Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kulis

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kulis

  1. W innym temacie jest wszystko o AFN Pisali, zeby dolewać na cały bak ok. 200ml Mixolu ... I najpierw wlać mixol, a dopiero później tankować Tutaj masz ten temat: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=52606.0
  2. Posiadam Aldone z silnikiem AJM (oczywiście PD) Myślę nad zastosowaniem tego środka; http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2098-Diesel-Spulung-Dodatek-do-czyszczenia-ukladu-wtryskowego-Liqui-Moly-2666-Opakowanie-0-5L-.html Wnioskując po przeczytaniu tematu, żeby wlać go przed zatankowaniem auta do pełna... Pytanie, czy nie wpłynie on niekorzystnie na układ paliwowy / wtryskowy? (Każdy produkt zazwyczaj posiada swoje dobre jak i złe strony) ... Czy ten środek nadaje się w ogóle do silników z PD ? Czy może polecacie jednak innego producenta "dodatków" ?
  3. Kulis odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    A teraz takie pytanie... Czytając ten temat, nie zauważyłem konkretnej odp na temat silników z PD... Posiadam Aldone z silnikiem AJM (oczywiście PD) Myślę nad zastosowaniem tego środka; http://www.liquimoly-sklep.pl/product-pol-2098-Diesel-Spulung-Dodatek-do-czyszczenia-ukladu-wtryskowego-Liqui-Moly-2666-Opakowanie-0-5L-.html Wnioskując po przeczytaniu tematu, żeby wlać go przed zatankowaniem auta do pełna... Pytanie, czy nie wpłynie on niekorzystnie na układ paliwowy / wtryskowy? (Każdy produkt zazwyczaj posiada swoje dobre jak i złe strony) ... Czy ten środek nadaje się w ogóle do silników z PD ? Czy może polecacie jednak innego producenta "dodatków" ? Dobra już znalazłem dokładny wątek poświęcony PD... Jak mod może niech usunie ten tutaj, bo niestety napisałem nie na temat dot. AFN.
  4. Dokładnie, to jest na zimę Tak wygląda o wschodzie słońca...
  5. Dokładnie tak. Jedna warstwa tylko była położona :> Dzięki :> Zapraszam jak coś :> :>[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 16:13_________________________________________________No i wpadły nowe fele ... Tak to wygląda obecnie
  6. Proszę o analizę logów bloku 013 na ciepłym: na zimnym: Dlaczego ten 3ci pompowtrysk jest na + a nie na - jak pozostałe? Czyżby coś się z nim działo? (Auto wcześniej jeździło w DE, a obecnie śmiga na orlenowskim ON)
  7. W tym sęk, że przypomniało mi się, że wymieniany był czujnik temp wody ... Stąd mogło mi ubyć troszkę płynu... Auto gdy przyjechało ode mnie od mechanika już miało trochę więcej oleju wlanego... Stąd nadmiar na bagnecie... Ostatnimi dniami auto w ogóle nie kopci i nie zostawia "plamek" na płytkach czy ręce gdy podłożę pod rurę wydechową. A uważam, że gdyby turbawka już przepuszczała, czy poszedł by jakiś uszczelniacz w niej to puszczał by cały czas olej... Mam rację?
  8. Ostatnimi dniami (ok. 8-10st w garażu) po odpaleniu autka ani nie było dymu.... Ani z rury wydechowej nie wylatywały kropelki oleju.... Więc trochę zastanawia mnie ta sprawa. Pytałem również na innym forum - to stwierdzili, że może to być wynik tego, ze myłem auto i woda dostała się do rury, gdzie odpadła sadza. Również może to być przyczyną tego, że w układzie mam ponad stan oleju... (wiem, może to doprowadzić do uszkodzenia turbosprężarki...)
