Treść opublikowana przez RafuZG
-
tedeik mit schwartz matt --> AFN +
18'' jak kolega wyżej, 1założysz 17 bedziesz czuł niedosyt:decayed:
-
tedeik mit schwartz matt --> AFN +
mi się by lepiej widziały lampy tylne po II lifcie, fajniejszy kontrast byłby z matem:wink: zespolone wrzuć, glebe i bedzie git
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
i bez lamp usa wyglądają git:whistling:
-
[B5 AJM] Sprzedam Moją Niunie :(
obrysówki daj jeszcze:wink:
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
---------- Post dopisany at 23:24 ---------- Poprzedni post napisany at 23:23 ---------- błotników nie oszukasz:decayed:
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
na 100%
-
[B5 AGB] Czarne S4 2.7BiT, 300KM, zderzak RS4, bi-xenon, 2din
rs4 b7?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
za***iste foto
-
[B5 1Z] A4 TDi
podoba mi się ten Twój paździerz:wink:
-
Polecane instalacje LPG/CNG
to ile by wyszło za ten zestaw? a znalazła by się jakaś średnia instalacja do 800zł? ---------- Post dopisany 28-06-2012 at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany 27-06-2012 at 20:13 ---------- a pakiety z tej firmy się opłaca brać? A20 AC STAG 4 ECO ALASKA 136KM VALTEK SEKWENCJA (2429739272) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Jak ma być na "wypasie" to: sterownik - stag4+ wtryski - hana 2000 czerwone reduktor - Zavoli zeta N / Kme Silver / Ac r01 Da radę się zamknąć w 800zł? Bo potrzebuję do swojego a mam max 800zl
-
Dużę spalanie gazu pomocy
14l gazu w adr? jak się nie butuje to ile zjara?
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
o i to by fajnie też wyglądało
-
[ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
poszukałbym na Twoim miejscu foli przypominającej kolor kierunków US, na halogeny bo teraz się mocno odróżniają i nie pasują moim zdaniem
-
[ALL B5] Audi S4
to normalne szanowanie auta, sporo osób tak robi ale się tym nie chwali:wink: po Twoim jakoś tego nie widać lekka choroba może jest bo nie każdy dba tak o auto:decayed: wystarczy spojrzeć na ulice ile jeździ odpicowanych aut
-
Perełka by Przem [B5 AFN]
podoba mi się powodzenia w dalszych modach:wink:
-
Cieknie woda do wnętrza
albo zaślepka linki od maski odskoczyła
-
Rysy na lakierze
paste tempo to w dupe sobie można wsadzić farcela g3 i pad do tego wejdz na kosmetykeaut i tam się wszystkiego dowiesz
-
Nimbus Grau Perl Effekt
kiedy Ci ją pomalują bo widze podkład już dali:decayed:
-
[B5 AEB] Moja niunia ;)
dobre:polew:
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jaki air jak zdjęcia na podnośniku robił
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
FIGHT!!
-
[B5 ADP] Mój ADP-ek na czerownych Flatach, winter setup str.7
ale oczojeb:decayed:
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
jebać perłe
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
na czerwonym fajnie wygląda ten zderzak na biało walnij fele