Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. pytałem się bo coś zdj nie wrzucałeś Ale efekt KOKS
  2. Krycha ogólnie użyłeś tych kosmetyków co zamówiłeś?
  3. poej.ebło tych złodziei z tymi cenami. Pie.r.dolona ameryka
  4. ładna ale zdjęć nie ma
  5. masakra, z ok 150 musiał mieć chyba na blacie
  6. zabiją cię za s-line na tym forum Opisz plany modów, fura normalna
  7. nikt na forum nie napiszę jak się włamać do auta była kiedyś sytuacja że gościowi tez się zamknęło auto z kluczykami w środku, jego sąsiad siedział kiedyś za auta czy coś w tym stylu, poszedł do niego z prośbą czy mu auta nie otworzy. Gdy zeszli na dół powiedział właścicielowi auta żeby poszukał jakiegoś druta, gdy koleś wrócił po paru minutach z drutem auto było już otwarte :> Takich tajemnic nikt nie zdrzadza, po drugie trzeba znać się trochę na mechanizmach zamków itp
  8. a co ty myślisz auta kradną i będą kraść nie widze w tym nic szokującego. Najlepsze zabezpieczenie to mieć znajomych którzy pomogą w takich sytuacjach gdy Ci auto znika
  9. nie oszukuj się i tak w końcu zmienisz
  10. Gratulacje! :>
  11. Nosb umieść gdzieś foty na innych forach, np u Hamerykańców
  12. http://www.joemonster.org/filmy/38636/Czego_dowiedzialem_sie_na_temat_Libii Jeśli to w 100% prawda to ONZ chodzi tylko o rope.
  13. Kolego nie wiem czy wiesz ale wydarzenia w Hameryce wpływają na cały świat, cenami ropy nie reguluje chyba polska? Zobaczymy jak będzie bena za 6-7zł to będziesz grzał z buta wszędzie lub rowerem jeździł i wtedy sobie rozkminisz że chyba coś jest nie tak. Polacy też rządowi nie ufają i tym się jakoś nie przejmujesz? Przecież chyba bardziej Cię dotyczy to co się w Polsce dzieje niż w USA. a polacy nie uczestniczą w misjach z amerykanami na irak itp?
  14. ja tam wolę być świadomy tego niż się oszukiwać że wszystko jest spoko
  15. a obczajcie sobie temat libiii i ataku na libie. Gdzie nie musieli płacić za prąd, każdy miał zagwarantowane mieszkanie, ale mają rope niestety i ONZ wjechało haha nie wiem jak można tego nie widzieć że walczą o rope teraz amerykany
  16. niom A w co nie wierzysz? Aha sorry pewnie znaleźli sobowtóra tego generała i nagrali taki filmik żeby się z amerykańców pośmiać Obczajcie sobie teraz na ceny paliw choćby. Nie zdziwię się jak będzie 6zł za litr na następne wakacje
  17. nie wiem czy to takie śmieszne jak to jest generał armii amerykańskiej. Awanse * podporucznik podporucznik US Army – * porucznik porucznik US Army – 1966 * kapitan kapitan US Army – 1968 * major major US Army – 1974 * podpułkownik podpułkownik US Army – 1979 * pułkownik pułkownik US Army – 1983 * generał brygadier generał brygadier US Army – 1989 * generał major generał major US Army – 1992 * generał porucznik generał porucznik US Army – 1994 * generał generał US Army – 1996 jak taki gościu mówi mi o planach usa na ataki to bardziej mu na pewno wierze niż KIMOWI.
  18. dokładnie po prostu kolporter ma sajgon w zarządzie jak i w spedytorach dlatego każdy robi co chce
  19. ja byłem kurierem w kolporterze nie podaje się paczek tylko rzuca lub kopie na magazynie nie wyślę niczego kolporterem za dużo się napatrzyłem
  20. kierunki boczne clear daj mu i będzie gitara Ogólnie spoko furmana
  21. czyli muszę u kogoś to zobaczyć
  22. coś ta alcatrana do mnie nie przemawia, może na żywo lepiej wygląda
  23. oo topor ale tą b7 sprzedajesz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.