Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Proszę o analizę logów JUŻ KOMPLET

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrob komplet logow dynamicznych widac przeladowanie. Jezeli nikt sie nie bawil sztanga to turbo do czyszczenia ew najpierw podmien n75. Pozdrawiam

Opublikowano

To jest komplet?

Na moje niewprawione oko coś sprężarka niedomaga.

Opublikowano
  • Autor

Statycznych komplet. Z dynamicznych jakie dołożyć?

Opublikowano

To nie jest komplet statycznych, w dziale (Diagnostyka VAG) masz wszystko napisane od a do z.

Opublikowano

Komplet dla Twojego samochodu to

Statyczne - 000,001,003,004,007,013

Statyczne w trybie Basic Setting - 000,003,004 i 011

Dynamiczne - 000,001,003,004,008,010 i 011

Pozdrawiam

Opublikowano
  • Autor

Na jutro będzie komplet. Pozdrawiam

a czy będzie jakiś negatywny wpływ miało na diagnozę LOGów miał fakt że część LOGów robiona jest na 3 biegu a część na 4 biegu? Czy jak robię na 3 biegu to wszystkie na 3?

Opublikowano

RObilbym wszystkie na 3. na 4 zeby dojechac do 4000 rpm musisz sie rozpedzic do 140..

Opublikowano
  • Autor

No te co mam powyżej to na 3 robiłem. Jutro porobie w trasie na katowickiej te brakujące LOGI.

Opublikowano

chyba kat wtrysku nie halo

Opublikowano

Zrób wszystko na 3.

A statyczne opisz dokladnie, ktore Basic Settings, a ktore normalne.

Opublikowano
  • Autor
Zrób wszystko na 3.

A statyczne opisz dokladnie, ktore Basic Settings, a ktore normalne.

te co mam to są statyczne Basic Settings, jutro reszta

---------- Post dopisany 16-02-2013 at 12:35 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 23:29 ----------

Już komplet wstawiłem proszę o analizę

Opublikowano

Pedał gazu nie oparł się o podłoge, moze dywan stanoł mu na przeszkodzie.

Turbinka pewnie będzie do czyszczenia, ale poczekaj niech wypowiedzą się mądrzejsi.

Opublikowano

kat wtrysku do delikatnej poprawy kolego. i jeszcze raz musisz dynamiczne zrobic ale tym razem z pedalem w podlodze bo teraz miales 85% gazu.

Opublikowano
  • Autor

dywanik nie podszedł...

Opublikowano

to sprawdz sobie ile% masz przy wcisnietym gazie na maxa. Log 10. moze Ci sie pedal gdzies przycina

Opublikowano

chyba troche przeklamuje czujnik cisnienia atmosferycznego, cos za duze to cisnienie 1060 no i jak koledzy pisali nie deptasz gazu na 100%.

Opublikowano
  • Autor

a co mi powiecie o EGR? w grupie 003 statycznie wartości z pozycji 3 MAF ACTUAL przewyższają te z poz. 2 MAF SPECIFIED - chyba oznacza to uszkodzenie lub zaślepienie EGR, wysterowanie mam 4,8 % zamiast ~40 %, w trybie BS w pozycji 3 MAF ACTUAL przy EGR OFF mam tak jak należy powyżej 400, natomiast czemu wysterowanie zaworu poz. 4 mam 0% a powinno być 100% (jeśli to co jest napisane w "Zrób to sam" http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/faq-forum-diagnostyka-vag-2950/ jest prawdą)

Opublikowano

Z tego co widzę, a zanaczam że jestem samoukiem od VAG i pewnie jeszcze wiele sie uczyć trzeba to:

1. Turbina ma spore przeładowanie więc pewnie skończy się na czyszczeniu - jeszcze chwile i będziesz miał notlauf.

2. Kąt wtrysku do delikatnej poprawy.

3. EGR w BS reaguje ok, zamyka się i otwiera osiągając wartości około 220-450. W logach statycznych na długo pracował na biegu jałowym i zamknął się EGR dlatego masz wskazania powyżej 450. Musisz przed logowaniem po prostu przygazować.

Opublikowano

Odczyty EGR w porządku.

Reszta j.w

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.