Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
to dobrze bo właśnie będę montował za 2 tygodnie, bo auto jeszcze nie jest u mnie , a już sie doczekać nie mogę, wrzucę foty z montażu
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
te kratki też pasują oczywiście do audicy przed I liftem 1995 r?
-
Przekładka quattro A4 B5
ok dzięki chłopaki
-
Przekładka quattro A4 B5
Witam Panowie, otóż mam dostęp do części quattro praktycznie za darmo, wiem że najlepiej by było kupić quattro ale jeżeli mam dostęp i trochę umiejętności to czemu nie pomyśleć nad takim projektem . Co będzie dokładnie potrzebne, prosiłbym o listę części najlepiej jakbyście mogli podać. Belka, skrzynia i co jeszcze. Posiadam audi a4 1.8 1995r
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Wihajster jesteś najbliżej wyniku kolegi chudineze
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
Siema tak z ciekawości chciałbym się dowiedzieć ile macie czasu zalogowania w sumie. U mnie: 1 dzień, 20godz
-
[ALL B5] Montaż podświetlanych kratek nawiewów w modelach A4 przed II liftem
pawlopwl- gdzie kupiłeś te kratki?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na all widziałem za 1200 używaną turbine k04, lepiej kupić nową wiadomo ale jak teraz z ceną stoi nadal coś ok 3500zł?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
skopiowałem 1 post tego tematu i dlatego myślałem że jest z nim wszystko ok. To jak to wyglądać powinno? i jak z ceną
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Turbo KKK K04 Kolektor wydechowy od TT Blow Off Intercoller - albo FMIC albo wsadzić z TT Układ dolotowy zrobić 2,5' układ wydechowy Wystroić to i masz jakieś 250KM i 370Nm ile by mnie to wyniosło wszystko gdybym chciał to wmontować do 1.8t
-
Jaki dobry zestaw kluczy ?
yato ma nawet dobre nasadki rzadko pekają do przydomowych prac przy aucie na pewno będą wystarczające. Co do grzechotek yato to na pewno przegub sie odkręci ale już będzie z nią coraz gorzej bo nie są one wytrzymałe na warsztacie nie dają one za bardzo rady
-
[ALL B5] 2.5 tdi - Jak to zdjąć? ->foto
no to musiałbyś kogoś o pomoc poprosić żeby drugim kluczem kontrował, musielibyście pokombinować, a odrazu mówię ta śruba łatwo się nie odkręca
-
[ALL B5] 2.5 tdi - Jak to zdjąć? ->foto
za wiatrakiem masz śrubę nie pamietam jaką ale musisz mieć dwa klucze żeby go odkręcić chyba 32. Jeden kontrujący, tylko nie pamiętam czy przypadkiem gwint na tych wiatrakach nie jest odwrotny
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
topor ostatnio pod uz widziałem Twoje cacko pełen podziw, i na co planujesz zmienić mów
-
Spotkania na drodze
Zielona góra obok przychodni na wyszyńskiego granatowe b5. Pozdro
-
Wyjmaki do Nawigacji i innych radyjek AUDI
Hmmm. Znam prostszy sposób ja tak zawsze wyjmuje radio z audicy. Bierzemy opaski skręcane prostujemy je i mamy idealnie dopasowane do naszego radia wyjmaki
-
[ALL B5] Światła stopu nie świecą
Witam wszystkich mam duzy problem, ponieważ gdy hamuję nie świecą mi światła stopu, lecz wszystkie pozostałe świecą. Żarówki są wszystkie dobre ponieważ wymieniłem wszystkie i nadal brak świateł
-
[ALL B5] Problem. Przygasa na jedynce
Witam mam taki otóż problem, gdy wrzucam 1 i płynnie dodaje gazu powinien równomiernie przyśpieszać, ale tak nie jest i przygasa jakby się miał zaraz krztusić wtedy musze dodać wiecej gazu i wcisnąć sprzęgło aby nie zgasł. Na 2 i innych biegach wszystko dobrze tylko na 1 ma problem. Co to może być?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam