Treść opublikowana przez RafuZG
-
[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
wracaj do b5
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
maskara, suty urywa
-
[ALL] Gdzie kupić takie ramki na zegary ?
w rs4 były takie ramki w zegarach
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ten sufit w realu tez ma takie ślady jak na zdj? Chodzi mi o to że jest pod włos i nie jest idealnie czarny ten sufit
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
zrób vt najlepiej bo ciężko wybrać
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
chodzi o lekko puknietą W zderzak albo błotnik
-
[B5 AAH] A4 2.8 V6 Quattro, Recarosy, zenki i fele s4, bose, ledy, kiera
a ile esa z anglii gdzies mniej więcej stoi?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a jakbyś papierem ściernym wodnym je lekko przetarł? Zmatowił byś trochę na pewno
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
mi się kojarzy z wiochą te chromy na liczniku to samo co na grillu tak to odbieram. Lepiej byłoby w kolorze satynowym albo aluminium
-
[B5 AHU] Bananowy Sedan :)
Przepięknie wygląda na tych białych alusach aż mnie zamurowało
-
10 rocznica zamachów z 11.09
siwezak nie wierzysz w to że ludzi zagazowali rozumiem ale ameryka robi wszystko siłą więc dla nich zabicie 100 pasażerów to drobnostka haha myślisz że rząd ameryki jest taki spoko i prawilny że nie mogliby się posunąć do zabicia paruset nawet obywateli i tak wiedzieli że to nie wyjdzie bo zgonią na terrorystów a w grę wchodziły grube BILIONY i w d*pie mieli życie nawet 300 czy 1000 osób jeżeli chodziło o złoża ropy i dominację na świecie. Teraz tak nie ma napewno odpowiesz za komuny tez tak nie było a ruscy zabijali swoich za byle co i nikt o tym nie wiedział. Teraz niby jesteś wolny i masz prawa, tylko że takie są twoje prawa że nie możesz na swojej działce ściąć drzewa które jest twoje! Kiedyś było nawet powiedziane że zniesiono niewolnictwo ale przekształciło się to w kontrolowanie ludu
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
ramke grilla w srebny kolor i będzie gitara chyba że lubisz czerń
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
ogólnie znam się na motoryzacji i ludzie którzy modzą auta zapewne też, nie rozpoznaje m3 po znaczku, tylko po pakiecie, ogólnie znaczek to ostatnia rzecz na którą patrzę(chociaż dla większości starczy znaczek). Ale jakby ktoś miał podkręcone 1.8t i całe body s4 to może sobie założyć znaczek czy nie? Ale przyznajcie że na ciemnych lakierach znaczek esy wygląda zarąbiście, dlatego dużo ludzi decyduje się na to tak samo amerykańce, wystarczy im body s4 i zakładają znaczek, chociaż mają 150km czy tam do 200 km
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
ehh ale znaczek i dalej za tym idąc zderzak ma też ściągnąć? Przecież to nie esa, powinien mieć seryjny zderzak, była kiedys taka kłótnia na forum, jak mu się podoba niech ma, auto fajne kolor mi najbardziej się podoba
-
10 rocznica zamachów z 11.09
no chyba nie za bardzo, wyjaśnijcie mi sprawę pentagonu szczególnie Ty swiezak gdzie są uszkodzenia po skrzydłach proszę ciebie? silniki? szczątki?
-
AUDI A4/S4 z Warmi-Mazur
super kolor , rezaj dalej a tak z ciekawości to jaki masz kod lakieru?
-
10 rocznica zamachów z 11.09
swiezak84 trzy razy mówiłem Ci o tym filmie, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to masz linka 11 września Niewygodne fakty (Lektor) - part 1/8
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
i znowu zima
-
[B5 AFN] Audi A4 AFN polift by Marcenao
wystarczy że zrobisz jeden mod i się zacznie Auto jak najbardziej na plus
-
10 rocznica zamachów z 11.09
dokładnie
-
10 rocznica zamachów z 11.09
swiezak84 ciebie się nie da przekonać
-
10 rocznica zamachów z 11.09
aha dobra wszyscy co wierza że na pentagon uderzył boeing. Wytłumaczcie mi gdzie są uszkodzenia od skrzydeł? A i silnik, tu macie fotke porównującą Nie wiem naprawdę jak można być tak ograniczonym i dalej w to wierzyć jak zdjęcia mówią wszystko, no chyba że skrzydła są z gąbki albo styropianu nie wspominając o silnikach co gdzieś ślad powinien zostać
-
10 rocznica zamachów z 11.09
przecież na niewygodnych faktach jest ten filmik na yt pokazane jest wszystko łącznie z tym co mówili ludzie na żywo jak wybiegli że najpierw było słychac eksplozje, nie było filtracji w tv bo było na żywo. Nie oglądałeś filmiku a sie wykłócasz, widać na nim rzekomo wybuchy :gwizdanie:
-
10 rocznica zamachów z 11.09
skąd wiesz, przeprowadzałeś badania terenowe w USA? czy z jakiesgoś pseudospisokwego filmu w internecie to samo zapodają ci w telewizji Papke dla mózgu, nie wiem czy wiecie ale w usa od dobrych paru lat zmniejsza się ciągle poziom nauki w szkołach na niższy, ogłupia się ludzie i sprawuję coraz większą kontrolę. Jeżeli nie wierzysz w to ogłupianie to posłuchaj sobie czego teraz amerykańce słuchają, justina biebera, rihanny, czy tej rebeki co nagrała firej fridej i ma miliony wyświetleń. Jak był kryzys na świecie pojawiła się świńska grypa, było dużo takich sytuacji w których media czegoś nie pokazywały albo manipulowały, dlaczego w tv nie puszczają niewygodnych faktów o 11 września ani nikt nie zadał na wiziji pytania do architekta co uważa na temat zawalenia się wtc? Telewizja to potęga bo ty myślisz że jak coś puszczą fakty to jest prawda, tak samo jest z reklamami
-
10 rocznica zamachów z 11.09
połowa amerykanów nie wierzy w ten zamach, a jak na pentagonie zrobili wała to i na wtc także