Treść opublikowana przez RafuZG
-
[BMW E38] Mój Rekinek ;)
ładna suka
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
dokładnie kiedyś wpadłem na lakiernie i chłopaki malowali sl-a nowego z boku bemka 7 najnowsza, konkretna firma za pomalowanie audicy chcieli 8k ale mówili sami że oni na jakość patrzą a nie na cenę
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
kozacki! :> no no ciekawie się zapowiada
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
cena ćwiar przygniata ;( chyba bym żywicą tył zrobił hehe a tak serio to w hvj siana :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ile cię tak wyniesie przeróbka? ponad 10 kafli na pewno
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
będę na pewno śledził projekt staraj się szczegółowo opisywać wszystko Nosb :>
-
Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.
masakra
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
nice
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
i dlatego coś mi nie pasiło
-
[ALL B6] Koszty naprawy/wymiany i malowania 2 bocznych dżwi
^ no to chyba kupiłeś drzwi po dzwonie i ktoś je malował ponownie, innej opcji nie ma żeby miały inny odcień. Fabryka to fabryka, mówisz żeby się szykował na grube malowanie, sory ale lakiernik napewno nie położy lepiej niż fabryka i będzie widać wtedy różnice. No chyba że zapłaci 500zł za element jak nie więce,j i da lakiernikowi z pierwszego zdarzenia
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
może zdjęcie tak dziwnie zrobione ale jakoś dziwnie wyglądają
-
[ALL B6] Koszty naprawy/wymiany i malowania 2 bocznych dżwi
znajdź pod kolor na szrocie i sam se przełóż te drzwi
-
[B5 AEB] [B5 AEB] Audi Infinity 1,8T gwint nowe foty osłony vr5 i grzane dupy
nie wiem czy nie odwrotnie założyłeś te spryski
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
fajne autko, dobrze że wywaliłeś chromowane obwódki szyb bo w tym zestawieniu co teraz jest by nie pasowały. Jedynie BRA jakoś mi nie pasuje ale to w żadnym aucie mi nie pasuje przypomina się mi odrazu żuk Auto kozak, fajnie wygląda ten kolor na vulkanie, akurat też mam vulkana i te same felgi kupuję i myślę czy nie na biało pomalować
-
[B5 ADR] Srebrny przedlift, info aktualizowane w I poście.
nawet fajnie brzmi ten z ostatniego filmiku, nie burczy jak spod remizy ani cichy tez nie jest. Luka3s- no lipaa na maxa bo nie ori pewnie co nie
-
Panowie pomóżcie co to za kawałek jest ??
The Good Guys Feat. Polina Griffith - Spider's Bite (Yves Larock Remix)
-
[B5 AJM] Problem z opdalaniem, nie kręci rozrusznikiem...
jeżeli chcesz się przekonać czy to rozrusznik Ci pada spróbój zrobić tak: Jeden niech próbóje odpalić a ty weź młotek i jakąś przedłużkę i pi..erdolnij w rozrusznik jak bedzie próbował odpalić. Jak odpali na 100% rozrusznik pada
-
Pomysł na złodzieja ?
auto jak jest jumane to rozbiórka trawa max 10 godzin we 3 osoby bo więcej nie potrzeba bo będą sobie przeszkadzać. Auto wjeżdża całe a po 10godzinkach wyjeżdża w 4 częściach pocięte
-
[ALL B5] Przód S4 czy RS4? Ankieta
s4
-
Jak tak można było zepsuc B6.. ?
http://otomoto.pl/audi-a4-audi-a4-tuning-C18954462.html
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
takie buty. Jakby co będę się jeszcze pytał jak sobie nie poradzę THX
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ja tez u siebie zamontowałem us kierunki, ale michale powiedz mi jak podłączyłeś się pod ten przycisk asr gdzie dokładnie bo jestem zielony z elektroniki
-
[B5 AFN] Granatowy AFN SEDAN Nowe foty!!
nie wrzucajcie fotek na tego zj**.anego fotosika, a poza tym fura konkret, kolor mi się bardzo podoba
-
[ALL B5] Co o tym myślicie??
przecież znajdziesz maskę używaną na szrocie za tańszy hajs lub równy tej nowej, i może akurat uda Ci się kupić pod swój kolor
-
[All B5] Adrianna na 17' z Małopolski by Matys
mi się np podoba czarna klapa na aucie z innym kolorem, może dlatego że w moim mieście parę aut tak ma zrobionych i już się przyzwyczaiłem, jak masz klapę i maskę na czarno to polec dach przy okazji aha i szyby przyciemnij to wtedy będzie miało sens, ale progi porażka Alusy też