  9. Witam. Dziś po wjechaniu do garażu (temp. pow. ok.10st) zauważyłem, że dość mocno autko dymi na biało/szaro.... w dodatku na kafelkach były kropeczki oleju, które wydobyły się z rury wydechowej. Czytałem podobne tematy odnośnie białego kopcenia, że może być to przyczyna uszczelki pod głowicą - jednak w tamtych większości tematów płyn chłodniczy ubywał z max do min w ciągu 2ch tyg. Sprawdzałem również czy jest zapach spalin w pojemniczku na płyn chłodniczy (na zimnym silniku dla jasności) i nic takiego nie wyczułem... Kompletny rozrząd + wszystkie filtry i oleje wymieniałem pod koniec sierpnia. Dodam, że stan oleju w silniku był troszkę ponad max. Płyn chłodniczy był minimalnie poniżej max. Dzisiaj wygląda tak (po przejechaniu +/- 2.5tyś km // ponad miesiąc czasu od wizyty u mechanika): Stan oleju - minimalnie powyżej max. Stan płynu chłodniczego - ubył o ok. 1.5 - 2mm. Więc tu pada pytania, co może być przyczyną ? Czy mam się martwić i szykować się na wizytę u mechaniora? Czy może jednak jest to normalne? (Z góry wybaczcie za moją niewiedzę - początek przygody z motoryzacją)
  10. to jeździj na takich jak masz bo biały to tych ni jak nie pasuje IMO Problem w tym, że obecnie mam je w czystym aluminium. Lakier już kupiłem, więc niech zostanie - zobaczymy co to z tego będzie Może akurat Z drugiej strony - to tylko fele na zime :>[br]Dopisany: 06 Październik 2011, 21:21 A teraz może coś ... Z prac przeprowadzonych w ten weekend :> :> Całe auto robiliśmy w sumie pierwszy raz, więc proszę o lekką wyrozumiałość (No i oczywiście nie wszystkie środki są renomowanych firm - niektóre nawet "domowych sposobów" ) (Małe foty - kumpel zapomniał zmienić rozdzielczość aparatu ... ) Użyliśmy: - "Ala" APC. - Płyn do naczyń - Cleaner z BricoMarche - Wosk Coli 476s - Mikrofibry (ok. 6 sztuk) - Pędzelki o różnej grubości Aldonka przed rozpoczęciem prac Czas zacząć prace: - Na pierwszy ogień poszło wszystko pod machą - Nie jest wszystko idealnie dokładnie zrobione - niektórych rzeczy nie chcieliśmy po prostu robić. Następnie wnęki: No i reszta (felgi, nadkola, uszczelki / listwy, klamki) Po umyciu, przed cleanerem i woskiem.: A tu już efekt końcowy: Film z efektem wosku dodam, jak się wrzuci na YT
  11. tyle ze do 16stek mam nowki sztuki opony. a na wiosne przyjdzie 17/18
  12. Autosolem jechałem. Co do felg ... idą na śnieżną biel.
  13. Dziś spróbowałem je jakoś wypolerować jednak jedyne jaki efekt uzyskuję to to, że się bardziej świeca Chociaż to i tak chyba bedzie lepiej wyglądać niż relingi z przebarwieniami
  14. Do białego grilla myślałem nad "pakietem" na okres wiosenny i letni: Fela 17/18stka - polerowany rant (jeśli byłby taki rodzaj felgi) + biały środek Relingi okleić na biało // Chyba, że uda mi się wypolerować je w PT na błysk - to zostanę przy błysku. Do tego myślałem nad pomalowaniem spodu lusterek na taki sam kolor.
  15. Nadal stoję między białym a grafitowym ... Kolejny dylemat, który chciałbym zrobić w ten weekend... Zastanawiam się nad takimi opcjami dot. znaczka. (również tylny na ten sam kolor) (Moja nauka w photoshopie ... pierwsze minuty więc nie można spodziewać się cudów) http://postimage.org/image/27zbz3084/ http://postimage.org/image/27zabjnqc/ http://postimage.org/image/27zfa5p7o/ http://postimage.org/image/27zgxp1pg/ Dochodzi jeszcze pytanie, na co ponownie przykleić tylny znaczek CCCO ??
