Treść opublikowana przez RafuZG
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
lepiej:thumbup1:
-
Skoda na wypasie czyli Octavia I 1.9TDi Laurin&Klement :)
kufwa w wieku 24 lat jeździć skodą:facepalm: przegrałeś życie typie
-
kierunki ala USA
Przecież na lampie swojej masz wzór
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
no fajnie siedzi i koło również, tył mi się podoba ale przód już nie, chodzi mi o zderzak ala rs i jedynie jeszcze do progów bym się przyczepił osobiście nie podobają mi się od omegi, ale od s4 byłoby mega:kox:
-
[B5 APS] by czorny
daszki też pomaluj nie powinno zejść
-
Wybór klucza pneumatycznego
jak do użytku domowego to za 100zł styknie, pracowałem na takim i nic się z nim nie działo
-
[B5 APS] by czorny
no jest malina
-
[B5 APS] by czorny
Jawor nie wiedziałem że stukasz, aa to pewnie dlatego jesteś taki chudy:decayed: ---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ---------- nie wiem czy działa PW czorny ale tu napisze bo jakieś problemy mi wyskakują, a kiedy jest otwarcie?
-
[B5 APS] by czorny
on właśnie nagrał filmik i nie może bo nie ma konta na yt więc ja to wstawiłem trzymaj typie https://www.youtube.com/watch?v=SUTdkz1v-rg
-
[B5 APS] by czorny
hehe czorny juz pewnie zamówił przyssawki:decayed:
-
[B5 APS] by czorny
nadal jestem za tym że lepiej wyglądały srebrne fele:naughty:
-
[B5 APS] by czorny
srebrne bardziej mi się podobały ale może zdj lipa bo chyba sandałem je robiłeś
-
[B5 APS] by czorny
czorny miało być v8 ale 4.2
-
2.6 v6 klekocze/stuka
Cześć W a4 przy właczeniu silnika słuchać klekotanie/stukanie dobiegające z głowicy/kolektora wydechowego lewego, po 10 min stukanie ustaje gdy silnik sie rozgrzeje, co to moze być? szklanki?
-
Pompa do spuszczania paliwa
samumu mozna zrobić taką pompkę np z busa iveco na szrocie kupić pompkę(bardzo wytrzymała) i dołożyć kable oraz węzę
-
Przedawnienie mandatu? :)
dokładnie:thumbup1:
-
Przedawnienie mandatu? :)
Aha, czyli jak poczuwasz się do winy to jest sprawiedliwy? Jakie masz prawo decydować? Jak potrącisz kogoś na pasach to będziesz się poczuwał czy nie? Proponuje jakiemuś modowi tu posprzątać bo odbiegliśmy od tematu... Tapnięte z SGS III zastanów się co piszesz społeczniaku ---------- Post dopisany at 11:46 ---------- Poprzedni post napisany at 11:44 ---------- a jak cytujesz to nie wyrywaj zdania z kontekstu, bo zawiało jawnie prowokacją z twojej strony może zacytuję pełne zdanie za CIEBIE:hi: ---------- Post dopisany at 12:03 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ---------- z tym poczuciem winy to źle napisałem, chodziło mi o to że jak jest sprawiedliwy to zapłacę a nie za jakieś pierdoły co na siłę się czepiają
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
piwko dla autora:thumbup1:
-
Przedawnienie mandatu? :)
trzymam strone hansa Ale ich wyrucha*eś Jesteś miszczem dnia no i jest, bo oni nas r*chają, dają sobie premie po 60tys zł, jak myślisz skąd mają pieniądze? To twoje siano, tak samo jak łatają dziure budżetową stawiając fotoradary, chociaż oni mogą sobie lecieć nawet 200km/h i jak ich złapie nie zapłacą, podobnie z benzyną itp mam podobnie, oczywiście też masz rację Tzieland że jeżeli jest zagrożenie na drodze i się nie ma głowy a jedzie 100km/h obok np szkoły, to mandaty niech wlepiają. Ja dostałem też parę mandatów, z 5 zapłaciłem 2 bo poczuwałem się do winy, czyli był sprawiedliwy, ale kiedyś dostałem np 50zł stojąc 1m od miejsca gdzie można było palić, i ni ch**a nie zapłacę takiego mandatu
-
[B5 APS] by czorny
fajnie pomalowane ale też nie jestem przekonany że na srebrnym będzie dobrze wyglądać weź przymierz bez opon nawet i obadaj jak to wygląda
-
[B5 APS] by czorny
nice:naughty: jeszcze polifty na tył załóż
-
[B5 APS] by czorny
taki OT widziałem kiedyś na necie filmik jak koleś miał boczne przednie szyby przyciemnione, chcieli mu zabrać dowód itp łepek się wkurzył i rozwalił na oczach policjantów 2 szyby boczne:decayed: ciekawe czy pomimo tego mogą dać mandat i zabrać dowód, bo chyba lepiej opłaca się rozwalić szyby które kosztują 40zł za szt a folia to też nie droga sprawa jak samemu się nakleja
-
[B5 APS] by czorny
no to do kompletu z przodu lamp US Ci brakuje:whistling:
-
[B5 ADR] Black & White Test By Bezimienny!!! 17"
coś działasz z tym autem mistrzu?
-
[B5 APS] by czorny
dobra pamięć dobra pamięć Jest na to sposób ,niekiedy działa Kupujesz taśmę dwustronną oraz ramkę na rejestrację gdy podczas kontroli trafisz na upierdliwego policjanta to mówisz ,że zahaczyłeś gdzieś tam i tablica odleciała i masz ramkę w bagażniki jak to nie pomoże stwierdzasz zdziwiony ,że masz chyba taśmę dwustronna w bagażniku/schowku i przyklejasz Moim znajomy kilka razy się tak udało ,ale wiadomo jak trafisz na mega upartego to dowód i tak poleci. dokładnie to wszystko zależy od psa, ale pomysł nie głupi