Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. no ja także ale nie wyobrażam sobie takiego przebiegu ale po co o tym mówi ten koleś?
  2. ^Tu się nie zgodzę Jeżeli ten artykuł pisał koleś co siedział w temacie olejów kilkanaście lub nawet więcej lat wie na czym polegają oleje i ma szersze pojęcie od nas wszystkich tutaj razem zebranych, więc jeżeli artykuł jest prawdziwy to bardziej bym mu wierzył niż wam
  3. haha dobry typ
  4. co to tej dokładki z pierwszego posta mam mieszane uczucia bo jedno zdjęcie i nie za wyraźne, ma ktoś inne jakieś?
  5. masakra, ogromny ten silnik szybko Ci idzie nawet Nosb
  6. dokładnie lepiej dac po całości autko folią oczywiście bez przedniej szyby
  7. zdjęcia miazga haha
  8. dawaj więcej fotek
  9. http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci_dnia/news/15-lat-na-jednym-oleju-i-jezdzi,1546529
  10. Co sądzicie o tym artykule, słyszałem parę przypadków że ktoś nie wymieniał oleju http://www.wiatrak.nl/1035/wielka-samochodowa-tajemnica
  11. pojebało ich na tych stacjach, intermarche 5,17 za 95, nie dam frajerom zarabiać, założę gaz
  12. ile ktoś w to pracy włożył a efekt dno
  13. tą po prawej od dużego oparcia, klamkę też będę mieć ale jak to zamontować to nie wiem
  14. ja tez mam nie dopracowany jeszcze dużo pierdółek do roboty
  15. trzeba będzie się kiedyś ustawić :gwizdanie:
  16. Mam problem panowie, urwałem klamkę tą co jest na oparciu kanapy od składania jej Da się to jakoś wymienić?
  17. dokładnie Nosb, zawsze się znajdzie parę uciążliwych śrubek, najgorsze to pamiętam 1.8t w automacie i chciałem ściągnąć bez skrzyni myślałem że szybciej będzie, a na 2 śruby mocujące skrzynie do silnika od góry gdzie nie ma miejsca straciłem chyba z godzinę
  18. wszystko pod ręką to wyjęcie silnika 1,5-2h mi zajeło z 1.8t :> ale wiadomo jak to jest z montażem nigdy nie wiadomo ile czasu bo zawsze coś po drodze wyskoczy
  19. błąd autora bo w temacie jest prefix b5 a nie b6 i tym się kierowałem
  20. jak dla mnie od eski ładniejszy
  21. tak można masz do regulacji 2 pokrętła w depo ja mam białe, na krzyżaka jak i na imbusa, jedne są przy światłach mijania drugie przy drogowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.