Treść opublikowana przez RafuZG
-
[B5 APU] b5 avant 1.8T quattro
o kowiego fura pare lat temu
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Galerian:decayed: ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:13 ---------- kup mi dźinsy to zrobie ci air'a:decayed: ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ---------- kup mi dźinsy to zrobie ci air'a:decayed:
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
18-19 w mieście 2.7:kwasny: a ludziska piszą że 13-14l ale pewnie jak emeryt i 60km nie przekraczają 1 i odrazu 5 wrzucają lub 6:decayed:
-
[B5 ARJ] Prawdopodobnie najlepiej wyposażone A4 B5 w PL
air gdzie?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
fajna ta fotka jednak flaty robią robote konkret
-
Nimbus Grau Perl Effekt
te progi średnio mi leżą ale czekam na efekt końcowy:decayed:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
rowerem?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
żeby mu nie wpadł pomysł rezania quattro:whistling:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ale na S4 a nie na a4...tym bardziej w serii dokładnie to samo można mówić o zderzakach s4 w budzie a4 itp temat rzeka:decayed:
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
stylistycznie znaczek jest ładny:wink: szczególnie na czarnym
-
[B5 AFN] Vulkanschwarz Avant (GWINT,17',SOFT,216',t.AVF,POLIFT)
wyrzuć tylną wycieraczkę i daj zaślepkę
-
Woda po deszczu za fotelem kierowcy
u mnie to była linka od maski:wink:
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
i o to chodziło:wink:
-
[B5 AEB] 1.8TQ AVANT by Pala Sprzedam/zamienie
stickery na samym końcu się robi:decayed: ogólnie plany ok, ale gwint mus
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ale koza
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
no no mono ładnie się prezentuje:naughty: po co Ci ta bra, zuka masz czy co:decayed:
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
a po co Ci ten battalion
-
[B5 AAH] 2.8 QUATTRO / wiosenna metamorfoza :)
listwy pod lampami w chromie out
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
widziałem Cię przed rondem, po lewej miałeś auchana, tam właśnie piwo sączyłem:decayed:
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
wczoraj widziałem Twoją furmankę jak przejezdzałeś przez zg, co tu dużo mówić ładna jest:wink:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin: Będziesz chciał się przejechać na poduchach...
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
większego świra na punkcie a4 chyba nie znam:grin:
-
[A6 BPP] S-Line Exterieur by topor voll IV
no topor ładna sztuka:wink: czekam aż na uz nią przyjedziesz:naughty:
-
Montaż układu spryskiwaczy reflektorów
brewki wywal:wink: a DIY dokładny i czytelny:wink:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ja wiem co za przycisk będzie:naughty: