Treść opublikowana przez RafuZG
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
następnym krokiem jest chipowanie ludzi jeżeli zabiorą nam internet, nie będzie wolności słowa takiej jak była do teraz. Gdy zaczną nas chipować już po nas. Będą wiedzieć gdzie chodzisz z kim się spotykasz itp. Panowie jednak te teorie spiskowe wchodzą szybko w życie, aha poczytajcie o tym jak policja w polsce się teraz zbroi i dostają podwyżki akurat teraz. Ja idę jutro na te manifestację nie będą ze mnie robić niewolnika jakiegoś
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
nie wprowadzą nie boj nic kowi
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
te koło z przodu wygląda jak photoschopem byś je wkleił
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
anymouse weszło w posiadanie jakiś polskich dokumentów http://www.wykop.pl/ramka/1015861/anonymous-weszli-w-posiadanie-dokumentow/
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
fajna fela zarzuć więcej fot jak masz
-
[ALL B5] Listwy boczne drzwi 99
ile za nie dałeś jak można wiedzieć
-
[B5 ADR] Audi A4 1.8 ADR + LPG :)
ja może będę miał na sprzedaż -45mm sprężyny
-
[ALL B5] Listwy boczne drzwi 99
gdzie można kupić te szerokie listwy boczne drzwi co były w poliftach? nigdzie nie mogę znaleźć
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
aa chyba że tak
-
[B5 AEB] SzczuraZ Project in progress
spojler wyrzuć
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
tylko co drugi post w tym temacie na temat że Nosb się opierdala, ile można o tym samym seplenić, haha już to przestało być śmieszne... żal kolego trzymaj się i jeszcze raz cię pozdrawiam
-
Cenzura internetu SOPA i ACTA
ja się za bardzo nie przejmuję bo anymouse działa i już zablokowali universal music oraz chyba FBI jakąś stronę, jak hamerykańce przegną z tymi ustawami hakerzy rozpierdolą im większość instytucji, namieszają coś w serwerach i będzie źle. Teraz zamknęli główną strone policji w nowej zelandii za to że zatrzymali właścicieli megaupload
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
też cię pozdrawiam
-
[B5 AEB] Audiczka po kolizji... Prawdopodobnie na sprzedaż...
zarysowanie lekkie
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
Ale wy macie problemy, będzie jak będzie, ciekawe Olaf jak ty szybko byś to złożył do kupy mając parę projektów
-
audi a6 blue chrome
wszystko na biało najlepiej, biały hójowy kolor Gdzie wy widzicie chrom? Jakby tam był chrom to wiocha, ale to jest satyna, dla mnie dobry efekt, nie ma wiochy. Nawet Veyrony były tak robione, takie samo połączenie. Ale pewnie wam chodzi o to że nie fabrycznie było robione więc wiocha
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
18 dni 11 godz
-
[B5 AFN] AUDI A4/B5 TDI by Angel
fajnie wygląda bez relingów
-
[B5 AFN] Czy pasuje ten zderzak??
tu nie ma co ryzykować
-
[B5 ADR] Czarna A4 B5 skórka na pokładzie
[/img w środek link i na końcu tego/img dajesz to]
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
maski na pewno bym nie zmieniał w środku nie za dużo do zmieniania tunel i licznik, kiera, manetki, podsufitka. No chyba że jeszcze dywan ale bez przesady.
-
[ALL B5] Co się opłaca , Przerabianie na polifta
Tak się zastanawiam czy nie przerobić swojej a4 na polifta. Mój rocznik to 95 a chcę przerobić na 99r. Opłaca się czy lepiej kupić polifta bez zabawy? Części szukałbym pod lakier
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a tak z ciekawości to przy 200km o ile litrów więcej spali?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
w ile koni celujesz?
-
[ALL B5] Amory 1BE a sprężyny 1BA
Czy taki zestaw mogę założyć do swojego auta?