  16. Rozumiem o co chodzi konus, jednak ... hmm... czarny mat będzie się zlewać z oponką ... a takie coś jak dla mnie - jest do odrzucenia. Jednak dzięki wielkie za pomoc
  17. Prawdę mówiąc myślałem o czymś takim, tym bardziej, że planuję malować znaczek na grillu na pomarańcz / biały. Przynajmniej byłoby jakieś rozweselenie zimy Zastanawiam się nad takimi opcjami dot. znaczka. (również tylny na ten sam kolor) (Moja nauka w photoshopie ... pierwsze minuty więc nie można spodziewać się cudów) http://postimage.org/image/27zbz3084/ http://postimage.org/image/27zabjnqc/ http://postimage.org/image/27zfa5p7o/ http://postimage.org/image/27zgxp1pg/
  18. Dzięki za porady Czyli coś będzie trzeba pokombinować z fajnym radyjkiem. A pomoże ktoś przy wyborze koloru felg?
  19. Tzn miałem porównanie tylko z B6 właśnie, stąd moja decyzja... Tylko czy do niefabrycznego radia da radę podłączyć zmieniarkę ....
  20. To w sumie po malutku można zacząć coś działać Pojawiły się nowe plany, a mianowicie (to już bardziej na przyszły sezon): - zderzak przód / tył i progi od S4. - nagłośnienie bose. Mały modzik, który jest w trakcje realizacji. Mianowicie fele 16stki na zimę. W 100% nie były spawane i są proste. Były w tragicznym stanie więc zawiozłem je do piaskowania. Obecnie czekają w pokoju, abym zakupił baze, podkład i lakier ... Jak możecie pomóżcie dobrać jakiś lakier, który byłby dobry na zimę a zarazem pasował by do mojej aldony :> Osobiście myślałem nad białym i grafitowym. Z góry wielkie dzięki
  21. Rozumiem. Dziś dzwoniłem do sklepu motoryzacyjnego u nas w miejscowości i podałem im dokładną nazwę tego Mobila (dawniej Esso) i powiedzieli mi, że są w bańkach 10l po 200zł... (Podałem im również normę z którą ma się zgadzać.) Rozumiem, że filtr nie ma większego znaczenia? Czy też lepiej aby był jakiś określony? Podsumowując, najlepiej ten olej: Mobil (dawniej Esso) LT 71141, mieć VAGa, i robić TYLKO i wyłącznie wymianę dynamiczną.
  22. Czyli rozumiem, że jeśli dany warsztat nie posiada VAGa to nawet nie dawać im auta do wymiany oleju w skrzyni tak?
  23. Pozwolę podłączyć się do tematu. Tak jak kolega mam zamiar wymienić olej w skrzyni + filtr. Również jak kolega mam audi b5, z grudnia 2000r. Automat + tiptronic. Polecono mi olej: Mobil ATF 320 (http://www.olejedosilnikow.pl/oleje-przekladniowe/131-mobil-przekladniowy-atf-320-1l.html) I teraz pytanie, czy taki olej się nadaje? Czy jednak mam powiedzieć, że chcę inny? Proszę o odp z góry dzięki. I przepraszam autora za moje "wcięcie".
  24. Dzięki za poradę w takim razie będę myślał nad wzmocnieniem miski do skrzyni
  25. Pierwszy taki mały modzik ... Zmienione żarówki w środku na ledowe Jako, że nie było białych LEDów do tych małych światełek, będę zamówić z allegro a te już teraz założyłem Tak sobie po malutku ... do przodu będę szedł z modyfikacjami Myślę, aby jeszcze na czasie pomalować "uchwyty" (zapomniałem jak to się nazywa ) przy drzwiach, na czarny fortepian

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.