Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    http://allegro.pl/grill-gril-atrapa-audi-a4-b5-95-01-bez-logo-rs-i1756060912.html bardziej podobne do rs-a ale cena
  2. jak nie było ingerencji w blachę, czyli cięcia, to ciężko coś spierdzielić.
  3. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    w ori są poprzeczki
  4. nareszcie jakieś foty Jakie koło teraz małe, a dystanse to chyba z 15cm będziesz musiał dać (żart)
  5. super się prezentuje Kolor kox Jakieś głębsze plany na mody czy nie?
  6. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    home made czyli jak to zrobiłeś panie mrogal?
  7. RafuZG odpowiedział(a) na Lukasz_N temat w Audi A4 B5
    pokaż jakieś lepsze foto mrogal
  8. ok już się dowiedziałem przez gg
  9. Chciałbym się dowiedzieć ceny oleju motul i filtra+wysyłki do a4 b5 1995r 1.8 ADR przebieg 103tyś, jaki najlepiej syntetyk czy półsyntetyk?
  10. zderzaka s4 Ci brakuje
  11. Wstaw najlepiej lampy zespolone po II-lifcie 99-01 nie żadne angely ani tym podobne
  12. standardowo, lampy przednie po II-lifcie, zglebić ją bo koza, plus za środek niebieski i za quattro Kiere z eski wstaw bo ta twoja postarza auto, no i pomyśl nad inną felą
  13. kierunków nie musi bocznych zmieniać jak wsadzać będzie obrysówki nie wiem dlaczego ale pomarańczowe jakoś lepiej mi podchodzą niż te cleary
  14. grilla z rs-a Ci tylko brakuje
  15. czyli taki zestaw z min 1500zł?
  16. ooo to jest też dobre rozwiązanie, a mam pytanie ogólnie taki zestaw jest do 150km czyli jeszcze do 1.8t można włożyć, a chciałbym z niego wycisnąć 200km, to wtedy ten gaz już się nie nada czy co bym musiał wymienić? Bo na gazie wogole się nie znam
  17. wiem wiem ale narazie chciałem mieć sekwencje używaną do póki nie zmienię silnika na 1.8t
  18. jak jeździłem po głogowie jako kurier to widziałem dużoo a4 ale najbardziej w pamięć zapadła mi esa w kombi niebieska i rs4 b5 srebna, stały przy boschu, nie wiem dlaczego nie ma ich na forum
  19. siema zastanawiam się nad kupnem tej instalacji http://allegro.pl/sekwencja-ac-stag-4-300-versus-vr-l-200km-valtek-i1738471691.html , oprócz butli coś jeszcze potrzebuję? Czy może lepiej używaną http://allegro.pl/instalacja-lpg-sekwencja-4-cyl-komplet-stan-bdb-i1740707485.html . Z gazownikiem nie będzie problemu mam mu tylko podrzucić jakby co
  20. fajna! dobre alu i kolor też miód :>
  21. PIH - Wersy Nocą
  22. ja miałem podobny problem i przyczyną była linka maski

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.