Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Srebrny by HaVoK
tylko to obklejasz tym motywem?
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
a nie lepiej polifta eS? |esa super wygląda, ale rs również niczego sobie. Podoba mi się bardziej esy ale za dużo tego jest, rezaj z rs-a
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
a jakbyś tak cały temat przeczytał??
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
czytałeś co już mam na pokładzie zamontowane? 1 post u góry
-
Za co lubię/nie lubię forum A4
to akurat +
-
części do audiczek :)
Buba :decayed:
-
[ALL B5] Grill RS4
jeśli chodzi o grill to się zgodzę ale nie wydałbym 600zł na plastik, chociaż sam mam rs-a gryll
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
co tu tak cicho :gwizdanie:
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
nie można zawiesić procesu ratyfikacji w świetle prawa :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
tyklo że zarobki inne
-
[ALL B6] Siłownik klapy maski.
używkę polecam, nie wiem czemu kuki odradza, idź na szrot 10zł jest twój, otwórz sobie maskę i zobacz jak chodzi i wybierz który ci najbardziej pasuje[br]Dopisany: 06 Luty 2012, 00:36_________________________________________________a poza tym temat bez sensu :gwizdanie:
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
a dlaczego mówicie żeby blacharki nie tykać?
-
[ALL B5] Progi i listwy S4 B5
masz etke? jak nie to powiedz chłopakom z battalionu żeby ci sprawdzili czy są te same
-
[ALL B5] Progi i listwy S4 B5
to samo
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
Pany nie mam jeszcze wątku ale lampy przód, i tył są po 2 lifcie, grill rs-a, zderzak esy wpada, pozostają drzwi i błotniki no i tylny zderzak, klapy nie tykam bo jest inny plan na klapę W środku tez parę zmian było ale chyba najlepiej sprzedać i kupić auto młodsze
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to w polsce kupować i tam sprzedawać
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kupić gotowca a zrobić od podstaw to dwie inne bajki to każdy wie, ameryki nie odkryłeś. Kupić można avanta ale sedana już nie 250 tys?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
za tyle to można już rs4 wciągnąć
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
to grube siano idzie, ale efekt
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
no fakt ale najdroższe są tylne ćwiartki, ale wiem że można zaadoptować przednie błotniki na tył i już koszta mniejsze.
-
[B5 AEB] Moja Mała Ada na żyletki
biały carbon masz jakieś spy foto?
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
to są progi s4, standardowe są inne czy może o takie Ci chodzi http://allegro.pl/audi-a4-b5-progi-s-tuning-i2053151708.html
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
aż 30k? Myślałem że z 20k starczy
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
o takie ci chodzi?
-
[B5 ADR] Moja Audiczka
niepokoją mnie tylko te progi które planujesz założyć, pokaż jakieś przykładowe foto