Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. fotki z licznikiem super:wink:
  2. gratulację fajna eska:wink:
  3. dobra ta naklejka kitty:decayed:
  4. gwint używka TA/FK 500zł jak nie taniej czaami się trafia, kw 800-1000zł
  5. no gwint najlepsze rozwiązanie, zależy ile chcesz przeznaczyć na zawieszenie nie zrozumiałem tego: no owszem przednie ale eketryczne.
  6. jak ściemniasz szyby to przednie boczne też albo w ogóle:wink: alukołpaki bym wywalił no i tak jak zawsze lampy przód/tył po II lifcie, gleba koło i można jeździć
  7. szkoda słów już nic:decayed:
  8. masz coś z głową? prawdziwa to prawdziwa, typie nie pogrążaj się:facepalm:
  9. ile chcesz za felgi:decayed:
  10. co Ty tutaj za farmazowny gadasz że ic pod eski zderzak nie wchodzi(porzeźbisz to wejdzie) rs4 w tej samej cenie jest praktycznie:facepalm: widziałem Twoje projekty stron www to nic dziwnego że auto tak wygląda takie strony to robią na poziomie podstawówki 5/6 klasy, przypomniały mi się początki stron internetowych aż
  11. nigdy o tym nie myślałem ze względu na to, że nawet czasami ją użyje.... a miałem auto bez niej ( sedana ) i już więcej nie chce właśnie dużo ludzi mówi że ta wycieraczka im się przydaję, ja mam sedana więc nie wiem:decayed:
  12. ładna sucz, wycieraczkę ja bym wywalił
  13. ja też jestem za szybą
  14. ładnie się prezentuje:wink: ASR doszło?
  15. 12v dajesz i tyle, pasują P&P tylko szukaj EU nie angoli bo rzeźbić trzeba
  16. poliftowe są podświetlane
  17. to widać że z gustem u Ciebie bardzo marnie:decayed:
  18. no spoko OGr z tymi ringami to przeoczyłeś że podwarzając te 6 zatrzasków to trzeba jeszcze 2 śrubki torx odkręcić
  19. na wiosce pewnie wieśki pod sklepem się zachwycają, ale tu je forume a4 a nie remiza, więc na klatę trzeba przyjąć krytykę
  20. to Ty ją z allegro sprzątnąłeś ładna sztuka
  21. odłącz akumulator jak będziesz zakładał to nie wystrzeli:wink:
  22. ale w tym temacie NUDNO:thumbdown:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.