Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. jechac na stacje diagnostyczną i tyle w temacie 13zł u mnie regulacja świateł kosztuje
  2. ja tez siana nie mam ale chętnie bym brał
  3. kurczę przydało by się poszerzyć błotniki :gwizdanie: piankę do okien na błotniki, i jazda ze szlifem Powiedz mi jeszcze skąd masz takie lusterka jak w rs-ie podobny kolorek jak nie taki sam
  4. jak zmodzimy fury to się trzeba ustawić albo wspólnie coś porezać bo blisko mamy w sedanie nawet nawet wygląda
  5. gdzie Ty mieszkasz jeżeli można spytać? :gwizdanie: jakby co mogę odkupić jak Ci nie będzie się podobac
  6. armistead dokładnie, nic trudnego mi to zajeło ok 3-4 godzin z podłączeniem wszystko masz w warsztacie, schematy i jak ciąć nie tylko Twój kolor armistead, tez mam taki
  7. 350zł na allegro stały ja mam plan do sedana wrzucić ale sporoooooo rzeźby mnie czeka, ale to dopiero za parę miechów
  8. ile Ci pali w mieście przy tej mocy?
  9. zapewne 3 będzie
  10. chodzi Ci o ten słupek co jest lampka na nim? Powiem Ci tak, ciężko go zdjąć bez uszkodzeń, da się oczywiście ale potrzeba precyzji i wiedzieć z której strony podważać, mi pękły 4 dopoki nie nie nauczyłem On jest na zatrzaskach, jeżeli już masz połamaną energicznie pociągnij lub czymś podważ i tak do wyrzucenia, z założeniem będzie prościej
  11. dobry pomysł u każdego tydzień stoi, ale w zamian jakiś mod wrzuca fajny do rs-a
  12. na tył też rs-a wrzucasz?
  13. wygląda jak mataowy lakier
  14. RafuZG odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    jak prysne na drewniane dekory to będzie git? ktoś zna odpowiedz?
  15. RafuZG odpowiedział(a) na NoJA temat w Audi A4 B6
    sprayem taki efekt? podziw dla ciebie, chyba u siebie tez tak zrobię, na jakie listwy nakładałeś lakier na drewno?
  16. topor miał takie w b5 chyba
  17. fura piękna pokłon w Twoją stronę ja bym jej nie sprzedawał, za nic, nie jednego pewnie na światłach zszokowałeś mocą rs-a
  18. widzę lecisz z modami ostro
  19. chodzi ci o te dolne? no to one są na takie bolce co są w drzwiach, podstawowe pytanie czy jak ci dal te listwy z mocowaniami? takimi plastikowymi zatrzaskami, spinkami czy jak to tak się nazywa
  20. a4 1.8 125km 101 tys przebieg, motul 6100 10w40 jaka cena z filtrem i przesyłką?
  21. ładne felgi przerabiane na rs? czyli błotniki też?
  22. mi się nie podoba całkowicie ta skóra na masce 'bra' czy jakoś tak
  23. dzieki wielkie MaxsteRR podłączyłem pod zasilacz i wszystko śmiga, nie ma wypalonych lini teraz czas się wziąść za rezanie. A tak przy okazji jakie bym musiał wstawić diody żeby uzyskać taki efekt wskazówek czerwonych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.