Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rek1n

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rek1n

  1. Problem ze zmienna regulacja pewńie sie troche przycina. Przeczysc przeplywke bo tnie paliwo. Zrob reszte logow wg instrukcji to sie potwierdzi
  2. Lepiej napisz odrazu co dolega to szybciej sie chetni znajda bo tak to szczerze watpie zeby ktos sam na ochotnika sie zglosil
  3. Ktos ma jeszcze jakies pomysly?
  4. Jak dla mnie to przeplywka lekko niedomaga mozliwe ze wystarczy przeczyscic. Kat do malej korekty ale nie ma tragedi no i przegon ja czasem bo lekko geometria przycina. Dawka na wolnych ok.
  5. tyle ze po 011Bs widać ze kierownice chodzą. Zwróć uwagę ze czasem na logach wygląda prawidłowo np tu VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  6. Panowie bardzo bym prosił o analizę logów auta szwagra: 008 - Log (0 - 008) 011-010 - Log (1 - 011,010) 011 - Log (2 - 011) 008-003 - Log (3 - 08,03) 011 - Log (4 - 011) 010-011 - Log (5 - 010,011) 011BS - Log (6 - 011) Opisze po krótce co się dzieje. Czasem pow 3000 obr. samochód wpada w tryb awaryjny i pojawia się błąd 17965. Sztanga chodzi, podciśnienie w czasie sprawdzania też jest. Po otwarciu maski i dodaniu gazu wąż od inercoolera pompuje jak szalony, aż się wystraszyłem że zaraz wybuchnie. Dziwi mnie jednak ze czasem nie wpadnie w tryb awaryjny i widać po logach ze niby wszystko ok. Co to możne być?
  7. no wlasnie nie bylem pewny :/ Widac jeszcze musze sie poduczyc
  8. 011BS nie reaguje zmienna geometria. Wg mnie albo kierownice tak zapieczone ze stoja w miejscu albo cos z podcisnieniem, moze n75 padl. Jesli sie myle to mnie poprawcie
  9. Stawiam na zapieczone kierownice. W 011BS widać ze sztanga stoi w miejscu. Dynamiczny tragiczny ale od 2100 już przeładowuje
  10. przod 205/40 raczej jeden sezon da sie przejezdzic tyl 215/40 niestety do lekkiego prostowania
  11. sprawdz kat wtrysku. Cos mi sie wydaje ze za duzy.
  12. Zabrudzona albo się kończy powoli. Tnie dawkę. http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/b5-afn-prosba-analize-logow-9439/
  13. jedyne co mi trochę nie pasuje to wskazania przepływki w dynamicznych. Może warto się jej przyjrzeć. P.S. nie bardzo fachowe to moje oko
  14. Dzisiaj miałem okazje logować koledze Seata, niestety nie znam oznaczenia silnika. Wstępnie postawiłem diagnozę zapieczonych łopatek turbiny ale proszę jeszcze was o potwierdzenie. Oczywiście wpada w tryb awaryjny, nawet nie można zalogować do 400 obr. Log (1 - 008,010) Log (2 - 011) Log (3 - 003,011) Log (4 - 011)
  15. troche pozno wstaje i lekko niedoladowuje. Moze sztanga do regeneracji? najlepiej jakbys zrobil komplet logow
  16. przydalyby sie logi. to by rozwialo watpliwosci. moze turbawka do czyszczenia albo chociaz rozruszania
  17. trosze sie priorytety pozmienialy (czyt. dziecko w drodze) i mam do sprzedania swoj gwint (jezdzony 2 lata) oraz ta felga ze zdjec tle ze w czarnym macie
  18. mam dla was taka oto wiadomosc http://www.zinfo.pl/artykuly/6586
  19. Bylem wczoraj i fachowe oko stwierdzilo ze to nie magiel. Polozyl sie pod nogi u kierowcy i stwierdzil ze cos w ukladzie kierowniczym w strefie zgniotu. Polecil mi naszego wspolnego znajomego mechanika niedaleko lubania. A tak na marginesie to bardzo mila obsluga!
  20. u mnie wyglada to tak ze wszystkie wahacze w zawieszeniu sa ok a diagnosta postawil na drazek wiec wymienilem a pokanie nie ustalo. wyraznie na prostej drodze slychac pukanie z lewej strony. Przy odpalonym silniku i ruszaniu kierownicy czuc luz i pukania na wymienionym drazku
  21. panowie zdaje sie ze bede musial oddac maglowinice do regeneracji i wpadla mi w rece wizytowka tej firmy http://www.regeneracjaczesci.com/ macie jakies zdanie na temat tego warsztatu? A moze macie jakis zaprzyjazniony zeby to ogarnac?
  22. niestety nie dam rady, pracuje do 22 :/
  23. Witam Panowie! Niedaleko mam do JG bo jestem z Lubania ale jakos nie sledzilem tego tematu. Dzisiaj sobie przegladnelem pare stron i widze jakas nerwowa sytuacja ale nic pewnie sie niedlugo uspokoi Chcialem sie pochwalic sowoim Avantem i zapowiedziec sie na jakiegos spota tylko jeszcze nie wiem kiedy, a teraz kilka fotek moich czterech kolek MODEL: AUDI A4 B5 SILNIK: 1.9 TDI MOC: 110KM MODY POD MASKA: Seria ZAWIESZENIE: Gwintowane UKŁAD HAMULCOWY: Seria KOLA: 205/40r17 7,5J NADWOZIE: Avant WNĘTRZE: Seria AUDIO: Sterowanie Pioneer DEH-5800MP Takze witam serdecznie!
  24. Kilka nowych fotek: zmieniony kierunek boczny i skrecony troche gwincik no i lampy poliftowe black

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.