Treść opublikowana przez RafuZG
-
10 rocznica zamachów z 11.09
duży ten otwór jak na boeinga
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Kimi oglądnij sobie niewygodne fakty albo ten filmik co ja wrzuciłem na początku tam masz architektów, co wtc7 był pokazany z innej kamery i koleś mówił że to kontrolowane wyburzanie, jak mu powiedzieli że to było 11 września to się skrępował. W barcelonie i paru innych miastach też przywalił jakiś samolot a budynki się nie zawaliły, ludzie którzy wybiegali z wtc mowili że słyszeli wybuchy a potem dopiero zawalanie się budynków
-
10 rocznica zamachów z 11.09
Wandej oglądnij sobie prawde na temat ataków 11 września. To właśnie ty pi.e.rdolisz i takim ludziom jak ty puszczają w tv różne pierdoły i we wszystko wierzą(telewizja także jest manipulowana). Nie zapominajmy że podłoga się zawaliła to jeszcze bym zrozumiał ale że cały rdzeń budynku? W jaki sposób? Aha i jeszcze mała ciekawosta to że wtc były pierwszymi budynkami które zawaliły się przez ogień, po drugie temperatura paliwa nie mogła uszkodzić stali bo miała zbyt małą temperaturę. Każdy architekt nie wierzy w to że pod wpływem ognia się zawaliły. 6 tyg przed zamachami właściciel sprzedał wtc i chyba ubezpieczyła na wypadek ataków terrorystycznych. Wał na maxa, amerykanie musieli zaatakować irak i mieli plan już przygotowany tylko nie mieli pretekstu. A nie chodziło tylko o irak ale np nad kontrolą państwa bo wprowadzali nowe prawa wobec terroryzmu[br]Dopisany: 12 Wrzesień 2011, 21:49_________________________________________________
-
[B5 AGB] VIAGRA
5x100 mu nie podejdzie
-
[ALL B5] Grill audi a4 b5 w moim wykonaniu-proszę o opinie ;)
chłopaki mówili że są ok ale ja tam wole oryginała kupić bo jest trochę inny
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
nie jest złe. Jakbyś jakiś ciekawy kolor na nie dał
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
dopowie ktoś na moje pytanie? czy mam gdzie indziej spytać żeby syfu nie robić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
ogólnie ile czasu będzie odświeżony lakier po takim zabiegu? A jak z wnętrzem bo lubi szybko się brudzić
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
virtual tuning niech zrobi, trzeba eksperymentować
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
chciałbym zobaczyć Twojego avanta bez relingów możliwe żeby ciekawie się prezentował
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
kuhwa jest moc lecisz z tymi modami nie za szybko? gratuluje autka
-
[ALL B5] Postojówki USA - co na to Miśki?!
ja też mam te obrysówki i nigdy się nie przejmowałem policją. Jak się przyczepią odepne kabelki a potem se je znowu podłącze. No chyba że na jakiś c**ji trafie
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
znajdziesz bez problemu, są trochę droższe niż do ośki
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
widziałem Cię dzisiaj w zg jak jechałeś chyba z panienką
-
[B5 ALF] Problem z woda nie mam juz siły
uszczelki drzwi może?
-
[B5 ABC] "Silver V" Q Etap II DONE !!!!
silnik w audi żeby wyjąć? jedne z najprostszych silników do rozbiórki, 2-3 godziny i da radę wyjąć jak ktoś już kiedyś kręcił i wie o co chodzi. Ciężko się wyjmuję z tigry silnik jak się nie zna patentu, albo z jaguara to już wogole jedno z najbardziej pojebanych aut, ale nie z audi
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
taka że będzie błąd poduszki i jeszcze jakieś problemy, w tym wątku się o tym przewinęło że jak masz nsi-uk (czy jakoś tak) to zeby nie kupować innych zegarów a jakie to są inne problemy bo temat ma tyle stron że nie znajdę
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ja mam icznik uk-... nie pamiętam dokładnie a zakupiłem vdo z fisem będzie różnica jakaś?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
glinka by się przydała do mycia, master kupujemy na półę? bo 100g czy 200g mi nie potrzebne
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
może vulkanschwarz ten grafitowy :gwizdanie:
-
Nimbus Grau Perl Effekt
dzięki mistrzu
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal cykniesz jakieś lepsze foty swojego grilla?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
wystarczy wziąść na wzór od kogoś rs-a grill
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
mówiłem że s4 lepszy wizualnie
- YouTube - filmy warte obejrzenia