Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    ile dałeś za ori cośok 500zł?
  2. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    kto pierwszy kupuje i zda relację?
  3. RafuZG odpowiedział(a) na moskal temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    moskal byłeś dzisiaj w głogowie? lub kto ma s4 avant też w takim kolorze? Stała esa i rs4 srebne
  4. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    dobra, znalazłem, sam kiedyś o tym pisałem http://www.audizine.com/forum/showthread.php/257608-Discount-RS4-Mesh.-The-Answer-to-RS4-Bumper-Mod-woes
  5. yhym, no lepiej usa wyglądają rzeczywiście, a co do szachownicy to dobre posuniecie, gustownie to wygląda. Chociaż Twoja a4 się wyróznia
  6. a czym się różnią usa z tyłu lampy? bo nie wiem
  7. ok spróbuję
  8. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    kiedyś znalazłem taką siatkę ale aż za oceanem, cena też nie za mała była Jak coś wyrezasz to od razu pokaż
  9. SIema mam taki problem z manetką od wycieraczek, otóż przy przełączaniu w dół lub górę, strzela, słychać to głośno tak jakby zaraz coś miało pęknąć. Muszę nową kupić czy jakoś starą da radę naprawić?
  10. zdj zrób lepszej jakości
  11. masakra z tym poszerzeniem, efekt kox :naughty:ledy pasują bo poszerzają auto
  12. konkret auto dawaj zdjęcia z założonym grillem
  13. właśnie ośka to główny problem
  14. w bobrzanach, czekam własnie na jakiś 1.8t bo póki co nie ma ale to 2.7 nie wiem czy już nie za droga zabawa
  15. niby tak ale jakoś nie wyobrażam sobie rozstania z moją dotychczasową a4. A pracując na szrocie mogę se modzić i kosztów wielkich nie ponoszę
  16. jak mi wypali temat z pracą to tez będę może na rs4 przerabiał ale najpierw swap na 1.8t ale ciagle chodzi mi po głowie 2.7 :gwizdanie:
  17. co wy się tak tego Nosba czepiliście?
  18. sens jest taki że fajnie wygląda na lampach zespolonych szczególnie, a to że nie legalne to mnie osobiście nie obchodzi bo można sobie wyłącznik zamontować. Zmieniają bo przeglądu nie przejdą wątpię żeby zmieniali na własne życzenie
  19. dwuwłóknowa ma być pomarańczowa, na allegro albo w sklepie z autami amerykańskimi
  20. no no lecisz ostro z modami ale zderzak to chyba lakierowałeś w paincie?
  21. jaki przełącznik zastosowałeś? Możesz pokazać np na aukcji allegro?
  22. ale to rzeźba w hvj, chociaż jak dawac za ćwiare 5 tyś a błotnik za 700zł się znajdzie to lepiej te przednie zaadoptować
  23. obiło mi się o uszy że można jakoś z przednich błotników na tył dać to samo wybrzuszenie, nie wiem czy to prawda.
  24. RafuZG odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Audi A6/S6/RS6
    nowak widziałem właśnie w zg że czasem śmiga ten skyline ale nie wiedziałem że to p800

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.