Treść opublikowana przez RafuZG
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
^ Makro i Auchan Co Ci powiem to Ci powiem ale Ci powiem że będzie kosa z avanta
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
czym lakierowałeś przedni znaczek audi?
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
ja mam na klapie 1.8t bo zmieniałem na czarną, i stoję na światła i łepek a3 podjeżdża i mówi że on też ma 1.8t, i czy może się ścigniemy to mu wkręciłem że mam mało beny. Kur.wa czekam na to 1.8t już z 4 miechy
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
chyba się kiedyś ustawimy i pomodzimy [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 21:56_________________________________________________to jest 1.6 chyba, ale w dizlu ŁEeeeeeeee pewnie bita była
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
b6 czy coś nowszego? :gwizdanie:
-
[B5 1Z] tractor na glebie by grn
właśnie chcem żeby tak samo moja wyglądała Tylko jeszcze Ci brakuje grilla z rs-a i bedzie cud malina [br]Dopisany: 25 Lipiec 2011, 13:41_________________________________________________http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-zadbane-i1735407762.html czemu sprzedajesz?
-
[ALL B5] Czym się różnią?
ok thx
-
[ALL B5] Czym się różnią?
takie buty, a ktoś mógłby podać et i inne parametry tych felg z rs-a?
-
[ALL B5] Czym się różnią?
a s-line czym się różnią od rs-a?
-
[ALL B5] Czym się różnią?
Może temat z tyłka, ale czasami spotykam dwa rodzaje tych felg, albo mi się wydaję 1 - http://moto.allegro.pl/oryginalne-felgi-17-passat-golf-5x112-ladne-i1722098404.html 2 - http://i41.photobucket.com/albums/e277/kyleconn/DSCF0032.jpg te 2 są bardziej wklęsłe? Jeśli tak to od czego to zależy ponieważ w aukcji jest oryginał a niżej piszę że niby replika, ale wielu użytkowników chyba także nie ma tak mocno wklęsłych felg tego modelu jak na 2 zdj
-
[ALL B5] Tylna półka i głośniki -jak zdemontować?
są ale nie pourywasz ich jeżeli spojrzysz do bagażnika i na tą półkę na której są głośniki, zobacz jak jest mocowana półka i po problemie
-
[ALL B5] Tylna półka i głośniki -jak zdemontować?
tylnia półkę ciągniesz do siebie jak siedzisz w aucie, a głośniki są przykręcone na 2 krzyżaki
-
[ALL B5] Dziwny dźwięk podczas ruszania
zdejmij schowek najlepiej
-
[B5 AFN] Ma to coś 17 cali i standarcik...
fajny kolor, za fele
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
na spoty nie jezdze bo jeszcze nie dopicowane auto mam
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
kurde z zg jestem a Twojej sztuki jeszcze nie widziałem
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
no to będzie szał
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
ale od.j.eb.ałem Czyli jeszcze raz wyjmuję z kostki żółty kabelek i dołączam go do komputera tego co jest na podszybiu, też do żółtego kabelka
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
mam pytanie ten żółty kabel od spalania uciołem przy samej wtyczce pod kompem i nadal nie pokazuje mi spalania
-
[ALL B5] Zaślepki śrub wycieraczek przód
jedź na szrot i po problemie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
pany mam problem, mam 95r, kupiłem zegary z fis z 96r, i nie mam w nich podświetlania wyświetlacza kilometrów i do połowy prędkościomierza. Gdy podpiołem nowy licznik auto zaczeło gubić obroty a gdy dodawałem gazu obrotomierz nie wskazywał poprawnie obrotów, dodam że zegary z anglika. Pomożecie dlaczego tak się dzieje?
-
[ALL B5] Wymienione części podszybia a woda dalej sie leje.
właśnie od 2 tygodni mi także zalewa podłoge w tym samym miejscu;/ Daj znać co to było
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
trzeba za nie długo na spota się ustawić
-
[ALL B5] Listwa chrom na bagażnik, aluminiowe ramki na zegary i końcówki wydechów.
jedynie rygle bym kupił, za dużo chromu to wiocha straszliwa Choinkę robisz?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
tyle na allegro chodzą 500-600, z chęcią bym łyknoł za 300 ori ale nie ma skąd