Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. postanowiłem kupić lampy z tej aukcji http://moto.allegro.pl/audi-a4-99-01-reflektor-i1474866546.html to nie chromy co nie? Ogolnie nie mogę się doczekać rezania wstawię foty jak szły prace
  2. nie wiem czy skóra ma kod koloru chyba nie
  3. ile mm gleby dałeś?
  4. do twojego samochodu ta klapa? jezeli tak to poproś o montaż zapewne ze szrotu bierzesz klape, to rapren 4 śruby
  5. Kolor super, felgi dokładnie takie jak ja chcem kupić do tego masz webasto Plany na mody na plus
  6. rasowa bawarka
  7. super wygląda z felgami na czarno:>
  8. na trzynastkach siedzi na zawiasach chyba ze bez zawiasów odrecisz
  9. albo juz nic
  10. RafuZG odpowiedział(a) na Inkognito temat w Audi A4 B5
    Wiem wiem, nie chciało mi się tłumaczyć że w b5 nie było s-line, ale tak sie przyjęło to tak mu wytłumaczyłem. Chyba Nosb rezał z omegi progi? nie wiem czy dobrze pamiętam
  11. RafuZG odpowiedział(a) na Inkognito temat w Audi A4 B5
    s-line jedynie
  12. taka uszczelka na szrocie max30zł
  13. Siema, chyba coś namieszałem, chciałem przełożyć ten trójkąt ale nie mogę przepchac kostki(ta z dwiem dziurkami) bo nie chce przejść przez otwór, sry za zdjęcia, Pomożecie? bo odpadł ten metalowy fragment po którym porusza się zębatka co jest przytwierdzony do metalowej obudowy, widać na zdjęciach, ten bolec co wkłada się na niego sprężynę, i co mam dokładnie przełożyć bo sie pogubiłem
  14. RafuZG odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    panowie trzymam ten guzik z samochodem i nic się na panelu nie wyświetla;/
  15. wielkie dzięki
  16. Panowie szybkie pytanie, jak rozpoznać 1/2 fisa od pełnego fisa? Temat długi, czytałem po łebkach ale nie znalazłem odpowiedzi :gwizdanie:
  17. RafuZG odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    panowie u mnie wskazówka pokazuje 70-75 stopni to dobrze czy źle?
  18. nic Ci nie da wyjęcie kanapy i tak będzie ściana, nie będziesz po tym miał dostępu do bagażnika;/ Ciężka sprawa może jakbyś ściągnął tylni zderzak to byś miał dostęp żeby podważyć ten haczyk co trzyma za bolec przy zamykaniu
  19. pomożecie? Chcem kupić skrzynke narzędziową YATO lub COVAL 108cz ta sama cena praktycznie, która firma lepsza? Mi się zdaję że chyba COVAL-a :gwizdanie:
  20. pablo_9- WIELKIE DZIĘKI postawie Ci piwo
  21. świecą sie non stop nie zależnie od włączonych czy wyłączonych świateł właśnie w tym rzecz :gwizdanie:
  22. Witam założyłem do siebie kratki podświetlane, potem wrzucę zdj, ale mam pytanie podpiołem się do radia i teraz gdy radio wyłączę oraz nawet jak wyjmę kluczyki ze stacyjki to kratki nadal świecą zna ktoś przyczynę?
  23. RafuZG odpowiedział(a) na RafuZG temat w Audi A4 B5
    ok dzięki aha jest jeszcze problem jak trzymam hamulec na wyłączonych światłach, to przednie reflektory dają światło jak i tylnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.