Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
http://allegro.pl/grill-gril-atrapa-audi-a4-b5-95-01-bez-logo-rs-i1756060912.html bardziej podobne do rs-a ale cena
-
[B6 AWX] Czy to nie przekładka??
jak nie było ingerencji w blachę, czyli cięcia, to ciężko coś spierdzielić.
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
w ori są poprzeczki
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
nareszcie jakieś foty Jakie koło teraz małe, a dystanse to chyba z 15cm będziesz musiał dać (żart)
-
[b5 AFN] mój granatek
super się prezentuje Kolor kox Jakieś głębsze plany na mody czy nie?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
home made czyli jak to zrobiłeś panie mrogal?
-
[ALL B5] Grill w stylu RS
pokaż jakieś lepsze foto mrogal
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
ok już się dowiedziałem przez gg
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Chciałbym się dowiedzieć ceny oleju motul i filtra+wysyłki do a4 b5 1995r 1.8 ADR przebieg 103tyś, jaki najlepiej syntetyk czy półsyntetyk?
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
zderzaka s4 Ci brakuje
-
[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
Wstaw najlepiej lampy zespolone po II-lifcie 99-01 nie żadne angely ani tym podobne
-
[B5 AAH] Audi A4 b5 2,8 V6 quattro 96 rok proszę o opinie
standardowo, lampy przednie po II-lifcie, zglebić ją bo koza, plus za środek niebieski i za quattro Kiere z eski wstaw bo ta twoja postarza auto, no i pomyśl nad inną felą
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
kierunków nie musi bocznych zmieniać jak wsadzać będzie obrysówki nie wiem dlaczego ale pomarańczowe jakoś lepiej mi podchodzą niż te cleary
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
grilla z rs-a Ci tylko brakuje
-
[ALL B5] Czy coś jeszczę potrzebuję?
czyli taki zestaw z min 1500zł?
-
[ALL B5] Czy coś jeszczę potrzebuję?
ooo to jest też dobre rozwiązanie, a mam pytanie ogólnie taki zestaw jest do 150km czyli jeszcze do 1.8t można włożyć, a chciałbym z niego wycisnąć 200km, to wtedy ten gaz już się nie nada czy co bym musiał wymienić? Bo na gazie wogole się nie znam
-
[ALL B5] Czy coś jeszczę potrzebuję?
wiem wiem ale narazie chciałem mieć sekwencje używaną do póki nie zmienię silnika na 1.8t
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
jak jeździłem po głogowie jako kurier to widziałem dużoo a4 ale najbardziej w pamięć zapadła mi esa w kombi niebieska i rs4 b5 srebna, stały przy boschu, nie wiem dlaczego nie ma ich na forum
-
[ALL B5] Czy coś jeszczę potrzebuję?
siema zastanawiam się nad kupnem tej instalacji http://allegro.pl/sekwencja-ac-stag-4-300-versus-vr-l-200km-valtek-i1738471691.html , oprócz butli coś jeszcze potrzebuję? Czy może lepiej używaną http://allegro.pl/instalacja-lpg-sekwencja-4-cyl-komplet-stan-bdb-i1740707485.html . Z gazownikiem nie będzie problemu mam mu tylko podrzucić jakby co
-
[B5 APU] Avant 1.8T Duży_Przemo
fajna! dobre alu i kolor też miód :>
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
nie kumam
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
i trochę krzywo ta nitka idzie
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
ta czerwona nić nie pasuje do gałki
-
Muzyka w naszych autkach
PIH - Wersy Nocą
-
[B5 AFN] Woda po stronie kierowcy
ja miałem podobny problem i przyczyną była linka maski