Treść opublikowana przez Rek1n
-
Proszę o analizę logów
tak na szybko moim amatorskim okiem to: -turbo ok -egr wydaje sie ok ale mozna by sie pokusic o logi 003BS -synchro do malej regulacji -pompki jeszcze pozyja -przeplywka ok
-
Passat b4 1Z logi - przygotowania do zwiększenia mocy.
wg mnie wsio ok
-
Fido-Prośba o analizę logów.
nic niepokojącego nie widzę no chyba ze coś mi umknęło. Wtrysk na 2 cylindrze jest najgorszy ale bez tragedii
-
Jaki to rodzaj bledu??
a ja mam takie ło: 17978 P1570 463A Uszkodzony sterownik immobilizera - zły kod, ECM, przewody
-
Golf mk4 1.9tdi 110ps prośba o wsparcie z diagnozą na logach
Przetarte wężyki od podciśnienia to niedoładowanie a wy macie przeładowanie. Uszkodzony n75 to rożne objawy, możesz podmienić na probe z n18
-
Dym I zapach Ropy
http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/tdi-diagnostyka-aktualizacja-20-viii-2012-a-12031/
-
Dym I zapach Ropy
kolego szykuj sie na odpowiedz: Zamieść logi to zobaczymy.. W sumie to i racja.
-
Prośba o analizę logów Sharan AFN
Mialem podobnie i wlasnie wczoraj zabralem sie za czyszczenie. To jest twardy nagar i raczej nie wypalisz tego przy butowaniu. U mnie ostatnio dostawal ostatnio troche w rure i ruszalem sztanga gruchy jednak nie wiele to dalo. Nie chce byc pesymista ale predzej czy pozniej czeka was czyszczenie.
-
Prośba o analizę kogoś kompetentnego! Brak mocy, turbo dziura!
Tak jak pisal kolega przeplywka "taka sobie". Dawka paliwa troche za duza ale moze dlatego ze niedogrzany a moze pompki juz nie pierwsze mlodosci. Zrob pelna diagnostyke statycznych, BS i dynamicznych.
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
chyba troche przeklamuje czujnik cisnienia atmosferycznego, cos za duze to cisnienie 1060 no i jak koledzy pisali nie deptasz gazu na 100%.
-
Błąd 17965 - turbosprężarka czy coś innego
w takim razie na 90% kierownice. Widze masz kabelek to ściągnij sobie vaga i porób logi dynamiczne i będzie więcej wiadomo
-
Błąd 17965 - turbosprężarka czy coś innego
zależy jaki silnik ale najprawdopodobniej masz zapieczone kierownice w turbo i przeładowuje.
-
PROSZE o analize logow sznownych kolegow ...
przeczyść przeplywke i zrób logi 008 a jak to nic nie da to można jeszcze wiercić dziurkę. W n75 nie podoba mi sie ten zakres ponad 90%, może ktoś sztanga kręcił?
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
moze sztanga od gruchy za dluga i klapka caly czas uchylona
-
Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET
chyba kat wtrysku nie halo
-
Proszę o analizę logów Passat
Chyba mozna wydluzyc o jakis obrot
-
Opóźnione wstawanie turbiny
preplywka jest juz "taka sobie" troszke pozno wstaje ale chyba nie ma tragedii. Ja bym ta sztange skrocil o 1 obrot i zobaczyl tymbardziej ze to 10 min roboty.
-
[IbizaIIFL] prosze rzucic okiem w celu potwierdzenia
Właśnie jakiś błąd przeplywki był ale niestety nie pamiętam jaki. Mamy inna na podmiankę to zobaczymy jak wyjdą logi na innej ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany 19-01-2013 at 20:45 ---------- Dodam jeszcze ze niedawno sie okazalo ze turbo bez zmiennej geometri. Sam zylem w nieswiadomosci
-
Prośba o Analizę logów dynamicznych
W logu 010 wskazuje niewlasciwe cisnienie atmosferyczne. Niestety nie wiem gdzie on sie znajduje w 1Z. A co do turbo to moze ktos sie bawil dlugoscia sztangi.
-
prośba o analizę logów - przepływka
Zadane cisnienie za male bo to automat i pewnie pedal gazu nie byl na 100%
-
Logi AWX-a, dziwne dzwieki i brak mocy
Turbina poczatkowo przeladowuje ale pozniej zbija do odpowiedniej wartosci. Przeplywka cos szwankuje. Zrob logi dynamiczne 010 jeszcze. Termostat do wymiany albo niedogrzany.
-
Proszę o analizę logów przed wirusem.
Zdaje sie ze przeplywka szalu nie robi
-
Kabel VAG a uszczelnienie nastawnika a AFN
może być. Ja kupiłem najtańszy jaki tylko był na alledrogo i do podstawowych rzeczy jak logowanie czy kasowanie błędów. Jeśli nie będziesz miał problemów z zainstalowaniem to będzie działał.
-
Prośba o ocenę logów... uszkodzone turbo?
chłopie nie pchaj się w koszta niepotrzebnie! Właśnie jesteś lżejszy o parę stówek. Mogłeś podmienić przeplywke od kogoś i logować. Zanim kupisz N75 podmień z N18 i sprawdź co będzie. Po każdej zamianie gratów rób logi i zobaczmy co dalej. Turbinę po wyciągnięciu trzeba dokładnie obadać co do luzów wirnika. Najprawdopodobniej wystarczy przeczyścić.
-
Prośba o ocenę logów... uszkodzone turbo?
Mowisz ze trup? Ok 2300 jest drastyczny spadek ladowania moze dlatego taki odczyt z MAF.