Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
ile dałeś za ori cośok 500zł?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
kto pierwszy kupuje i zda relację?
-
[B5 AGB] VIAGRA
moskal byłeś dzisiaj w głogowie? lub kto ma s4 avant też w takim kolorze? Stała esa i rs4 srebne
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
dobra, znalazłem, sam kiedyś o tym pisałem http://www.audizine.com/forum/showthread.php/257608-Discount-RS4-Mesh.-The-Answer-to-RS4-Bumper-Mod-woes
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
yhym, no lepiej usa wyglądają rzeczywiście, a co do szachownicy to dobre posuniecie, gustownie to wygląda. Chociaż Twoja a4 się wyróznia
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
a czym się różnią usa z tyłu lampy? bo nie wiem
-
[B5 AEB] A4 by !Tommy - ver. USA / +BRA / +CHIP + 18" S-line white / + DRL
lampy tylnie po 2 lifcie dajesz?
-
[ALL B5] Manetka strzela
ok spróbuję
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
kiedyś znalazłem taką siatkę ale aż za oceanem, cena też nie za mała była Jak coś wyrezasz to od razu pokaż
-
[ALL B5] Manetka strzela
SIema mam taki problem z manetką od wycieraczek, otóż przy przełączaniu w dół lub górę, strzela, słychać to głośno tak jakby zaraz coś miało pęknąć. Muszę nową kupić czy jakoś starą da radę naprawić?
-
[B5 ADP] Niby te same lampy a inne.
zdj zrób lepszej jakości
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
masakra z tym poszerzeniem, efekt kox :naughty:ledy pasują bo poszerzają auto
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
konkret auto dawaj zdjęcia z założonym grillem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
właśnie ośka to główny problem
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
w bobrzanach, czekam własnie na jakiś 1.8t bo póki co nie ma ale to 2.7 nie wiem czy już nie za droga zabawa
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
niby tak ale jakoś nie wyobrażam sobie rozstania z moją dotychczasową a4. A pracując na szrocie mogę se modzić i kosztów wielkich nie ponoszę
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
co wy się tak tego Nosba czepiliście?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
sens jest taki że fajnie wygląda na lampach zespolonych szczególnie, a to że nie legalne to mnie osobiście nie obchodzi bo można sobie wyłącznik zamontować. Zmieniają bo przeglądu nie przejdą wątpię żeby zmieniali na własne życzenie
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
dwuwłóknowa ma być pomarańczowa, na allegro albo w sklepie z autami amerykańskimi
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
no no lecisz ostro z modami ale zderzak to chyba lakierowałeś w paincie?
-
Kierunkowskazy przednie w stylu amerykańskim
jaki przełącznik zastosowałeś? Możesz pokazać np na aukcji allegro?
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
ale to rzeźba w hvj, chociaż jak dawac za ćwiare 5 tyś a błotnik za 700zł się znajdzie to lepiej te przednie zaadoptować
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
obiło mi się o uszy że można jakoś z przednich błotników na tył dać to samo wybrzuszenie, nie wiem czy to prawda.
-
[INNE] S6 Manual
nowak widziałem właśnie w zg że czasem śmiga ten skyline ale nie wiedziałem że to p800