie obejrzę foto bo zamierzam coś takiego założyć ?
-
[ALL B7] Jakie klocki do dynamicznej jazdy
hamulce mam 345mm
-
[ALL B7] Miga ikona auto na włączniku świateł
dziś gdy wsiadłem do auta odpaliłem ( światła mialem w pozycji auto jak zawsze) i zauważyłem ze miga na pomarańczowo ikonka AUTO chwilę pomigała i przestała?! o co z tym może chodzić ?
-
[ALL B7] Jaki kupić autoalarm
do b7 to napewno alarm po CANie wiec seo perfect ca , ampio bp can, quasar qcan, forteca can itp.
-
[ALL B7] Czy jest możliwa instalacja tempomatu w B7 3.0 TDI z tiptronic skrzynia
Manetka, kodowanie i poszlo tylko sprawdź czy twój muduł kierownicy obsługuje tempomat? kiere masz milti?
-
[ALL B7] Problem z bixenonami w B7
nie ma jakiejś mega filozofii żeby przerobić instalację z h7 na bi-xenon lub bi skętne, czy tam nawet przeróbka z zwykłych bi na skrętne juz to przerabiałem kilka razy, wymiana kostek pod xenon i kilka kabelkow do srodka do MCE
-
[B7 BLB] Wymiana żarówki postojowej
ja w swoim b7 (bi-xenon) bez problemu na ulicy w 5 min wymianiłem dwie zarowki pozycyjne i nie ma w tym żadnej filozofii
-
[B6 AVJ] Programowanie pilota Webasto B6 2004
a sprzadziłeś czy masz odbiornik pilota wogóle? tzw. telestart?