Treść opublikowana przez Rek1n
-
[ALL B5] Pomysł na Mercedesowską felgę
gwincik czeka na wiosne wiec gleba bedzie tylko zeczywiscie jak kolo bedzie rozowe i przy normalnym zawiasie becie lipton :/
-
[ALL B5] Pomysł na Mercedesowską felgę
Witam pany. Zakupilem sobie na sezon felgi mercedesowskie do swojej b5 i ciekaw jestem czy macie jakies pomysly co mozna z nia zrobic. Osobiscie mam 3 pomysly - srodek na rozowo jak serduszko obok i rant w polerke - cala wypolerowana na lustro - odrwiezony srebrny Uploaded with ImageShack.us
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
ja tez sobie zainstalowalem pioneera deh-p5800mp i wyglada tak Uploaded with ImageShack.us Uploaded with ImageShack.us
-
[ALL B5] Problem z wypieciem haka westfalia
no ale chodzi mi o to czy ze zerwanym zamkiem mozna go jeszcze wpiac?
-
[ALL B5] Problem z wypieciem haka westfalia
Mam taki problem z hakiem westfalii że nie mogę go wypiąę a jest mi on niepotrzebny jak narazie. Po poprzednim właścicielu złamany kluczyk został we wkładce ale udalo mi się go wyjąć. W bagażniku był nowy ale pomimo lania odrdzewiacza i innych spacyfików nie można go przekręcić, nawet nie wiem czy on jest od tego haka, co za tym idzie wypiąć. Teraz moje pytanko: czy jak przy pomocy wiertarki w końcu uda mi się wypiąć ten nieszczęsny hak to czy będę mógł go jeszcze później używać? Czy ten zamek to jest tylko anty-kradzieżowy?
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
do zimy już nic nie będę robobił tymbardziej że pogoda ostatnio zniechęca :/
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
spokojnie! gwincik juz czeka na wiosnę teraz rozglądamy sie za jakimś kolem
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
to fotka poglądowa. Jest może ktoś od VT zeby wstawić te kolo do mojej niunki a to dlatego myślałem ze mnie pojedziecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133200.0;highlight=merc czytając ten wątek odniosłem wrażenie że niektórzy bardzo się oburzyli jak to można felgi z Mercedesa do Audi pakować
-
[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?
Wiem że zaraz mnie część zjedzie od góry do dołu bo widziałem już taki temat ale co tam ;p Co myślicie na temat takiej takiej kombinacji? Felga Mercedesa i B5 avant?
-
[ALL B5] AVANT nie działa lampka nad bagażnikiem
juz zrobione. okazalo sie ze ta mala blaszka dociskana sprężynka jest zaśniedziała i nie łączyła
-
[ALL B5] AVANT nie działa lampka nad bagażnikiem
Witam Panowie i Panie.To mój pierwszy post na tym forum i proszę o wyrozumiałość ale nie znalazłem odpowiedzi na moja usterkę. Mianowicie nie świeci sie w moim Avancie lampka nad przestrzenią bagażową w żaden sposób, włącznik jakby nie reagował, bezpieczniki sprawdzone żarówka tez i nic z tego. Może chociaż ktos odpowie czy ona ma się zapalać razem z pozostałymi przy otwarych drzwiach?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć. Jestem z Lubania i własnie za pół godzinki jade oglądac A4 (mam nadzieje e wócę nim do domu). Jest to model B5 z roku '98 z silnikiem 1.9 TDI 110 PS. Na forum życze sobie i innym miłej i owocnej wsółpracy To by było tyle na pierwszy raz!