Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RafuZG

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez RafuZG

  1. mogę podłączyć pod prostownik? czy najlepiej do akumulatora?
  2. aha czyli kable z pinów 3 i 4 do plusa mam pociągnąć, a 18 i 19 do minusa
  3. licznik z 96r
  4. kurde nic się nie wyświetla chyba nie działa
  5. dzięki chłopaki!
  6. głupie pytanie może ale czy soczewki powinny świecić jak włączę długie?
  7. aha zapomniałem panowie zauważyłem że od galaxy pasuje idealnie wtyczka od lamp do naszych zespolonych, nie trzeba zmieniać pinów Zapewne jak i od galaxy pasuje to i od sharana i alhambry. Pozdrawiam
  8. wiem że da radę sprawdzić fis-a bez podłączania go do auta, i czy dobrze się podepnę żeby fis zadział?
  9. dzięki wielkie źle sprecyzowałem pytanie bo chodziło mi o same żarówki bo o kostkach i silniczku wiem ale thx [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 22:56_________________________________________________właśnie u siebie zamontowałem zespolone lampy, efekt kox obyło się bez żadnych problemów, thx autorowi za fotostory
  10. u mnie jak dam na postojówki to świeci się kontrolka a jak dam na krótkie to zgasa, coś nie tak mam czy tak ma być?
  11. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Kimi-element nadwozia ale nie a4 tylko s4, więc jeżeli nie masz 2.7 biturbo to nie możesz zakładać zderzaka bo to jest wiocha! Jeżeli na standardzie w s4 b5 miałeś montowane zderzaki podsufitkę i emblematy itp to nie możesz mieć w 1.8 nic z s4 bo to wiocha rozumiesz? kuhwa a oznaczenie modelu s4 to nie jest też zderzak??? więc mi powiedz jak znaczek wpływa na oznaczenie modelu jeżeli twoim zdaniem zderzak nie wpływa na oznaczenie modelu????robisz wiochę ze swojego auta jeżeli nie masz 2.7 pod maską a zakładasz zderzak do tego samego silnika co ja mam, no sorry ale emblemat s4 był montowany fabrycznie w s4 b5 tak jak i zderzak i nie pi.er.dol głupot że zderzak może być ale emblemat nie. POZDRO tylko sugeruje więc bez napinki chłopaki
  12. widziałem własnie te aukcje ale są jeszcze z 3 zderzaki z taką sama ceną
  13. dzięki wielkie MaxsteRR , właśnie licznik z anglika biorę
  14. już każdy pewnie myślał co od ciebie odkupić haha
  15. nie wkręcasz nas chłopie? jak nie no to hvjnia na maksa, pokaż jakieś fotki jak oberwała
  16. panowie bardzo długi temat, czytałem po łebkach i mam parę pytań. Wiem że nie będę miał problemów z immo jeżeli wezmę liczniki do 97r akurat taki bym miał, do tego manetki i kostki, coś jeszcze potrzebuję? Jak z przebiegiem, czy da sie ustawić taki jak się miało?, czy sam dam rade czy potrzebuje fachowca? Auto muszę podpinać pod vag żeby coś ustawić czy nie?
  17. kurczę rzeźba spora ale na bank by dało radę Spoko Arek, trochę szpachlu na błotniki się nałoży to odrazu poszerzymy i rs-a w sedanie zrobimy;p
  18. tak jak w temacie da radę go wyrezać do sedana? da radę tak jak przedni 'wygiąć'
  19. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    No nie zgodzę się z Tobą. Zderzak to zderzak, od eSki jest po prostu ładniejszy niż seryjny, a znaczek "S4" to oznaczenie konkretnego modelu z konkretnym silnikiem, w tym przypadku z 265-konnym AGB. I naklejenie takiego znaczka na grillu ADP czy ADR-a, to jest taka sztuka dla sztuki. Bo zderzak od eSy naprawdę coś daje (poprawa wyglądu), a znaczek? no ale znaczek od s4 jest ładniejszy niż a4, a zderzak eski to nie był do konkretnego modelu z konretnym silnikiem przypadkiem co?. Czyli dalej mówiąc jeżeli nie masz 2.7 pod maską to sam napisałem że silniki adp czy adr to jest zwykła sztuka dla sztuki, dotyczy to wszystkiego co stylicznego w esce według Ciebie?: zderzaki, emblematy, podsufitka, itp A znaczek nie poprawia wyglądu niby? aha szkoda że nie zacytowałeś całej mojej wypowiedzi wyraźnie napisałem że tylko sugeruję
  20. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    jeżeli chodzi o te 'm' powery to się zgodzę, ale znaczek s4 podoba mi się jego czerwone tło, zamiast S mogło by być A i nie było by problemu. Ale jeżeli mówicie że ktoś montuje znaczek do auta które ma 1.6 to tak samo można powiedzieć że wiocha montować 'eski' zderzak do b5 jak on ma 1.6, chociaż wcale tak nie uważam tylko sugeruję :>
  21. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    napisałem że znaczek 1 mi się nie podoba a ciągle mówię o znaczku "s4' i o zadnym innym[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 23:31_________________________________________________ a tak napisał slepy więc nie widze wiochy w autach co mają znaczek s4
  22. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    no rzeczywiście wiocha mieć znaczek s4 ale dziwne że na audizine 70% b5 z silnikami 2.7 ma znaczek 's line'
  23. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    co z tego że koleś założy sobie znaczek s4? fajny element do auta nie mówimy tutaj o neonach i innych syfach
  24. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    wiem bardzo dobrze że nie było w b5 ale tak gadacie o tym s line że jak nie z fabryki to nie można założyć znaczka, dla mnie jest wiochą jak ktoś ma pakier s line, wygląd ma agresywny i sportowy a pod maską dizelek pyrka
  25. RafuZG odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    s line czyli pakiet sport jak dla mnie tylko i wyłącznie benzyna a nie jakiś dizel nie powiem 3.0 ma moc ale jednak benzyna to benzyna. Dizel mi się kojarzy z emerytami

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.