Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Co powiecie na temat tej felgi mercedesa w B5?


Rek1n

Rekomendowane odpowiedzi

Felga jest za***ista i pasuje do B5 wg. mnie.

Akurat na tej fotce to gleba trochę przesadzona do normalnego użytku.

Jak masz okazję, to bierz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minimum 18" i gleba , inaczej bedzi porażka. fela koks , dlaczego myślałes ze cie zjadą na forum za tą fele ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko co to za kominy z tyłu?? :blink::shocked:

tez sie zastanawiałem , ale to chyba foto poglądowe :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fotka poglądowa. Jest może ktoś od VT zeby wstawić te kolo do mojej niunki :P

zdjcie0394.jpg

a to dlatego myślałem ze mnie pojedziecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133200.0;highlight=merc

czytając ten wątek odniosłem wrażenie że niektórzy bardzo się oburzyli jak to można felgi z Mercedesa do Audi pakować :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fotka poglądowa. Jest może ktoś od VT zeby wstawić te kolo do mojej niunki :P

zdjcie0394.jpg

wiesz ze w przypadku zakupu takiej felgi musisz koniecznie posadzić auto ??? minimum -50 na obu osiach

a to dlatego myślałem ze mnie pojedziecie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=133200.0;highlight=merc

czytając ten wątek odniosłem wrażenie że niektórzy bardzo się oburzyli jak to można felgi z Mercedesa do Audi pakować :P

eee tam , nie znaja sie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fotka poglądowa. Jest może ktoś od VT zeby wstawić te kolo do mojej niunki :P

zdjcie0394.jpg

Pisałeś o gwincie, więc autko spadło ciutkę w dół. Nic nie mówiłeś o roziarze felg nad którymi myslisz. Na allegro widziałem ten wzór w 15 i 16 calach a to lipa...

zdjcie03941.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to fotka poglądowa. Jest może ktoś od VT zeby wstawić te kolo do mojej niunki :P

zdjcie0394.jpg

Pisałeś o gwincie, więc autko spadło ciutkę w dół. Nic nie mówiłeś o roziarze felg nad którymi myslisz. Na allegro widziałem ten wzór w 15 i 16 calach a to lipa...

zdjcie03941.jpg

Zauważ, że fele z pierwszego posta i te tutaj z deka się róźnią.

O ile te pierwsze jeszcze ujdą, to te ostatnie to raczej nieporozumienie. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnią się rozmiarem i to właśnie nie było sprecyzowane. Masz rację że przy tym rozmiarze jest marnie.

Jeśli dokładnie miały byc takie jak w pierwszym poście to sprawę można załatwić tak ;)

dscf0416d1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie :kox: :kox: :kox:

tez mam u siebie fele od Merca AMG 18",i teraz dochodzi gwint juz tyl zalozony czekam na przod

jak masz okazje to zawijaj je :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...