Treść opublikowana przez RafuZG
-
[ALL B5] Regulacja foteli kubełkowych
napisz gdzie się podpiąłeś bo ja też mam elektryki
-
Jakie imie dla syna???
gratuluje :>
-
[ALL B5] A4 2.8 30V ACK Dzwonienie na zimnym silniku
nie ten dział
-
[ALL B5] Dobre fele z drewna
podróby rs-a kupiłem
-
[ALL B5] Dobre fele z drewna
opony od górala podchodzą ale trzeba naciągać ale efekt kozak w stylu niemieckim i dystanse 300mm na piaste
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
MRCTUNING Rolling Road Day December 2010
-
Problem z sąsiadem a własciwie jego autem
wepchaj mu podkoszulek stary do rury wydechowej ale głęboko i wtedy może zakuma baze, a kiedyś tak koleś zrobił za to że lekko mu zderzak ktoś przerysował, nie chciał psiarni ani kolesia bić więc włozył bluze, mechanicy nie wiedzieli o co chodzi z tym autem, stało 2 tygle
-
[ALL B5] Dobre fele z drewna
Ktoś miał łeb
-
[ALL] Wysyłka maski samochodowej kurierem - ktoś wysyłał?
jedź na najbliższy szrot daj chłopakom 10 i oni ci to spakują, sam tak robiłem
-
[ALL B5] Światła stopu nie świecą
gdzie jest włącznik świateł stopu? jak mam coś takiego że święcą ale lekko przy hamowaniu
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
tak wiem te kable wyjąłem ale została taka małakosta nie wiem od czego i wchodzą do niej 2 kabelki i żadnym sposobem nie moge wyjąć;/
-
[ALL B5] Wymiana prawego lusterka na duże ( angielskie )
u mnie kable nie chcą przejść przez ten otwór z trójkąta mam na kablach jakąś kostke i nie chce przejść;/
-
[ALL B5] Co o tym myślicie ??
cały czarny to jest wiocha? no chyba że ktoś pomaluje całe autko na czarno lakierem wraz z szybami i lampami mi osobiscie nie podobaja się dymione tylnie lampy ale projekt całe audi na czarno wygląda git i nie ma polotu wiochą, a chrom hmmm jak ja widze chrom to aż mnie trzęsie, nie mówie że to wiocha ale naprawde mi się nie podoba i zniknołby z mojego auta w sekunde
-
[ALL B5] Ile kosztują kratki s4 do zderzaka?
jednak taniej o pare groszy ale taniej :>
-
[B6 AWX] Uszkodzony pas bezpieczeństwa - tył lewa strona za kierowcą
najlepiej jakbyś powiedział, że potrzebujesz mechanizm cofający pasów bezpieczeństwa wyjaśnij im że to co zwija pas i będzie po temacie;)
-
[B5 AEB] Wiśniowa Audiczka
Grill nie pasuje jak dla mnie i rączki w kolorze czerwieni, a blenda nie jest zła, poza tym wszystko na +
-
[B6 AWX] Uszkodzony pas bezpieczeństwa - tył lewa strona za kierowcą
napinacz to jest to , wiem że nie pasuje ta nazwa ale tak sie nazywa , a to co pokazałeś inaczej się nazywa, nie pamietam
-
[B5 AFN] Brzydkie Avaciątko By MaxsteRR.
Grubooo Będę musiał się przejechać do nowej soli i zobaczyć to autko na żywo jak to założysz Daleko nie mam
-
[ALL B5] Ile kosztują kratki s4 do zderzaka?
wpisywałem i zauważyłem dopiero teraz że miałem zaznaczone: ostatnie 24h i dlatego nie mogłem znaleźć
-
[ALL B5] Ile kosztują kratki s4 do zderzaka?
Jak w temacie widziałem na allegro taki zderzak bez jednej kratki bodajże prawej i tej ramki też nie ma jaka cena tego w aso bo chyba nigdzie indziej nie kupie ;( http://moto.allegro.pl/audi-a4-s4-b5-zderzak-przedni-i1424612624.html
-
[ALL B5] Elektryczna regulacja lędzwiowa
Witam zakupiłem fotel kubełkowy z elektryczną reg lędzwiową i poduszką pow oraz matą grzewczą, nie mogę znaleźć na forum opisu podłączenia tego wszystkiego do auta którego fotele były standardowe. Głównbie chodzi mi o podłączenie ele reg ledzwiowej ponieważ jest w nie komfortowym położeniu i chciałbym przestawić
-
[ALL] Inne wizje tuningowe (nie S4/ s-line , RS4 )
haha
-
[ALL B5] Czy to fotel kubełkowy??
wiem własnie a ile taka usługa może kosztować? aha a może panowie wiecie jak podłączyć to wszystko żeby działało te podgrzewanie i elektryczna regulacja, jak to pociągnąć te wiązki i do czego podpiąć
-
[ALL B5] Czy to fotel kubełkowy??
za 100zł to sie opyla, wyczyszcze i będzie ok ale do 95r podejcie
-
Jak nie A4 to co... ?
Też myślałem o Hondzie Accord. Kumpel miał taką - jak wyjął koło zapasowe to oczom nie wierzył: czerwone wychodziło spod lakieru po kole. Auto kupione w PL, 5 lat, nie bite, 60tkm. Sprzedał to i teraz ma BMW 2,5dti. Wcześniej A4,A6. no z tym silnikiem w bmw to będzie miał wiele problemów najbardziej awaryjna jednosta w diselu