Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. bo tutaj stare logo które nie pasuje do standardów XXI wieku Chodzi mi o odświeżenie i prostotę
  2. Tak jak w temacie potrzebuje fajnego loga dla firmy Euro Star, branża fajerwerki np pokazy
  3. topor widziałem już zimowy setup na paździerzu Pod tym uzetem to za często Cię nie ma, nie ma kiedy zagadać. Pozdro
  4. ta tylko że my możemy sobie kupić coś ok 265 litrów beny przy śreniej krajowej, a belgowie i praktycznie cała unia ok 800litrów
  5. zegary nie powinny byc inne?
  6. Prawda jest taka że nic nie można zrobić by było lepiej Unia niszczy... a rząd jak osiołek za nia idzie, zróbcie minfestacje, wyjdźcie na ulice, zaraz zrobią zapis prawny żeby powstrzymać tego typu wybiegi karajac odpowiednią grzywną... wiec tak źle i tak nie dobrze A co do paliw wczoraj w otwocku 5,59 ON 5,44 PB Kowi nie zgadzam się z Tobą całkowicie. Komuny tez nie dało rady obalić a jednak się udało. Przez takie myślenie każdy siedzi w domu, a w innych krajach wyłażą na ulice
  7. Każdy stęka i lamentuje a nikt na ulice nie wyjdzie tylko w domu siedzi. Żałuję że nie robimy takich zadym jak w grecji i innych krajach, jak coś im nie pasuje wychodzą na ulice
  8. zostać donosicielem? Bez przesady...
  9. http://finanse.wp.pl/kat,58436,title,Cztery-firmy-rzadza-swiatem,wid,13947717,wiadomosc.html?ticaid=1d525 Ja się nie dziwie że te allahy tak nie nawidzą amerykańców. Jak kraj ma ropę to wiadomo że zostanie zaatakowany
  10. sku.r.ywsyńskie psy amerykańskie http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/472469
  11. kowi tobie powinno się spodobać
  12. Nosfer- Dobre! Jak dobre sianko to może być nawet to Tylko muszę jakąś laskę skminić chętną na coś takiego
  13. dostawczy kowi Iro to może być dobra myśl, coś więcej na ten temat wiesz? A jakby przeprowadzki robić? + przyczepka
  14. na kurierce jeździłem chodzi bardziej o dodatek do wypłaty Tylko nie wiem co by było najlepszym rozwiązaniem
  15. Panowie obok a4 stoi rzadko używany bus. Ducato maxi, macie jakieś pomysły żeby na nim zarabiać? Myślałem o jakimś transporcie na tel ale dałem ogłoszenie do gazety i nie bardzo
  16. coś mi się zdaję że będzie najbardziej wypasioną fura na forum :gwizdanie:
  17. o kurde myślałem że już odebrany oj Krycha autka nie złożysz w dwa dni? coś słabiutko u ciebie z tym
  18. i co kiedy jakaś sesja? już poskładany rupieć?
  19. zwykłe szare felgi żadne czarne
  20. Przydała by się aktualizacja w 1 poście co i jak podłączyc bo każdy pyta o to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.